Turkey flag

🕓

Ali İhsan Yavuz Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Habertürk Teke Tek programı🎙 Ali İhsan Yavuz: İstanbul’da bu seçimde 320 bin geçersiz oy var. Fatih Altaylı: Önceki seçimde kaç geçersiz oy vardı. A.İ.Y: Orası baş (Önceki seçimde 400 binin üzerinde geçersiz oy olduğunu bildiği halde söylemiyor).

Ali İhsan Yavuz Twitter

Ali İhsan Yavuz Fotoğraf

Ali İhsan Yavuz - Twitter'da en iyi Tweetler

Konuş YAVUZ. Sen, çırpındıkça, ayakları yorgandan taşan kaba cüssesin, Konuş Ali İhsan, sen konuştukça çarpıtılmış her gerçek, sahte nezaketinle açığa çıkıyor ve kontrolsüz beden dilin, PANİK-ATAK gözlerin, İTİRAFNAME gibi Televizyonlara KADRAJ derinliği, YORUM AÇIKLIĞI veriyor..

@nihatsirdar Ali İhsan Yavuz TV ye ilk çıktığında saçmaladigini #farkedemedim.

#AK Partisi Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: YSK incelesin diye ileri sürüyoruz. Her ileri sürdüğünüz doğru olmayabilir! (((Az farkla kazandığınız belediyelerdeki şikayetler neden değerlendirilmiyor? Hatta ikinci olup mazbata aldığınız ))).

Ali İhsan Yavuz Fotoğraf

#EyyyyyAKAPEGAMEOVER Takibimde olan herkese söyleyeyim. AKAPE nin çöküş süreci başlamıştır. Ali İhsan Yavuz zavallısı dediki. Bir şey oldu, ama ne olduğunu bilmiyoruz. Bu ne demektir yaaaa akıl yoksunu.

Uyuyamayan AKP’lileri, uzunu, damadı, Ali İhsan Yavuz’u, biz onlara hizmet edemeyük diye ağlayan asalağı falan düşündükçe keyifleniyorum. B*nali yeterince kahrolmamıştır mesela, ne de olsa düşük profil. Aptallar o kadar üzülemez. +.

Pisagor ve Thales teoremlerinden sonra akp li Ali İhsan Yavuz teoremi bilim dünyasındaki yerini aldı şöyleki İstanbul seçimleriyle ilgili TEOREMİ HİÇ BİR ŞEY OLMASA Bİ KESİNLİKLE BİR ŞEYLER BİZ FARKEDEMEDİ.

Bakın mazbata kelimesi zabt kökünden geliyor. Bu ne demek? Ekrem İmamoğlu İstanbul’u zorla eline aldı demek. Bizim itirazımız buna. Kimse kökü zabt olan bir belgeyi alamaz. Ali İhsan Yavuz.

Ali İhsan Yavuz fenalaştı serum taktırmaya geçiyoruz.

@feyzaltun Ali İhsan yavuz Ekrem İmamoğlu giderken trafik polisine şikayet edebilir.

Ali İhsan Yavuz izlerken bir tek ben mi sinir krizi geçirdim acaba? Kurulan cümlelerde ki soru iş Bu ülkeyi, bu ülkede peşinizden gelenleri senelerdir bu şekilde mi ikna ediyorsunuz yaa? Siyaseti gram takip etmiyorum. Ama böyle denk gelince nasıl ya demeden olmuyor..

Ali İhsan Yavuz konuşuyor ua bi sağında oturan bi solunda oturana baktım ikiside ne dediğine inanmıyor.

Düşünsene dünyaya Ali İhsan Yavuz olarak da.

Ali İhsan Yavuz Fotoğraf

Ali İhsan Yavuz başkanım sen konuştukça işler kötüye gidiyor , Lütfen artık reisimiz şu konuya el atsın.

Adam günden güne çirkinleşmiyor mu? Mecazen değil fiziken. Ali İhsan yavuz.

bismillah de ve kendine ulaş.. niyet et ve kendini aş. her ulaştığın hâl, bir önceki halinden güzel olsun. işte o zaman, düşsen de kendine düş Ali İhsan Yavuz.

Ali İhsan Yavuz Fotoğraf

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan YAVUZ;’İstanbul seçimleri baştan sona şaibelidir ‘ Ali İhsan bey sadece İstanbul değil,tüm Türkiye seçimleri şaibelidir ve siz,iktidarınız meşruiyetinizi yitirdiniz..

Ali İhsan Yavuz un konuşmasında dikkatimi ceken bisey oldu Bir yerde bi sebepten iptal mi edilmis ne Diyor ki ayni sey ya burada da varsa Yani ispati yok!.

Ali İhsan Yavuz keşke hamama tüneyen adam olarak kalsaydın da gülerek hatırlasaydık.

Ali İhsan Yavuz hukukçuymuş ya, yaw bu hukuk fakültelerinde ne öğretiliyor ? Siyaset mi bozuyor ?.

Hahaha Ali İhsan Yavuz TBMM’de Kadın-Erkek fırsat eşitliği komisyonunda sözcüymüş Ne diyor komisyonda?kadınlar oy kullanmasın mı?.

AKP genel başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz şeffaf seçimler için çağrı yapıyortüm partilere , güzel o zaman işe 16 Nisan referandumu ve 24 haziran seçimlerinden başlayalım hodri meydan.

Ali İhsan Yavuz: Biz iddia ediyoruz. İllâ kanıt sunmak zorunda değiliz..

Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz basın toplantısı dü.

Habertürk Teke Tek programı🎙 Ali İhsan Yavuz: İstanbul’da bu seçimde 320 bin geçersiz oy var. Fatih Altaylı: Önceki seçimde kaç geçersiz oy vardı. A.İ.Y: Orası baş (Önceki seçimde 400 binin üzerinde geçersiz oy olduğunu bildiği halde söylemiyor).

Ali İhsan Yavuz’un usulsüz diye anlattığı her madde geçmiş seçimlerin tümünde AKP’nin seçim kazanmasına zemin hazırlayan durumlar. Kazanınca iyi hoş, kazanamayınca küstük oynamıyoruz. Ne kadar da AKP’lik bir durum..

Turkey En Popüler Eğilimler