Alim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Alim Twitter

Akşemseddin,Molla Gürani gibi aliminiz yoksa devlet adamınız FATİH,mimarınız SİNAN,askeriniz BARBAROS olamaz #MahmudEfendiHazretleri binlerce medresenin açılmasında öncü oldu;Çok sayıda alim/arif yetiş kısmı şehid oldu,kalanlar Onun izinde İSLAMA yol açmaya devam edecek!.

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by İhsan Şenocak,İhsan Şenocak on twitter tweets Alim Fotoğraf

İnna Lillahi Ve İnna İleyhi Raciun. Büyük Alim Mahmut Efendi, Cenab-ı Hakk’ın Rahmetine Kavuşmuştur. Mekanı Cennetin Mavilikleri Ve Yeşillikleri Olsun..

Âlimin ölümü, âlemin ölümü gibidir. Ömrünü İslam’a vakfetmiş bir büyük âlim daha emaneti sahibine teslim ederek bu fani dünyadan göçüp gitti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun🤲 İnna Lillahi ve İnna İleyhi #MahmudEfendiHazretleri.

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸,Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸 on twitter tweets Alim Fotoğraf

Dün gece rahmete kavuşan değerli alim, mutasavvıf Mahmut Ustaosmanoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı’na başsağlığı diliyorum..

Bir belediye bünyesindeki ilk Ortez-Protez Yapım ve Uygulama Merkezini Gaziantep’te açtık. Merkez’de alım gücü düşük engellilerin protez ihtiyacına cevap vermeyi, kas ve iskelet sisteminde bozukluk bulunanların yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz. Allah utandırmasın..

alım satım bürosu #camshow #sanal Sanal camshow görüntülüshow kırıp kadar ama Yalnız.

@eozpeynirci Fakirdik artık fasfakiriz, alım gücümüzün düştüğü durum içler acısı 😱 2 yıl önce ki sıfır Clio fiyatına şimdi 25 yaşında Tofaş kuş serisi satılıyor ‼️.

@AntonStefanus_ Kalau seorang M kepergok mencuri atau korupsi terus kita bilang M maling atau koruptor bisa kena pasal penistaan nggakbya? Oallahhh pantes kalau yang sdh ditetapkan kadi TSK banyak yg penampilannya alim dan agamis biar penyidik keder bisa disangkakan penista agama? 🤣😅.

Merkez İlçe Başkanımız Burak Ak, İl Başkanımız İshak Alim Başkanlığında gerçekleştirilen Haziran ayı İlçe Başkanları toplantısına katıldı..

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı,AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı on twitter tweets Alim Fotoğraf

“Allah’tan geldik, yine O’na döneceğiz.” Değerli alim, hoca, fazıl ve veli insan muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu efendiye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Mevla sonsuz rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet olsun..

@Tospikk0 Ne eksik ne fazla hocam,alime sorulmaz kantar unutma alim olan hakkıyla tartar..

Günaydın, umarım alım gücü yüksek muhalifler bugün ağzımıza kürekle vuracak bir konu bulamaz.

@NurcanGunsan Bütün İslamcılar sıraya girmiş; ülkenin manevi mimarı, büyük alim, efendi ne kadar yüce cümle varsa kuruyorlar. Ölüye kötü söz söylemem ama bunlar dediğin gibi medeniyet ve kadın düşmanı gericiler, zararları var sadece.

@mutluolcansu Kdjflsfjksdj senden merakliymissin başından atmaya yok bi tane alım bana yeter.

e
E

bizim âlim çocuklar yetistirmekten başka çaremiz kalmadı, Allah nasip etsin, kolaylaştırsın..

“Ey millet! İyi biliniz ki,Türkiye Cumhuriyeti,şeyhler,dervişler,mürit ler, mensuplar memleketi doğru, en gerçek tarikat medeniyet tarikatıdır.() Mustafa Kemal Atatürk Din tüccarlarından alim,tekkelerden muallim cıkmaz Anlayın bunu artık 🚢⚓🇹🇷.

Ali Babacanın nasil igrenc bir cemaatin liderine değerli alim dediğini iyi okuyun devalılar ve bunlar gibi hayatı zindan edilen binlerce insan var ya da neyse siz sitede bu gunluk gorunmezlik taklitinizi yapmaya devam edin.

elin gericisini basimiza alim kestiler nereye kdr sacmalayabilirler aliklasabilirler izliyoruz.

@mavi2009 Kesinlikle öyle, alım gücü çok düşünce insanlar ihtiyaçlarını dahi alamaz hale geldiler..

İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Efendi Hazretleri Hakka irtihal Rabbim Yaptığı Hizmetlerden Razı.

Yüksek lisansa başvurdum başvurunu tamamlaya tıklarken alan dışı alım 0 yazısını gördüm. Ama hiç ummadığın anda oluyo kuzum deme şansım vardır diye yinede başvuruyo tamamladım xjznznxmzm.

@yigitburakozden Önemli olan alım gücü. O zamanki gelirinle kaç litre bira alabiliyordun, şimdi kaç litre.

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by Qatıq Əmi,Qatıq Əmi on twitter tweets Alim Fotoğraf

Mekanı Cennet Olsun İnşallah🤲🤲 Güzel İnsan Büyük Âlim Üstadımız Mahmut Efendi.

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by kıyamamcancazım,kıyamamcancazım on twitter tweets Alim Fotoğraf

El equipo de Transforma Alimentos continúa en terreno. En esta oportunidad, visitamos las instalaciones del @_CREAS_ Centro Regional de Estudios en Alimentos Saludables, ubicadas en Curauma, #Valparaíso..

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by Transforma Alimentos,Transforma Alimentos on twitter tweets Alim Fotoğraf

#pitbulltoken 505 bin (tutucu). Pathfund ortaklığı. Gate io listelemesi Sürekli yanan arz. Alanların tokeninin her alım satım da artması. Cüzdan erişimi yok. Tek bir sahibi yok. (506 bin sahip) Topluluk tokeni (506 bin Topluluk) Nft projeleri. Metaverse projeleri..

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by Furkan Aras,Furkan Aras on twitter tweets Alim Fotoğraf

Âlimin ölümü, âlemin ölümü gibidir. Ömrünü İslam’a vakfetmiş bir büyük âlim daha emaneti sahibine teslim ederek bu fani dünyadan göçüp gitti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun🤲 İnna Lillahi ve İnna İleyhi #MahmudEfendiHazretleri.

Alim Fotoğraf,Alim Fotoğraf by Mezamorta Hüseyin Paşa,Mezamorta Hüseyin Paşa on twitter tweets Alim Fotoğraf

Âlim bildiğiyle amel etmediği zaman, yağmur damlasının yalçın kayadan kayıp gitmesi gibi, vaaz ve nasihatinin gönüllerde etkisi olmaz. Mâlik b. Dînâr (rah.) Semerkand Takvimi.

İlim ve bilim üretme yeri olan Üniversiteleri bu kadar kötü gören,kızlarımızın okutulmasına karşı olan bir şahsı“büyük alim ve ilim adamı” ilan edenler sizin ilim anlayışınız ile bizimki örütüşmü kişi benim nezdimde İLİM DÜŞ size de hakkımız helal değildir!.

@EnginerPro Fonların alım-satım işlem saatleri ve Hesaba geçme süreleri nedir? Yatırım fonlarında vergilendirme nasıl olmaktadır ?.

@B_Burcinn Alim diye bir düşünce, bir buluş gerçekleştirene denir. Cahil topluma, alim diye yutturduklarına bakın hele;((.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Birlikte Başardık
  • #BritishGP
  • Bruma
  • #buketaydin
  • Cengizhan Şimşek
  • Cinsel