Turkey flag

🕓

#aliemiricinadalet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#aliemiricinadalet Ali Emir’imiz elbet geri gelmeyecek ama suçlular bir annenin daha ağlamaması için ceza almalı mutlaka ...

#aliemiricinadalet Twitter

#aliemiricinadalet Fotoğraf

#aliemiricinadalet - Twitter'da en iyi Tweetler

Her zaman yanındayız #aliemiricinadalet ım kalmış bir annenin kucağı boş bırakılmış annenin sesine ses verin suçlular CEZALANDIRILSIN!!!!.

Çıkarları için her türlü sahtekarlığı yapıyor insanım diye ortada dolananlar. Bir cana kast edip onun üstünden kazandıklarıyla yiyor, içiyor, yaşıyorlar. Ve biz sessiz kaldıkça onlar hep var olacaklar. Susmayalım. Lütfen sessiz kalmayalım. #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet canım Ali Emir cennet kuşu. Rabbimin yanındasın ona.

#aliemiricinadalet küçücük bir bebeği ailesinden koparmanın hesabını vereceksiniz!.

#aliemiricinadalet 6,5 aylık bebeği annesinden koparan sözde doktorlar 6,5 aylık bebeğin ölümü için sorumluluk üstlenmeyen sözde donanımlı hastane, SES VER ANNESİNİN KUCAĞINDA CAN ÇEKİŞEN ALİ EMİR İÇİN SEA OL #aliemiricinadalet.

İnsan ayıran insanlar politikacı, şarkıcı, oyuncu olmadıkları için bu ailenin vefat eden bebeğini görmezden gelen insanlar. Ayrıştırdığınız gibi ayrılacaksınız cehennemlikler olarak #aliemiricinadalet.

Ahh be aliemir annesinin sütkuzusu nasıl kıydılar sana #aliemiricinadalet.

Hiç tanımadım hiç görmedim ama ruyalarıma giriyorsun Ali Emir bunun hesabını verecekler bu dünyada @AcibademSaglik @saglikbakanligi #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet bu annenin sesine ses verin yoksa o sessizlik birgün size de gelir alimallah.

Bir annenin feryadina sahip cikalim. #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet dermansız bıraktınız dermansız kalın kiralık katiller🤬.

O kadar güzel bir bebek ki. Sevmek için can atardınız. Hakkını arayamayan bir bebeğin hakkını aramak için de can atar mısınız? #aliemiricinadalet.

Allah cezanızı versin !!!! Kaybedeceksiniz ahireti zaten kaybettiniz bu dünyada da kaybedeceksiniz !!! anneleri susturamazsınız #aliemiricinadalet.

@sema_caner Yanındayız Evladına bunu yapanlar cezalarını alırlar inşallah itibardan önce insanlığı ve vicdanı öğrensin bu şahıslar evlâdın için çığlıklarını kimse susturamaz Adalet yerini bulsun artık🤲🤲🙏🙏 #aliemiricinadalet.

Kime sorsan avrupa ülkesiyiz ama iş işleyişe geldi mi ortadoğudan beteriz. #aliemiricinadalet #aliemireneoldu.

#aliemiricinadalet Ali Emir’imiz elbet geri gelmeyecek ama suçlular bir annenin daha ağlamaması için ceza almalı mutlaka ...

Çünkü #aliemiricinadalet gelmedi henü Öyleyse gelinceye.

Artık bu annenin sesini duyun evladı geri gelmeyecek belki ama biraz olsun yüreği ferahlayacak #aliemiricinadalet.

Kalbiniz izlemeye bile dayanmayacak emin ama Annenin iddiaları elindeki kanıtlara rağmen otopsi sonucunda bunların hiçbiri yazmıyor???? #aliemiricinadalet.

#aliemiricinadalet bir meleğin çıkaramadığı ses olmak zorundayız bir annenin feryadını duyurmak zorundayız.

#aliemiricinadalet Fotoğraf

@cukurdizi #aliemiricinadalet lutfen duvar yazınızda sizde #aliemiricinadalet ses olun.

#aliemiricinadalet adalet yerini bulsun ki bir annenin yüreğine biraz da olsa ferahlık gelsin..

Beni takip ettiğinizi biliyorum öZellikle bu ölümün bizzat sorumluları bas kahramanları! Asla kurtulamayacaksınız yargıdan #aliemiricinadalet.

Ne var biliyor musun? Şunu düşün istiyorum. Büyük umutlarla beklediğin bebeğin kucağında öldü.. Çığlık atarsın değil mi ?? Peki neden susuyorsunuz niye hala kıyamet kopmuyor? #aliemiriçinadalet demeye korkuyor musun?.

Evladının süt kokusundan gülüşlerinden nefesinden mahrum kalan bir anne düşünün. Acısını yaşadıklarını hissettiklerini hayal edin. Senin sesin olmaya seninle birlikte haykırmaya devam edeceğizzzz @sema_caner #aliemiricinadalet #aliemireneoldu.

Turkey En Popüler Eğilimler