Turkey flag

🕓

#AliKoçAğlıyor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Ünal Aysal:Galatasaray bazı ünlü firmalarla sponsorluk anlaşması yapacaktı.Ali Koç ve Rahmi Koç engel oldu. Ali Koç şımarık büyümüş bir çütün lobi ve engellerine rağmen söke söke eze eze şampiyon olduk. #FenerbahçeAğlıyor #AliKoçAğlıyor.

#AliKoçAğlıyor Twitter

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

#AliKoçAğlıyor - Twitter'da en iyi Tweetler

@FenerBurda bu fenerlilerde ne yüz var arkadaş puan tablosunda fener diye bi takım yok yerin dibine girmişler hâlâ Galatasaray üzerinden konuşuyorlar. kardeş siz gidin ümraniyeye kayseriye boluspora rakip olun bizim dengimiz misiniz? 🤫💪😂 #AliKocAğlıyor #GSvSLB.

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

#AliKoçAğlıyor tff ı acılen hakemın degısmesı ıcın uefa yı aramıs umıt ozturk hazır beklıyomus ama uefa merkez bınasında ufak bı yangın cıkmıs kımseye ulasamıyolarmıs tuh.

Ünal Aysal:Galatasaray bazı ünlü firmalarla sponsorluk anlaşması yapacaktı.Ali Koç ve Rahmi Koç engel oldu. Ali Koç şımarık büyümüş bir çütün lobi ve engellerine rağmen söke söke eze eze şampiyon olduk. #FenerbahçeAğlıyor #AliKoçAğlıyor.

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

Haklı olduğunu anlamak için acayip bir beyne gerek yok. Başlığa giriyorsun,neredeyse tamamı tek bir takım taraftarına ait yazılar paylaşımlar :))))) #AliKoçAğlıyor Neyse başarılı veya başarısız tartışmak için erken ama doğru adamsın başkan devammmmm #Alikoç.

Bu taglar altında yazan ne Beşiktaşlı ne Trabzonsporlu ne Bursalı hiçbiri yok ful galatasaraylılar korkayın lan 14. Fenerbahçe’den #AliKoçağlıyor #FenerbahçeAğlıyor.

Bildirinin altına imza atan sizdiniz ne oldu şimdi? Hakemler de insan onlarda hata yapabilir! Ağlıyacaksanız oynamayalım KOÇum. #Alikoçağlıyor #Fenerbahçeağlıyor.

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

Aziz yıldırım sadece r leri söyleyemiyordu bu her şeyi geveliyor #AliKoçAğlıyor.

Olay anlaşılmıştır! Baban seni şirketlerinden uzaklaştırmış yoksa onlarıda mahvedebilirsin! #AliKocAğlıyor.

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

Fenerbahçe veya Ali KOÇ ağlamıyor. Araştırarak, emek ederek fikstür oyunlarını ortaya çıkararak çok doğru bir iş yapan @AnkaraliAtiba ve buna isyan eden büyük Beşiktaş taraftarının bildiklerini binlerce insana anlatarak gerçekleri herkesin bilmesini sağlıyor #AliKoçAğlıyor.

#AliKoçAğlıyor Bence ağlamıyor görevini yaptı Görevi Aziz Yıldırımı indirmekti onu seçenler ağlıyor !!! Bu durumun futbol değil siyasi olduğunu hala göremeyenler var mı?.

Hayattaki tek vasfı ve başarısı dedesinin mirasını yemek olan birinden bişey yapmasını bekleyen varsa şimdiden ptt birincilig hayırlı olsun ona #AliKoçAğlıyor #FenerbahçeAğlıyor.

#FenerbahçeAğlıyor #AliKoçAğlıyor Bildirinin arkasındaysan hakemleri nasıl eleştiriyorsun? Hakemler insandır hata yapabilirler yazıyor o bildiride! Ali Koç.

Aykut Kocaman’ın takımı Konyaspor ile evinde maçı var. Alex’e plaket verip şov yapacak!Yenilirse felaketi yaşayacak. Hakemi ne kadar baskı altına alırsa o kadar kâr. Korkunun ecele faydası yok! #AliKoçAğlıyor #FenerbahçeAğlıyor.

@1923TC1905GS @muratdetay Başkan böle uzatma direk fetö yaptı de daha etkili olur #AliKoçAğlıyor Not : ölümüne fener..

biz zaferler kazanirkende agliyordunuz hala agliyorsunuz kimilerini aglatir kimilerinizi zirlatiriz babaniz GALATASARAY#AliKoçAğlıyor.

#FenerbahçeAğlıyor #AliKoçAğlıyor Aziz yıldırımın ahı var üzerinizde.

#AliKoçAğlıyor Fotoğraf

#AliKoçAğlıyor Orta sahada ikili mücadelelerde yoruma açık pozisyonları sinevizyona koymuş hakkımız yeniyor diyor😂.

#AliKoçAğlıyor yalı bebesi ağlıyor. Nihat özdemir kim yalı bebesi Servet yardımcı kim yali bebesi TFF de lobisi yokmuş 😂 YERSEN.

#AliKoçAğlıyor Ali Palabıyıkın Ali Koç tan daha çok hizmeti var adamı hemen sattı.

✅Bildiri yayınla ✅Var ile beleş puanları al ✅Hala 14. Ol ✅Utanmadan Hakem, Mhk, operasyon de 🔥🔥 #AliKoçAğlıyor.

#AliKoçAğlıyor @Fenerbahce Kendinize bahaneler üretmeyen bir başkan bulun. Yoksa başarı için 20 yıl daha beklersiniz .....

Taraftara kötü gidişatı ve mali tabloyu nasıl unutturabilirim ; Bildirinin hakemlerle alakası Bu nasıl bahane 😁😁 #AliKoçAğlıyor.

Maç kadar zaman geçirdik iyi güldürdü bizi inşallah kazanıp gülmeye devam ederiz #AliKoçAğlıyor.

Galatasaray -Fenerbahçe maçında haksız yere kullandıgınız taç atışınıda koysana lan yalı çocugu #AliKoçAğlıyor.

Ulan Ali kOÇ kafana üflesem yankı yapar , ağlama karı gibi aq :d #AliKoçAğlıyor.