Alanyaspor - Fenerbahçe Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Alanyaspor - Fenerbahçe Twitter

Fenerbahçe’den Alanyaspor maçının ardından bir açıklama daha geldi. “Çizgiler, iptaller, oyunlar, kurgular mağlup; FENERBAHÇE GALİP! Sisteminiz sizin olsun! Biz mücadeleden vazgeçmeyeceğiz! Son günlerde yaşananların ve bu akşamın hesabını soracağız.”.

Konyaspor - Galatasaray ve Alanyaspor - Fenerbahçe maçının VAR kayıtlarını almak zorundasınız. Kuru kuru açıklama değil. @GalatasaraySK.

📊 Süper Lig’de bu sezon en fazla gol beklentisine (xG) ulaşan takımlar: 1️⃣ Fenerbahçe: 2️⃣ Galatasaray: 3️⃣ Beşiktaş: 4️⃣ Adana Demirspor: 5️⃣ Alanyaspor:.

📊 Süper Lig’de bu sezon en fazla net gol pozisyonu yaratan takımlar: 1️⃣ Fenerbahçe: 81 2️⃣ Galatasaray: 67 3️⃣ Beşiktaş: 63 4️⃣ Alanyaspor: 61 5️⃣ Adana Demirspor: 56.

Fenerbahçe, Alanyaspor ile oynuyor ama Galatasaray zıplıyor! Sahada kazandığını iddia eden Galatasaray, anında masa başı ayak oyunlarına başlıyor!.

Sivasspor maçında iptal edilen bariz gole ofsaytımsı diye kural uyduruldu. Adanademirspor maçında Fenerbahçe aleni şekilde doğrandı. Akşamki Alanyaspor maçında keza aynı şekilde Fenerbahçe lime, lime edildi. 6alatasaray Haftalarca kendi sahanda dayak attı rakiplerine kartlar….

pedro maçta kayıp irfan berbat defans Allaha emanet orta saha geçişi maşallah biz ne izliyoruz pardon da ya cift forvetle oynamak zorunda misin al arda ve emreyi oyuna Alanyaspor - Fenerbahçe.

Alanyaspor - Fenerbahçe karşılaşmasında Fenerbahçenin PUAN KAYBEDECEĞİNİ inananların BUTONUYUM.

Son maçlara göre bir kaç noktada farklı bir 11. Bakalım Alanyaspor karşısında nasıl bir etki gösterecek bu planlama..

Saldır Kanaryam💛💙Bu Taraftar Seninle Başarılar Takım 💛💙 #FenerinMaçıVar Alanyaspor-Fenerbahçe.

ENNER VALENCİA BUU ŞAKASI YOKKKKKK #ALYvFB Alanyaspor - Fenerbahçe.

CANLI | Orta Nokta Devre Arası - @ErkutOzturk & @elvbalic Alanyaspor 1-0 Fenerbahçe.

Ms Alanyaspor 1 Mete Kalkavan 3 Tebrikler👏👏👏👏 Alanyaspor - Fenerbahçe Penaltı Ofsayt Jorge Jesus.

Alanyaspor XI | Runarsson, Yusuf, Rassoul, Furkan, Candeias, Lusamba, Umut, Efkan, Efecan, Cavaliero, Koulauris. Fenerbahçe XI | Altay, Ferdi, Samet, Gustavo, Oosterwolde, Arao, İsmail, İrfan Can, Rossi, Valencia, Pedro.

sicicam artik bi macimizda fiyasko kararlar alınmasın amk Alanyaspor - Fenerbahçe.

✍️Spor yazarları çe maçını değerlendirdi👇 📌Jesus, Sevilla maçı sonrası takımı gibi yorulmuş 📌Hakem Portekizce mi biliyordu ne? 📌Beşiktaş derbisinde bundan fazlası gerekli 📌Sevilla maçı takımın özgüvenini çok yukarı taşımış.

ÖZEL HABER 🚨 Merkez Hakem Kurulu Başkanı Lale Orta, Alanyaspor-Fenerbahçe maçının hakemi Mete Kalkavan ile görüşecek! Toplantıya bir isim daha katılacak! @tv100spor 👇.

Selahattin Demirtaş teröristtir diyenlerin ALAYI TERÖRİST. Demokrat bir siyasetçi Demirtaş .. Özlem Türk Bayrağı ezgidemirtaş evleniyor Uganda #3269Torbayasaya Alanyaspor - Fenerbahçe Cigli #EYTKadıköydeTekSes.

İnnâ Fetahna Leke Fethan Mubîna #ALNvFB Alanyaspor-Fenerbahçe.

Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf,Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf by Maystro,Maystro on twitter tweets Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf

#KitTaşeronDosyasıMeclise Gelsin Yüzümüz Gülsüürk Bayrağı Daha İslami Cigli Gaffar Okan Birini Uganda Sibil Kerem Yasin Börü Muslera Trump Alanyaspor-Fenerbahçe Daha İslami.

Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf,Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf by KÖYLÜ KIZI (((Cano))),KÖYLÜ KIZI (((Cano))) on twitter tweets Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf

Akşam Alanyaspor’a 3-4 tane atmamız lazım takım şahlansın iyice. O sene bu sene ulan ümidini kaybeden çeksin gitsin buradan. Yaşa Fenerbahçe.

📌Bazı taraftarlarımız bu akşamki Alanyaspor - Fenerbahçe maçı için puan kaybı beklentileri olduğunu görüyorum. Başkanı ve Teknik Direktörü aşağıdaki zatlar olan bu takımın tuttukları takımdan puan alabilme ihtimali yoktur. Peki farkeder mi? Etmez! Şampiyon Galatasaray olacak….

Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf,Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf by Devrim Dabak,Devrim Dabak on twitter tweets Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf

'Celladına değil;Milletine AŞIK bir toplum olun. Millet;millet ittifakındaki bütün unsurlardı Özlem Türk Bayrağı ezgidemirtaş evleniyor Uganda #3269Torbayasaya Alanyaspor - Fenerbahçe Cigli #EYTKadıköydeTekSes.

Sporx
Sporx

Corendon Alanyaspor XI 🆚 Fenerbahçe.

Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf,Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf by Sporx,Sporx on twitter tweets Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf

👥 Alanyaspor Xl: Runarsson, Furkan, Lusamba, Yusuf, Koulouris, Rassoul, Umut, Efecan, Candeias, Cavaliero, Efkan 👥 Fenerbahçe Xl: Altay, Samet, Gustavo, Ferdi, Oosterwolde, Arao, İsmail, Rossi, İrfan, Pedro, Valencia.

Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf,Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf by Skorer,Skorer on twitter tweets Alanyaspor - Fenerbahçe Fotoğraf

Alanyaspor’un Fenerbahçe maçı ilk 11’i: Runarsson, Yusuf, Rassoul, Furkan, Candeias, Lusamba, Umut, Efkan, Efecan, Cavaliero, Koulauris.

Alanyaspor üst banko gözünüz kapalı oynayın Alanya 2 tane rahat.

Fenerbahçe bu maç karşılığında oyuncu mu reklam mı @Alanyaspor.

Lig Radyo
Lig Radyo

💥 Alanyaspor’un ilk 11’i: Runarsson, Furkan, Umut, Efecan, Efkan, Cavaliero, Candeias, Rassoul, Koulouris, Yusuf, Lusamba 💥 Fenerbahçe’nin ilk 11’i: Altay, Ferdi, Samet, Gustavo, Oosterwolde, Arao, İsmail, Rossi, İrfan Can, Valencia, Joao Pedro.

Corendon Alanyaspor: Runarsson, Yusuf, Rassoul, Furkan, Candeias, Lusamba, Umut, Efkan, Efecan, Cavaliero, Koulauris Fenerbahçe: Altay, Oosterwolde, Gustavo Henrique, Samet, Ferdi, Arao, İsmail, İrfan, Rossi, Valencia, Pedro.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BeştepedenStajÇıksın
  • Bitti
  • #BizimÇocuklar
  • Buca
  • #bıktık
  • #camda
  • Candaş
  • Cengiz