Turkey flag

🕓

Ali Palabıyık Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bir sözüm de Ali Palabıyık’a maçı 7 dakika uzatıp 99. dakikada bitirdi. 10 kişi olan Fenerbahçe değil de Galatasaray olsaydı bu kadar rahat uzatır mıydı? Fatih Terim’den korkusundan yapamazdı.

Ali Palabıyık Twitter

Ali Palabıyık Fotoğraf

Ali Palabıyık - Twitter'da en iyi Tweetler

Tabii ki açıklanmalı. Ama ligin başından başlayalım. Bu pozisyondan mesela. Hakem de aynı Ali Palabıyık hem..

VAR konuşmaları ortaya çıktı: B. Yıldırım: Ali hocam bir bak istersen. A. Palabıyık: Ben temiz gördüm. Sorun yok, gol temiz. B. Yıldırım: İstersen bir bak hocam. Ayağına basma var golden önce. A. Palabıyık: Temiz, temiz. Gol temiz. (Hürriyet) YATACAK YERİNİZ YOK!.

Ali palabıyık o golü iptal etseydi, sonrasında fener 2 gol daha atardı atardı size boşuna aglamayın:dd hakemler de insan sonucta, herşeyi her mac sonu hakeme baglamak ta ne bilim, ayagınzda top tutamıyosunz 10 kişi kalmış rakip kaleye şutunuz yok oturn bunaaglayn #oDüdükAsılacak.

İçim rahat etmiyor Ali Palabıyık ABV o kadar insanı üzdün yatacak yerin yok.

Sen uyuyabiliyor musun şimdi Ali Palabıyık? Gönül rahatlığıyla uyuyabiliyor musun? Ben UYUYAMIYORUM! Allah bunun acısını senin ailenden çıkarsın, senin çoluğundan çocuğundan çıkarsın, burnundan fitil fitil getirsin inşallah! Çünkü sizler artık bunu FUTBOL OLMAKTAN ÇIKARDINIZ SİZ!.

Bu sinirle İstanbula gidip ali palabıyık ve bülent yıldırımı boğabilirim sinirim geçmek.

Galatasaray ın attığı gol biz 10 kişiyken normalde birde oyuncumuz tedavi için dışarıdayken attı yediğimiz gol haksız hakem Ali palabıyık oyunu durdurmalıydı neyseki hak yerini buldu 2 dakika sonra yediler golü.

Bir sözüm de Ali Palabıyık’a maçı 7 dakika uzatıp 99. dakikada bitirdi. 10 kişi olan Fenerbahçe değil de Galatasaray olsaydı bu kadar rahat uzatır mıydı? Fatih Terim’den korkusundan yapamazdı.

39 dakikada 9 dakika akan oyun olmuş. Derbinin hakemi takımlar, futbolcusu da Ali Palabıyık olmuş.

Ali Palabıyık Fotoğraf

Fenerbahçe ❌Galatasaray ⏰ Saat: 19:00 👤 Hakem: Ali Palabıyık 📍 Stat: Ülker 📺 Yayın: beIN SPORTS 1 🎙️ Canlı anlatım: HT Stüdyo.

fb 🆚Galatasaray 🕖 📍Kupa Kaldırdığımız Yer 👤Ali Palabıyık 📺beIN Sports 1 📱💻 🔗.

Ali Palabıyık Fotoğraf

Normalde bu tip tahminlerde bulunmam Stoperler yok. Orta sahamız malum. Santrforlar taraftarın yüzde doksanı tarafından linç yiyor. Hakem Ali Palabıyık. Şartların tamamı bizim karşımızda ise biz koparırız bu maçı..

Ali Palabıyık Galatasaray düşmanıdır @TFF_Org #alipalabıyıkdeğilkoçyönetsin.

Gslileride anlamıyorum sanki Ali Palabıyık yokken kazanıyodunuz 😂 #kaderinizbu #alipalabiyik.

Değil Ali palabıyık Aziz yıldırım yönetse yinede feneri o sahaya gömücez o sene bu !.

Evet hakem Ali Palabıyık Evet rakip bu tarz maçları çok iyi oynuyor Evet 22 yıldır kazanamıyoruz AMA UNUTTUNĞUNUZ BİRŞEY VAR BİZ GALATASARAY ız Her zamanki gibi çıkıp yenilecez aq ..

Ali palabıyık verdiği penaltı..! Faul Linnese yapılıyor ama penaltı yı Rize’ye veriyor. Mersin İdmanyurdu Maçında da karıştırmıştı. Bunları bilerek atadınız Şaşırdık mı hayı !.

Gs- Ali Palabıyık maçına fb atanmış oooo eğlence var desenize skskskdkkdkdk.

@Chica_De_Gala Normalde bu fikri sonuna kadar savunan biri olarak Ali palabıyık harbiden olmamalıydı.Onun dışında olmayacak tek isim halis ğerlerini sevmesem de ses çıkarmazdım ama bu adamlar bizim burada olma sebebimiz özellikle ligin ilk yarısından..

Olaylı Fenerbahçe maçında VAR odasında 50 tane monitörden bakarak doğruları göremeyen(!), Fatih Terim’in sezonun yarısını cezalı geçirmesine neden olan Ali Palabıyık, bu kez derbide orta hakem. Boşuna demiyoruz, bu ligde Galatasaray’a yapılan hiçbir kötülük ÖDÜLSÜZ kalmaz!.

ali palabıyık bırak derbi falan yıllardır hakemliğine son verilmiş olması lazımdı. bjk-fb derbilerinde fb lehine katlettiği maçlar da ortada. küçük bir şans lazım bize kazanmak için iyi oyun zaten yıllardır var ama şans yok. hakem şansı da yok. palabıykla o sene bu sene değil..

Pala biyigi degil yuregi diyor ustad. Ekmeginin pesinde. Bilen de bilmeyende vuruyo. Ali Palabıyıka basarilar 👋.

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 28. haftasında oynanacak Fenerbahçe-#Galatasaray karşılaşmasını hakem Ali Palabıyık yönetecek. Detaylar 👉.

Ali Palabıyık Fotoğraf

SON DAKİKA - Fenerbahçe x Galatasaray derbisinin hakemi Ali Palabıyık oldu..

Ali Palabıyık Fotoğraf

Fenerbahçe - Galatasaray derbisini Ali Palabıyık yönetecek..

Ali Palabıyık Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler