Turkey flag

🕓

#AkpDemekKuyrukDemek Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İnönü döneminde 2. Dünya savaşının sebep olduğu karneyle ekmek satışını, Ecevit döneminde Amerikan ambargosunun yarattığı kuyrukları diline dolayanların yarattığı Türkiye budur Kendine yeten yedi ülkeden biri olan Türkiyeyi sürükledikleri yer içler acısı #AkpDemekKuyrukDemek.

#AkpDemekKuyrukDemek Twitter

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

#AkpDemekKuyrukDemek - Twitter'da en iyi Tweetler

#AkpDemekKuyrukDemek kardeş bu tüp kuyrugumu 🤣 neee domatismiiii.

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

#AkpDemekKuyrukDemek Sebze kuyruğuda dış güçlerin oyunu 😃😃😃😃.

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

CHP, İP, HDPKK alfabenin tüm harflerini barındıran ne kadar muhalif varsa #AkpDemekKuyrukDemek başlığında toplanmış yine. Ne yapsanız boş, bundan da size iş çıkmaz. Siz laf üretiyorsunuz AK Parti icraat, ondan sonra da her seçimde aynı yenilgiyle başa dönüyorsunuz. #TanzimSatış.

Dün çiftçiye ananıda al git diyenler,bugün sokakta domates,biber,patlıcan satıyor. #AkpDemekKuyrukDemek.

İş bulmak için, ucuz sebze yemek için uzun kuyruklara mahkum İşin tuhafı bu durumdan utanç duyacakları yerde neredeyse bununla övünüyorlar! #AkpDemekKuyrukDemek.

15 Temmuzda market ve atm kuyruğuna olduğunuzu unutmayın . Bu kuyruk bugün var yarın yok Ama sizin kuyruk acınız dinmeyecek #AkpDemekKuyrukDemek.

beraber yürüdüler, beraber yürüttüler!.. #AkpDemekKuyrukDemek !.. #AkpDemekFetöDemek !...

İnönü döneminde 2. Dünya savaşının sebep olduğu karneyle ekmek satışını, Ecevit döneminde Amerikan ambargosunun yarattığı kuyrukları diline dolayanların yarattığı Türkiye budur Kendine yeten yedi ülkeden biri olan Türkiyeyi sürükledikleri yer içler acısı #AkpDemekKuyrukDemek.

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

#AkpDemekKuyrukDemek Olsun biz genede Reis için ölürüz. Asgari ücret 800 tl olsun. Mermi fiyatlarını öğrenince ülkemisin bekası için donumu bile satarım..

#AkpDemekKuyrukDemek ise siz kuyruğa girmeyin. Hipermarketlerden patlıcanı 18 TL’den alın. Nede olsa bu işin baronlarıyla, sizlerde aynı taraftasınız. Halk Devletine hayır duasını ederek çokta güzel sıraya girip, ucuz sebze, meyve yemenin tadını çıkartıyor..

sadece sebze meyve kuyruğu da değil, kuyruk ve kuyrukçuluk, akp’nin genlerinde yıllarca, fetö’nün kuyruğuydular, fetö’nün koynunda fetö’ye ne istediyse verenlerdir, bu reziller çetesi!.. #AkpDemekKuyrukDemek.

Gayri Safi Milli hasıladan Payıma düşen 10 bin 597 doları Tanzim Satış kuyruklarında çar çur edeceğim. #AkpDemekKuyrukDemek.

kuyruğa girmek ısmetin açılır evlenirsin 😊😊 #AkpDemekKuyrukDemek.

#akpdemekkuyrukdemek TEYZENİN BİRİ TANZİM KUYRUĞUNDA HASTAHANE KUYRUGUNDAN BAHSEDİYOR İNSANLARİN RUHSAGLİGİ BOZUK OZAMANİN İMKANLARİYLA BUZAMANİ BİR TUTUYORLAR HADİ HASTALAR RANDEVU ALMASİN HASTAHANELER KİTLENİR ALLAHİN PATLİCANİ DOMATESİ BİBERİ BUNLAR PAHALİ GERÇİ OLAMASIN SEN.

Bu kuyruklar Abd nin Türkiye”ye uyguladığı anbargoların sonucu CHP döneminin tüp kuyrukları değil bildiğiniz YOKLUK kuyrukları #akpdemekkuyrukdemek.

Allahtan “Dünya bizi kıskanıyor”bir de kıskanmasa Mars’a koloni kurmuştuk aq #akpdemekkuyrukdemek.

Sata sata satacak bir şey kalmadı Mecburen Domates Biber Patlıcan kaldı... Geell vatandaş domatese #AkpDemekKuyrukDemek.

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

#AklımaGelmişken 📌İnönü döneminde (1940) 2. Dünya Savaşı olduğu için 📌Ecevit döneminde (1974) Kıbrıs Barış Harekatı’nı yaptığımız için 📌Erdoğan döneminde (2019) ise AKP 5 milyon Suriyeli’ye 35 milyar $’ımızı harcadığı için kuyruğa girildi #AkpDemekKuyrukDemek Tanzim Satış.

#AkpDemekKuyrukDemek AKP demek Beklemek demek Meyve - Sebze : kuyruk beklemek Sağlık : evde günlerce randevu sırası, aylarca MR sırası beklemek Eğitim : Mezuniyetten sonra atanmayı beklemek Mülakat : en iyi puanlarına rağmen, karşındakinden tarafsızlık ve vicdan beklemek.

Eskiden hastanelerde kuyruk vardı.. Şimdi öylemi; randevum 6 ay sonra. Allah razı olsun, yoksa 6 ay kuyrukta nasıl beklerdim 🤓 Onlar konuşur AKaPe yapar. #AkpDemekKuyrukDemek.

#AkpDemekKuyrukDemek DIN TÜCCARLIGIIII.

#AkpDemekKuyrukDemek Fotoğraf

#AkpDemekKuyrukDemek 45 yasinnda emekli olup üstüne 75 bin TL maas alip ülkeyi üstüne tapulayip,.,.yillarca calisip emekli olamayalarin hakkini gasp etmek kal sürün.

#AkpDemekKuyrukDemek bu sebze meyve kuyruklarida @herkesicinCHP nın suçu ver mehteri.#EytAnkarayaSelOlduAktı.

#ÖzgecanAslan #AkpDemekKuyrukDemek 😀😀😀😀 Daha 5 dakika olmadı; Hala yayın yasağı gelmedimidiye bir yorum yapmıştım. Tımarhaneden saygı @can_atakli_.

📢 Seçimlere kadar Maliyetine Tanzim Satış lar başladı, ülke batmış zararına sebze meyve satmış kimin umurunda oy lazım iki ay sonra oy. #AkpDemekKuyrukDemek Hayaldi gerçek oldu..

Turkey En Popüler Eğilimler