Turkey flag

🕓

#AkılÇemberi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#AkılÇemberi Buu nee terbiyesiizliktiir Biri şoo süngeri sustursun artııık. Saygı yok,seviye diplerde böyle program mıı oluur !? Çook bağırmakla haklı mıı olunuyoo? Kahvehaneye çevirdi resmen ortalığı yaa. Ayı kıran baş kesen midir nediir ?😠😣😤.

#AkılÇemberi Twitter

#AkılÇemberi Fotoğraf

#AkılÇemberi - Twitter'da en iyi Tweetler

Fetö pezevengine geeel hasretlik bitsin diyen kişi Fetöcüdür @emrecemil35 #AkılÇemberi.

#AkılÇemberi Başak Şengül Erdal AKSÜNGER i uyarın alevileri istismar etmesin Kızılbaş kelimesi de tam edepsizliktir. Adam ol özür dile..

#AkılÇemberi Buu nee terbiyesiizliktiir Biri şoo süngeri sustursun artııık. Saygı yok,seviye diplerde böyle program mıı oluur !? Çook bağırmakla haklı mıı olunuyoo? Kahvehaneye çevirdi resmen ortalığı yaa. Ayı kıran baş kesen midir nediir ?😠😣😤.

CNNTÜRK saygın iki prefesörün karşısına ne yidüğü belirsiz akıl yoksunu, kim olduğu belli olmayan akıl yoksunu insanları çıkarmışsınız.#AkılÇemberi.

moderatör hanım sizi hepimiz öyle dikkatli izliyoruz programda 2 kere aynı konuğunuzu azarladınız bu kayıtlıdı bu kadar azarladınız siz resmen ....SİZ BİZİ TEMSİLL EDEN VEKİLİ AZARLADINIZ ..YANİ BİZİ AZARLADINIZ #AkılCemberi.

Başak hanım Siz Tarafsınız Programı sunamıyorsunuz. Eğer Mağdem Turgay’ın ve Hasan’ın tarafını tutacaksınız o zaman programa Farklı partilerden değilde Aynı partili olduğunuz Akpli 4 lüğü çağırın .#AkılCemberi.

CNN Türk #AkılÇemberi programında Aytuğ Atıcı almış karşısına 3 yalakayı yargı dağıtı helal olsun vekilim @aytugatici 👏.

Turgay sen ne algıcı adamsın Apo’nun mektubunu okurken bişey yok. Peşmerge’yle el ele dolaşınca bişey yok. Ama kadınlar tiyatro izleyince aaww oowww adi Fetöcü TurGay #AkılCemberi.

@AkilCemberi_Cnn başak hanım siz yayıncılığı bırakın. Hiç adil yönetmiyorsun. #AkilCemberi.

15 temmuz işgal girişimin önlenmesinde büyük payı olan @turgayguler Allah yar ve yardımcın olsun #akilcemberi.

#akılçemberi Turgay hocam bu gibi güruha biraz daha yüklenirseniz kinlerinde boğulacaklar..

#akilcemberi. Ruşen gültekin dr unvanı almış ancak bir çocuk katili olan kişiyi nasıl lider diyebilirsiniz ? Bu tiyatro yu nasıl normal görebiliyorsunuz?.

Hasan Öztürk 👍👍👍 Turgay Güler 👍👍👍 Vatanından ve Milletinden yana iki gazeteci. #akilcemberi.

#Akılçemberi Başak hanım, suratınızdan düşenleri saydım, tam bin parça, acep nedendir? Her konuğunuzla kavga edip bizi de bıktırdını kulaklar bende olsa, tv’yi antensiz izlerim..

Sırf CHP yandaşı bir yazarı kötüleyeceğim diye vefat etmiş saygın bir hanım hakkında bu sözlerin söyleneceği zaman mı? @ Ayıp be kardeş #AkılÇemberi.

#akılÇemberi başak hanım zehir saçan bacaları savunan kanun iptal edilince karşısında yayın yapan bir kanalsını güleri tutmanızda gayet yükseltmeyin rahatsız oldum.

Başak hanım böyle #aytuğatıcı gibi bilgisi yok ama fikri çok olan adamları çıkartırsanız böyle olur. Bu adamlar kadına şiddet hak hukuk adaletten bahsediyorya en komik olan bu. Bu zihniyet ülkeyi yönetse düşünün bir. Allah korusun #AkılÇemberi.

#Akılçemberi Adının önünde akademik kariyeri olan şahıs yalan söylüyor. Okulda ders te olmadığını aadaptan ve edepten bahsediyor hatta konuları çarpıtarak kamu oyunu yanıltıyor ülkemin yüzde 52ile seçilmiş ını Kılıçdaroğlu, ve kendini imukayese edecek kadar konudan uzak..

Turgay Güler ve Hasan Öztürk yandaşlığınız yalamacılık mertebesine ulaştı, devir değişecek dilerim aç kalırsınız.#akılçemberi.

Başak hm son zamanlarda chp li konuklara çok haşin ve kaba davranıyor,özellikle yaşından büyük konusmacilari adeta paylıyor, ne hale geldi zavallı ülkem saygı ve sevgiyi unutup menfaat derdinde millet.😡🤔#akılçemberi.

#akılçemberi Bu kadar yalanı arka arkaya nasıl söyleyebili yo bu adam pesssdd Birde nasıl izin veriliyor onafa pesss.

#AkılÇemberi Fotoğraf

Aytuğ atıcı Bu ülkede CHP Hiçbirzaman iktidardan Düşmemiştir Ve o çûrümüş fosil zihniyeti Düşürmek için Akparti yıllardır uğraşıyor Bu Bôyle Biline.#akilcemberi.

#AkılÇemberi Bu terbiyesiz ahlaksız ve ATATÜRK,E hakaret eden turğay güleri programa davet ettiğiniz için sizi pretosto ediyorum. BAŞAK ŞENGÜL.

Başak Şengül’ü bile çıldırttı Kaptan Mağara Adamı.. 😂 #AkılÇemberi.

#AkılÇemberi Fotoğraf

Başak Şengül sıçtıııın, senin idare edeceğin programın içine tüküreyim.#akılçemberi.