Turkey flag

🕓

#AkılÇemberi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#akılçemberi Yahu bu andaval avšar Rusya akdenizde bize komšu oldu derken Israil/gkrk/yunan/ab-d nin bize namlu dogrulttugunu sö Pislik herif.

#AkılÇemberi Twitter

#AkılÇemberi Fotoğraf

#AkılÇemberi - Twitter'da en iyi Tweetler

Hırsız içerde ise kapı kilit tutmaz ! Alman TV sinin Atatürk Dersim de katliam yaptıdediği şeyin aynısını Mehmet Metiner @cnnturk de Türkçe yapıyor. #AkılÇemberi.

Biraz önce Doğu Perinçek Abdullah Gül Fetocüdür mü dedi ? Ben mi yanlış duydum ?#AkilCemberi.

Doğu Perinçek .... Seni ifade edecek küfür düşünüyorum iki saattir, hala bulamadı #AkılÇemberi.

#AkılÇemberi metiner son bir dokunulmazlık alıp zaman aşımına koşmanın peş Eski hdp,fetö ve akepe eskisi metinn nedir senin niyetin?!.

#AkılÇemberi metiner hergün pkk nın ölüm listesindeyim diye diye 10 yıl ,algı,narkoz.

#AkılÇemberi sayin perinçek hakli. seyit riza bôlûcû Atatûrk,e ve orduya cumhiriyete bas kaldirmis bir haindir. Atatûrk alevi,sunni vs meshepler dûsmanida degildi. hangi cûretle Atatûrk,û suçluyorsunuz sayin metiner,in gaz kullanildi cûmlesinde!ne demek istedini tam anlayamadik.

ARD’den, Nagehan Alçı’dan sonra Mehmet Metiner “Dersim’de gaz kullanılmıştır” diyerek ARD’yi onayladı. Düşmanı dış güçlerde arama, içindeki hainler televizyonlarda. #AkılÇemberi #CNNTürk.

@AkilCemberi_Cnn. Aytunç erkin cevabını verdi metinere olay atatürk düşmanlığına doğru gidiyor..

#AkılÇemberi mehmet metinler oksijen israfısın bu dünyada metiner su kaynattı condalar yanık.

@AkilCemberi_Cnn hanımefendi metinlere sorarmısınız? Madem Sn cb ilkeli neden kaybettiği İstanbul seçimlerini ‘çaldılar’ iddiasıyla yeniledi. 800 bin oy farkı çıktıktan sonra ‘nasıl çaldıklarını’ hala izah etmediler halka.

@Dogu_Perincek sizin gibi değerlerin yönetimde olması gerekir. #CNNTürk #AkılÇemberi.

#akılçemberi Yahu bu andaval avšar Rusya akdenizde bize komšu oldu derken Israil/gkrk/yunan/ab-d nin bize namlu dogrulttugunu sö Pislik herif.

Programın adı #akılçemberi ama konuklar Doğu Perinçek ve Mehmet Metiner..

#AkılÇemberi Fotoğraf

Sn Avşar anlamamakta ısrarlı galiba sn Şener yolsuzluklara karşı çıktığı için ayrıldı, diğerleri abd piyonu, abd geri çekip yeni oyun kurmak için çekiyor #akılçemberi.

#akılçemberi Bu ömer lütfi avšar niye durmadan ekranlara çikariliyor? Hakkinda suçlamalarin oldugu birisine niye itibar gösteriliyor acaba??.

#akılçemberi HALK BANKASININ ALACAĞINI ĞLU LÜTFEN ÖDEMEYE ÇALIŞSIN. GAZİ VATANIM YÜCE MİLLETİM BİRİCİK EVLATLARIMIZ GELECEĞEMİZ MAĞDUR EDİLMESİN..

#akılçemberi Ömer Lütfü gibi bir Erdoğan manyağını bu programa kasten mi çıkarıyorsunuz. Davutoğlu yolsuzluk yapmış parayı cebe indirmiş , o konuşulmuyor Erdoğan sorumlu deniyor..

#akilçemberi Başak hanım kısa süre önce AOÇ nin bir kısmı sağlık bakaninin Kurucusu olduğu vakif universiteye verildiği söylenmişti, Yarın bakan parti kurarsa ne olacak?.

Ömer Lütfü Avşar sen kamu tüzel kişiliği değilsin o nedenle örnek uymadı. Hukuk çorbası çevirdiniz programı #AkilCemberi.

Mehmet metinlerin gözlükler buharlaşmaya başladı @cnnturk @AkilCemberi_Cnn hoşuna gideni alıyor hoşuna gitmeyeni sallıyor bozuk bant.

Yahu hepsi oradaydı hep beraber yaptılar. Dökülsün etekteki taşlar. #akılçemberi.

#akılçemberi ÜLKE GÜNDEMİNİ KONUŞURKEN MİLLETTE SİZLERİ 7 DEN 70 E SEYREDİYOR. VATANIMIZDA EVLATLARIN ŞEHİT HABERLERİ GELİRKEN LAKAYT GÜLÜŞLERLE PROGRAM YAPILMASININ ANLAMI YOK. BİRAZ EDEP. KINIYORUM..

#akılçemberi HALK BANKASININ ALACAĞINA NE OLUCAK O YÖNÜNDEN NEDEN KONİŞMUYORSUNUZ. BU HALK BANK PARASINI BİRİSİ YEDİMİ KİMLERLE YEDİ FAİ Zİ VE ANA PARASI NERDE AKİBETİ NE OLUCAK. HALK ÜNİİSİ ÜNİİNASI HEPSİ MİLLİDİR. MİLLETİNDİR. HAKKATİ KONİŞUN..

@nigaryylmyldz Milletin anasını belleyen holdinglerin vergi BORÇLARINI silen Cumurbaşkanı değilmi? Şimdi ayran içtik ayrı düştük. Cumurbaşkanı dürüst olsun haberi olmadan bu olay olması münkün değildir. #Akılçemberi.

Başak Şengül hanim efendi, 82Milyon Nifus dagilimi 40 milyon 863 bin 902 Kadın 41 milyon 139 bin 980 Erkek HIC MI bu aksamki konulara müdahil olabilecek KADIN konuk bulamadiniz? #AkilCemberi.