Turkey flag

🕓

#aliemiricinadalet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#aliemiricinadalet yavrum adina paylasarak destek olur musunuz?.

#aliemiricinadalet Twitter

#aliemiricinadalet Fotoğraf

#aliemiricinadalet - Twitter'da en iyi Tweetler

Daha üç beş önce bebeğinin mutlu fotoğraflarını paylaşan anne,bugün bi hastanede ihmal sonucu ölümüne sebebiyet verilen bebeği için adalet arıyor . Küfür bilmiyorum yoksa böyle hayatı diye devam ederdim . #aliemiricinadalet.

Merhaba, yakın arkadaşımızın 8 aylık bebeği Acıbadem Halkalı hastanesinde yabancı uyruklu nöbetçi doktorun yanlış ilaç vermesi sonucunda hayatını kaybetti. TT yapabilmek adına desteğine ihtiyacımız var. Lütfen bize yardımcı olur musun? Çok teşekkürler. #aliemiricinadalet.

Sayın Bakan @drfahrettinkoca lütfen sağlığı ticarete döken bu tip hastanelere emsal olması açısından bu hastaneye en büyük cezanın verilmesini rica ediyoruz. #aliemiriçinadalet.

#aliemiriçinadalet bir sorumsuzluk cana bedel oldu ailesine başsağlığı.

Olay incelenmeli ve aydınlatılmalıdı can geri gelmez ancak sorumlular hesap vermelidir. #aliemiricinadalet.

8 aylık bir bebeğin canına kıymak bu kadar kolay mı? Anne babanın neler yaşadığını düşünebiliyor musunuz? #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet yavrum adina paylasarak destek olur musunuz?.

Sağlıkçıyım diye geçinme ticarethanesin, şifa değil para emmek için varsın gerisi umrunda değil !!! @AcibademSaglik #aliemiricinadalet.

Bu memlekette halkın arkasında adalet değil, halkın arkasında halk var. Sesizimizi duyuracağız. #aliemiriçinadalet #EmreyeNasılKıydınız.

‘Ben artık anne değilim’ “ eksildim” “ben artık eksiğim” bakın bunlar bir filmden alınmadı tırnak içine alındı ancak oraya sığmayacak kadar derin bir çığlığa aitti, bir kadının elinden yavrusunu aldı #aliemiriçinadalet.

... o zaman soru sormaya çekinir onlardan iyi bilmediğiniz için beklersiniz başınıza kötü birşey gelincede suçlamak ve yargı dağıtmak için sıraya Artıkne olur biraz durun düşünün sağlık sisteminde herşey yolunda mı? #aliemiriçinadalet.

Haberi okurken kesin Acıbadem hastanesidir dedim ki öyleymiş.. #aliemiricinadalet.

@sema_caner Sizin için hislerim ne ifade eder bilemiyorum ama tarif edemeyeceğim kadar çok üzgünüm. Gözyaşlarımı asla durduramıyorum. Allahım sabırlar #aliemiricinadalet.

Profilden gözlerim dolu dolu çıktım. Sebep olan herkes kahrolsun #aliemiricinadalet.

Özel hastanelerin geceleri denetlenmesi gerektiğine inanıyorum. Çalışma izni olmayan mı dersiniz, Sigortasız çalışanlar mı dersiniz yoksa kamuda görevli olupta İstanbul denizinde ek gelir uğruna özel sağlık kuruluşlarında yetkisiz çalışanlar mı dersiniz! #aliemiriçinadalet.

Hastaneleri ticarethaneye dönüştürmenin sonuçları, çok acı. Halkalı Acıbadem Hastanesinde yaşanan minicik bir bebeğin ölümüne sebep olanları ihmal diyerek açıklayamazsınız. Sağlıkta ihmal olmaz #aliemiriçinadalet.

@TwitterTurkiye #aliemiriçinadalet #aliemiricinadalet çığlığımıza destek olur musun ❓.

@ntv #aliemiricinadalet çığlığına destek olur musunuz ❓.

#aliemiricinadalet çığlığını duyabiliyor musunuz ? @AloAcibadem @AcibademSaglik.

Can arkadaşımın meleği. Bunun hesabını sormak için hep beraber bu annenin bu babanın sesini duyuralım #aliemiriçinadalet #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet Fotoğraf

Ödetilecek hiçbir bedel, çocuğunun tedavisinde bu kadar özen gösteren, doktorun gözündeki kararsızlığı bile değerlendiren ana babanın acısını dindiremeyecek belki ama başka bebeklerimizin aynı kaderi paylaşmaması adına #aliemiricinadalet ama gerçekten adalet istiyoruz!!!.

#aliemiricinadalet Fotoğraf

Belkide ileride büyüyüp bu ülkeye faydalı bir birey olacaktı, en güzelleri hayallerini gerçekleştirecekti ama olmadı. Ali Emir bebek melek en ağır şekilde cezalandırılmalı! #aliemiriçinadalet.

@trthaber #aliemiricinadalet çığlığına ses ver ‼️.

@skjervaldd Bi düşün yemeyip yedirdiğin gitmeyip giydirdiğin dişinden tırnağından arttırıp büyüttün çocuk , duyarsız vasıfsız doktorların elinde ticarethane haline gelmiş hastaneleri elinde ölüyor‼️ sessiz kalma #aliemiricinadalet çığlığına sende ses ver ‼️.

Bu masum melek yavruyu ailesinden, hayattan koparan! bu ihmalkarliga sebep olan suçlular cezasız kalmasın. #aliemiricinadalet.

Turkey En Popüler Eğilimler