#AkbankPromosyonumuzuVer Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#AkbankPromosyonumuzuVer Twitter

Yıllarca kanımız emdiler, doymadılar Maddi,manevi hortumlarılar bizi Artık bi DUR deme zamanı.. #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by Nimetullah TUMA,Nimetullah TUMA on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

Yapılan bunca çağrıya kulak tıkayan Akbank a karşı tek taraflı fesih acilen gerleştirilmeli. #AkbankPromosyonumuzuVer.

Öyle kredi kartlarınızı kullansınlar diye 40 bin 50 bin limit verip düşük maaşlı eğitim emekçisinib harcamalarından kar almayla doymayacağınızı biliyoruz ! Adil Maaş için de gerekeni yapacaktır ! #AkbankpromosyonumuzuVer A bank c bank A partisi mı S partisi mi farketmez !.

Bankalar kazanırken öğretmeni koyun olarak gördürmeyiz. Ucuz hesaplarınız bozulur. #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer @Akbank @tekdemiRamazan yüzde 500 kazan binde çeyreğini çok gör atmlerinizde para yok maaşımı başka bankaya aktardım kredi kartı düşünüyordum onuda vazgeçtim maaş yattığı gibi bundan sonra maasimizi başka bankaya aktarmaya devam edecez.

Polis memurları da yanınız da haksızlığın her zaman karsisindayiz. #AkbankPromosyonumuzuVer.

Diyarbakır’da promosyon görüşmelerinde öğretmenlerin haklı talepleri dikkate alınmalıdır. Güncel rakam en az 30 bin olmalıdır. Sonuçta ülkede en çok kar eden sektör bankacılık. #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer diye bağıracağınıza,sizi promosyona mahkum edene bağırın.

Memurların promosyonunu verin bütün bankalar mi aynı ya?Bence değil @TEB iki gözümün çiçeği yap bir atılım artık. #AkbankPromosyonumuzuVer #PolislerPromosyondaKararlı.

artık promosyon ücretlerini ver akbank bu kadar yaşlının banka kapısında dikilmesine ben dayanamıyorum artık #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer Emekçilerin hakkını gasp @akbank.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by Kadriye Kaya,Kadriye Kaya on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

Akbank ile ilgili tüm bankacılık işlemlerini askıya aldım ve kredi kartını iptal ettim #AkbankPromosyonumuzuVer.

Eğitim emekçileri artan enflasyon karşısında önemini yitiren promosyonlarının yenilenmesini istiyor. #AkbankPromosyonumuzuVer.

Diyarbakır Akbank şubesi süreci ağırdan alarak hak olan promosyonu vermiyor. #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer maaşa karşılık 20 bin teklifi reddediyoruz maaşımiz yattığı gibi başka bankaya aktarmaya çalışacağız herşeyi iptal edecez @AkbankDestek.

#AkbankPromosyonumuzuVer yaptığınız zulüm başka bir şey değil geçen seneden bu yana maaşlar yüzde 70 artmasına rağmen hala mevcut durumu duzeltmediniz banka atmlerinizde para yok .... Maaş her ay başka bankaya aktarılacak @Akbank.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by Diyarbakır 21,Diyarbakır 21 on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

Ümit Özdağ’dan Bakan Soylu’ya: Verdiğim bir hafta sürede ne yaptın Süleyman? VİDEO KONUŞMASI : #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by Damla Aksoy,Damla Aksoy on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

Mevcut Promosyon sözleşmeleri enflasyon karşısında hükmünü yitirmiş Yeni ve adil bir sözleşme ş #AkbankPromosyonumuzuVer #Akbank.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by Mikail ama melek değil!,Mikail ama melek değil! on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

#AkbankPromosyonumuzuVer maaşdan bir gün sonra promosyon yatacak diye mesaj geldi 3 gün oldu yatmadı... yiyemeyeceğiniz şeyin altına yatmayı.

Ümit Özdağ’dan Bakan Soylu’ya: Verdiğim bir hafta sürede ne yaptın Süleyman? VİDEO KONUŞMASI : #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by fikirdasmedya,fikirdasmedya on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

#AkbankPromosyonumuzuVer Karnım aç😞 Tek yaşıyorum ailem yok zor dönemden geçiyorum evimde yemeklik bir şey kalmadı dışardan söyleyecek param yok durumu olan birisi yemek söyleyebileceğim kadar gönderebilirse geri ödeyeceğm TR34 0011 1000 0000 0094 0310 17 Etem Gökhan Yıldırım.

Kredi kartımızı iptal ettik, hesaptaki parayı çektik, otomatik ödemeler geri çekildi @Akbank #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer maaş yattığı gibi baska bankaya havale odemler bundan sonra böyle.

Akbank promosyonu kesiyormuş galiba. Bizim patronlar yıkılmıştır. Yazık araba alamayacaklar şirkete artık. Zooooortttt #akbankpromosyonumuzuver.

#AkbankPromosyonumuzuVer herkes herseyi kapatmalı onlar bize muhtaç biz değ baska bankanın kredi kartini da kullaniriz hesap açarız.

Emekçinin alınteriyle yıllık %500 kâr açıklayan,borsada hisseleri tavan yaparken salya akıtanlar,söz konusu emekçilerin hakkı olunca üçmaymunu oynayanlara asla taviz #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf,#AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf by ŞENER KAYA,ŞENER KAYA on twitter tweets #AkbankPromosyonumuzuVer Fotoğraf

Hayata yön veren egitimcilerimizin haklı talebini destekliyorum #AkbankPromosyonumuzuVer.

#AkbankPromosyonumuzuVer ben en kısa sürede iki kredi kartımı 4 otomatik ödeme talimatımı iptal ediyorum ve yatırım hesabımı kapatıyorum.

Herkes hak arıyor, bu, hak ihlaline uğratıldığımıza dair su götürmez bir gerç Hak aramak için bizleri bu mecralara yönelmek zorunda bırakanlar utansı #PolisPromosyondaKararlı #AkbankPromosyonumuzuVer.

Reklamlarınızda paraya boğdunuz ünlüleriniz bağırarak söylüyordu: “Haydi Şimdi Akbank” Şuan ise çalışanlar tek ses ve tek yürek haykırıyor: Haydi Şimdi @Akbank #AkbankPromosyonumuzuVer.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • 6 Ekim Perşembe
  • Adıyaman
  • ahmet nur çebi
  • Ajax
  • Ayasofya
  • Çağatay
  • #ÜcretliSkandalSınıfa15bin
  • #Baba