Ali Sunal Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ali Sunal Twitter

Ali Sunal yönetimindeki #GüldürGüldürShow da iktidara yükleniliyor. Özgürlük yok abicim bu ü Diktatör Recep Tayyip Erdoğan yersen 😂😂.

Ali Sunal Fotoğraf,Ali Sunal Fotoğraf by Celal KARAMAN,Celal KARAMAN on twitter tweets Ali Sunal Fotoğraf

Şimdi de Ali Sunal’a sardılar. Skeçlerde toplumsal sorunlardan bahsetti diye hain oluverdi bir anda..

Yıllar sonra ekranlarda siyasi mizah izleyebildik. Halkın gerçeklerini dile getirdiğiniz için, Tebrikler Ali Sunal Tebrikler Güldür Güldür Show.

Ali Sunal yandaş medyayı tuvalet kağıdı manyağı yaptı. Tuvalet kağıdıyla tarihe not düştü 👏👏👏#GüldürGüldürShow.

Tuvalet kağıdı pahalı ise, ülkeyi güllük gülistanlık gösteren yandaş gazeteleri kullanırız Teşekkürler Ali Sunal Teşekkürler #GüldürGüldürShow.

Günaydın dostlar #BenKemalGeliyorum 🙄🙄😂😂 Ali Sunal #GuelduerGuelduerShow.

Ali Sunal Fotoğraf,Ali Sunal Fotoğraf by GÜVEN TEMREN🕊,GÜVEN TEMREN🕊 on twitter tweets Ali Sunal Fotoğraf

“Bir ülkede namuslular da en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça o ülke batar” teşekkürler Ali Sunal babanın canına 👏👍🙏 #güldürgüldürshow #nebati.

Siz en fazla aç kalırsınız ben daha fazla batarım. ⁉❔❗ Ali Sunal #GuelduerGuelduerShow Levent Kırca #BenKemalGeliyorum.

(“Tuvalet kağıdına gerek kalmadı, bunları kullanabiliriz.” ) 👏 Unutmuştuk, artık kimse yapmaz demiştik… Twitter’da bile yazmaya çekinenlere Kimsenin cesaret edemediğini yapan Ali SUNAL ve tüm ekibe yürekten kocaman alkışlar👏 @SunalAli #GüldürGüldürShow.

Şimdi Ali Sunal a çöp atan bi sürü hesap peydah olursa şaşmam. İyi iş çıkardın babasının oğlu 👏👏 #güldürgüldürshow.

Sen Ekonomi Bakanı skecine hayır dersin, Güldür Güldür ekibi başka bir skeç koyup feleğinizi şaşırtır 😉👍 Teşekkürler Ali #GüldürGüldürShow.

Dün akşam ki güldür güldür showun bölümü skeç değil bildiğin kısa film olmuş ... Tebrikler Ali Sunal ve Ekibi👏👏👏.

Ali Sunal da yetenek yok, kim ne derse ının ününden faydalanıp, yanında çalıştırdığı füguranların sırtından geçinen mirasyedi bir :))) ı #GüldürGüldürShow.

Devlet Bahçeli noktayı koymuş. Cahit Özkan Ali Sunal Almanya.

Kim demiş Tuvalet Kağıdı Konuşmaz diye?? Bak işte en ucuz Tuvalet Kağıdı, Ali Sunal ve Ekibine cevap vermiş!!.

Ali Sunal Fotoğraf,Ali Sunal Fotoğraf by ender yılmaz,ender yılmaz on twitter tweets Ali Sunal Fotoğraf

Seni hiç sevmiyorum ali sunal. Neredeyse her filminde dindarları küçümseyen o kâfir babanı da hiç sevmezdim..

👏👏👏👏Sanatçının gıdasıdı Babadan oğula geçen özellikler vardı Cesaret bulaşıcıdı Gündeme seyirci kalmayan Ali Sunal ve ekibine teşekkü.

hsn
Hsn

“Bir ülkede namuslular da en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça o ülke batar” teşekkürler Ali Sunal babanın canına 👏👍🙏 #güldürgüldürshow.

Ali Sunal sana yakışmadı hemde hiç yakışmadı babanın hayrına izleniyordun oda bitti bizim için.

#BenKemalGeliyorum #EYTyollarda Ali Sunal Millete Nekadar Az verirsek Okadar kardır. Diyerek yöneten bir iktidarın Bu millete verecek birşeyi yoktur.

Levent Kırca dan sonra millet gülmeye korkarken çatır çatır sahnede halkın durumunu miss gibi anlatan başta Ali Sunal ve tabiki Güldür Güldür ekibine teşekkürler. Havuz medyası şimdi pis sataşacak ! Malum her gün terörist profili değişiyor. Şimdi güldürenler terörist olacak.

Öyle lanet bir güruh la yaşıyoruz ki, ülkeye yaptıkları onca kötülüğe gülünmesine dahi tahammülleri yok!! Ali Sunal ı tebrik Bu lanet güruh elbet bir gün defolup gidecek,Ali Sunal gibi insanlar onurlarıyla anı.

Resim sanatı;baktıkça insanın içinin açıldığı,güzel hayaller kurduran,ruhunun ferahladığı çalışmalar olmalı. Sinemave tv sanatıda; küfürlü,p!s kelimelerin olmadığı,seyrederken dini,milli,manevi duygularını güçlendiren birlik beraberliği pekiştiren güzel yapıtlar olmalı Ali Sunal.

Ali Sunal asala@ı gitsin Berkin Elvan ölümsüzdür pankartı önünde üzgün pozu versin omurgasız yaratık. En son o günden sonra bir daha güldür güldür izlemedim zaar..

MİZAH VARSA UMUT Akıl ve bilim kazanacak, kültür ve sanat kazanacak ki insanlık kazansın. Tebrikler ve teşekkürler, #GüldürGüldür gümbür gümbür @SunalAli Ali Sunal.

@yeniakit naber lan asil akşamki bolumu izle :) bal o bahsettiği gazetelerden birisiniz ama ali sunal da yanilmis sizden tuvalet kagidi olmaz..

Ali Sunal’ın skecinde isim verilmemişken nasılda üstlerine alınıp bir 💩olduklarını kabul etmişler 🤣🤣🤣💩💩.

Akp ihanet sürecin TÜRK ASKERLERİNE PKKlı görseniz görmezden gelin demedi mi? Derince Ali Sunal Marmaray #pazartesi NATO.

ÖNCE dedilerki sansür var yayınlattırmıyorlar. SONRA döt oldular. ŞİMDİDE hiç belli ne olur bilmem. Ali Sunal ..

Ali Sunal bu toplumun değerleriyle dalga geçmek size yakışırdı öncr Çanakkale daha sonra İstanbulun fethi ile ilgili nasıl sorunlarınız varda hala hazmedemediniz babasıda böyledi oğlunda izindn devam ediyr dicm haksızlık olack kenarda sadece yapılana gülmek dışında bir vasfı yk.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AYTUTULMASI
  • Çaya
  • Çaykur
  • Çağdaş Atan
  • çaya
  • #çerkezköy