#AKPyeOyYok Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#AKPyeOyYok Twitter

Bu tarihi seçimlerde… Ya; gerekirse ben kuru ekmek yerim, çocuğumun rızkı da bunlara helal olsun; ülke borç batağında, yağmalanmadık kamu malı kalmamış ama olsun yeter ki, iktidarımızın saray sefasına zeval gelmesin diyeceksin… Ya da; yeter artık #AKPyeOyYok diyeceksin!.

Ülkede tüm dertler bitmiş… Konyalılar bir güzellik salonu açılışını protesto etmiş! Selin Ciğerci #AKPyeOyYok.

Vatanımı seviyorum.🇹🇷 Milletimi seviyorum.❤️ Demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü, barışı ve kardeşliği seviyorum. O yüzden benden #AKPyeOyYok !.

6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunnu kaldırmayı önüne koyan #AKPyeOyYok.

Biz, Cumhurbaşkanı kim olacak diye değil, AK çocuklar ile AÇ çocuklar arasında tercih yapacağız. #AKPyeOyYok.

Domuz bağı işkenceleri,Faili meçhul cinayetler ve toplu mezar katliamların sorumlusu Hizbullahçıların partisi HÜDA-PAR’ın % 1bile seçmeni yokken,Cumhur ittifakıyla neden birleştiğini sorgulayın SOKAKLARIN TEXAS olmasını istemiyorsanız #AKPyeOyYok Halk Tv Feyza Altun Arap Antalya.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by GÜZ 💧 ✌️ 🇹🇷,GÜZ 💧 ✌️ 🇹🇷 on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

Ula ne zaman gittin ki geliyorum diyorsun😅🤣😂😂10 secim kaybettin yine gitmedin bi yere😐 Siz 10 seçin kaybetmişe oy yok diyin koyunlar meeeee #AKPyeOyYok Akpartiye oy var.

Kıyma 300 tl ye yükseldi.Çiftçi ve hayvancılık bitti .Çiftçi ne mazota nede gübreye güçleri yetmiyor artıöylü tarlasını satmak zorunda kalıyor. Ama ziraate 750 milyon dolar borcu olana birşey yok.Çiftçinin traktörüne haciz fiyatları uçmuş #AKPyeOyYok.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by TÜRK#TC#Atatürkçü#,TÜRK#TC#Atatürkçü# on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

Bir enkazı daha kaldıramayız o nedenle #AKPyeOyYok unutma ki bu senin #SonSeçiminTürkiye.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by Çıkart gösDERT telifonu!🤤😵,Çıkart gösDERT telifonu!🤤😵 on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

Celladına aşık olmuşsa bir millet, ister ezan ister çan dinlet. itiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstehaktır ona her türlü zillet. #AKPyeOyYok.

Sosyal medyada bir kullanıcı, üniversitelerin öğrencilerinin yoğunluklu şekilde desteklediği adayları listeledi. #AKPyeOyYok #pazartesi.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by İYİ İNSAN,İYİ İNSAN on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan şimdi Hatayda miting yapı Ama Hatayda kimse yok !! Hataylı kalmadı.. Mitingi yanındaki Bahçeli, bakanlar ve partililerine yapıyor !!!#AKPyeOyYok.

#AKPyeOyYok İİN OY VERECEĞİ İTTİKAFA OY VERENLERDE ONLARDAN FARKI YOKTUR HERKES SEVDİĞİYLE BERABERDİR REİSİMİZİN YANINDAYIZ.

.
.

Bu ülkede onurlu erdemli insanlar vardı. Ufak bir ihmalden ötürü istifa ederlerdi. AKP sayesinde artık o da kalktı. 50 bine yakın can kaybımız var belkide daha çok ama kimse istifa etmedi. #AKPyeOyYok.

Devleti soyan milletvekillerinin gözümüzün içine baka baka hâlâ utanmadan, yüzsüzce o makamlarda oturmaya devam ettiğin için #AKPyeOyYok.

Şirazeleri kaymış Saadet partililere #HDPileSAADETlerDileriz #AKPyeOyYok.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by Oneway!think!who?Iam,Oneway!think!who?Iam on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

#AKPyeOyYok diyenler çabuk unuttu 15 seçim üst üste kaybeden birinin alemi çihan gelse Seçimide rahatlıkla kaybedecek kazanma kabiliyeti yok zorlamayla olmuyor,olmuyor.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by mahmut günay,mahmut günay on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

@khanerdinc @ismailsaymaz Ülkenin tapusu atatürke ait zaten, ölüm anı gelince ne kadar boş şeyleri putlaştırdığının farkına varan o tip insanlar o an ne bu dünyada ne de ahirette hiçbir yere varamadığını anlayacak. Sizin gibiler yüzünden inşaallah Başkan Kılıçdaroğlu kaybetmez. #AKPyeOyYok.

Lozan Antlaşması ile madenlerden çıkaramadığımız her pamuğun hakkını soracağız (!) #AKPyeOyYok.

Şuan ki siyasi duruşlara göre HDP, Muharrem İnce ve Sinan Oğan dan daha vatansever. Memleket partisi ve ATA ittifakı Cumhuriyetin son seçiminde, yasa ve hukuk tanımaz bir iktidar karşısında Atatürkçülük oynayarak AKP destekçiliği yapıyorlar. #AKPyeOyYok Hizbullah Hüdapar.

Yeniden Refah Partisi ve Hüda Par’ın laiklik karşıtı, şeriat içeren isteklerinin AKP tarafından kabul edilmesini çok vahim buluyorum. 2. turda RTE’nin karşısında kim varsa oyumuzu ona atacağız. Unutmayın; siyaset kötünün iyisini seçme sanatıdır. AKP’den kötüsü yoktur. #AKPyeOyYok.

@genco_1881 Ülkenin bekası için Aklını başına al @vekilince #SonSeçiminTürkiye #AKPyeOyYok.

En az 50 yıl daha geri gitmek isteyen buyursun 😀 Garantili … #AKPyeOyYok Naz Yavuzarslan.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by Rasim APAYDIN,Rasim APAYDIN on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf
C.Y
C.Y

Tek adam rejimine karşı birleşe birleşe ve hep birlikte kazanacağız.#AKPyeOyYok.

Adam söylemiş; Sizi fakirleştirdiysem bana oy verme diyor. Oy verme #AkpyeOyYok.

Adaletsizliğe, Hukuksuzluğa, Yalana,Talana,Yolsuzluğa, Öfkeye,Nefrete,Aşağılanmaya,Hakarete,20 yıllık saltanata…..vs vs…. Hayır demeliyiz #AKPyeOyYok.

@fatma_ayparcasi #AKPyeOyYok KHK lılar olarak celladımız olana aşk besleyecek halimiz yok. Tabii ki oy yok💪.

#AKPyeOyYok 😂😂⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️😂😂.

#AKPyeOyYok Fotoğraf,#AKPyeOyYok Fotoğraf by GÖKBEY⭐R.T.E🇹🇷,GÖKBEY⭐R.T.E🇹🇷 on twitter tweets #AKPyeOyYok Fotoğraf

Celladına aşık olmuşsa bir millet İster ezan ister çan dinlet İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet Müstehaktır ona her türlü zillet Ömer Hayyam #AKPyeOyYok Muharrem Kırmızı Korkunç İstifa #MemleketPartisi.

Eğer hdp pkk ise Cumhurbaşkanının kapatma yetkisi var, 1 imzaya gitsin herkes rahat etsin. #AKPyeOyYok.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Carl Sagan
  • Cem Uzan
  • Cumhurbaşkanı Adayı
  • #DünyaŞiirGünü
  • Demirören
  • Diploma
  • #DownSendromu
  • Dursun Özbek