#ALLAHBELANIZIVERSIN Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ALLAHBELANIZIVERSIN Twitter

BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Bu ülkede bir barınak çalışanı, bir köpeği kafasına kürekle vurarak öldürdü. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Ali Şimşir,Ali Şimşir on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

#ALLAHBELANIZIVERSIN #Konyadakatliamvar “Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar..

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Metalikcanavar,Metalikcanavar on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Milletçe Bayrağın Altında Kan Ağlıyoruz, Sağdan Soldan Telefon Geliyor, Kiracı-Ev Sahibi Çekişmesi Bu Bayrak Altındaki Vatandaşlarımız, Rus ve Ukraynalı bir Kişinin 1000 $ Daha mı Kıymetli. Nerde kaldı Çanakkale Nerde kaldı İman Nerde kaldı Şehitler #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Samet Savaş,Samet Savaş on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar. #Katliamvar Bu esarete, eziyete, cinayete kim sebep oluyorsa #ALLAHBELANIZIVERSIN !.

Bir köpeğin dostluğu bir insanın köpekliğinden iyidir. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Osman Karakaya,Osman Karakaya on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

“Sokak hayvanlarına tecavüz etmenin işkence etmenin cezası para…” #ALLAHBELANIZIVERSIN #Konyadakatliamvar.

Her gun den fazlasi BUGUN ben ne izledim ? Nasil susabiliyorsunuz ? Bu yasanilanlar yine unutulacak mi? Olumunuz gelsin ! Diri diri can cekisin. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

@FightForAnimalz Utanmaz arlanmazlar. O köpek daha kürekle vurulmadan bile korkudan yere yapışmıştı yazıklar olsun #ALLAHBELANIZIVERSIN.

İçinde nokta kadarda olsa merhamet vicdan kalmadımı şerefsiz. Seninde kafana öyle vuran birini musallat etsin sana inşallah. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Bir de şey diyenler var köpekler çocukları ısırırken iyiydi. lan mal KÖPEKLER ÇOCUĞUNUZUN BOĞAZINI KÜREKLE VURA VURA KOPARTTI MI? Bir de Müslümansınız ya. Kuranda böyle mi emrediyor Konya? #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Allah belanızı versin caniler sizin ki can da o hayvanların ki ne!! Zararsız canlılar ne yaptı size vicdansız insan dışı varlıklar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Sudem,Sudem on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Herkes ölümün bile güzelini versin diye dua eder. Sen nasıl bir canlıyı kafasına vura vura öldürürsün sözde Müslüman varlıklar. Sizin dininiz de batsın iyiliğiniz de! Kendi ırkımdan nefret eder oldum. #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Pikilant,Pikilant on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Videoyu izleyemedim bile, gözlerim dolu dolu yazıyorum #ALLAHBELANIZIVERSIN #Konyadakatliamvar.

b
B

“Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar. #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Siz hiçbir bir hayvanın diğer hayvana tecavüz ettiğini, başka bir hayvanın yavrusuna işkence ettiğini, bir masumun canını katlettiğini gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü onlar insan değil. Sokaklarda başıboş gezen o masumlar değil siz pislikler yaratıklarını #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by gnlert 🇹🇷🇹🇷🇹🇷,gnlert 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Bu çocuklar olmasaydı dünya bu kadar güzel olmazdı. Nasıl öldürmeye kıyabiliyorsunuz hiç mi içiniz sızlamadı. Can çekiştirerek bile isteye öldürüp aç bırakıp ölüme terk ediyorsunuz yazıklar olsun bu toplumda insan diye gezen bunun gibi canilere. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Şuheyda🌸,Şuheyda🌸 on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! BU ÜLKEDE BİR BARINAK ÇALIŞANI BİR KÖPEĞİ KAFASINA KÜREKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ!! #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by MAHO BAHADIR,MAHO BAHADIR on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Müslüman bir hakim, savcı o canileri serbest birakmaz. #ALLAHBELANIZIVERSIN.

O HAYVANLARIN HESABINI SORACAĞIZ!! ÖLÜ YADA DİRİ BU YAPTIKLARINIZ YANINA KALIRSA BİZ ALA NAMUSSUZ ŞEREFSİZ YOKTUR DÜNYADA! ER YADA GEÇ #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Ulan Allahsızlar Ulan kitapsızlar!! Sizin ben canlı olduğunuzdan utanıyorum!! Şu bakış,ne acı ne de korku!!! beni poşete koyan da alan da aynı canlının ! Ben insanlığımdan utanıyorum…. Bu masuma bunu yapanın. yaptıranların. Ulan topunuzun #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Murat ucuz,Murat ucuz on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Konya halkını da o barınağa koysunlar hakediyorlar barınak çalışanları belediyeleri kadar Konya halkıda barınağa tıkılmalı. #Mamaktakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

#ALLAHBELANIZIVERSIN Konuşamayan bu hayvanlar hakkında Allah’tan korkun! (Ebû Dâvûd, Cihâd, 44).

#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf,#ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf by Pınar,Pınar on twitter tweets #ALLAHBELANIZIVERSIN Fotoğraf

Sen kimsin ya sen nası bi hayvana vurabilirsin hadi sen insan değilsin insan dışı bi yaratıksın,diğer hiç kimse neden hiçbi bok yapmıyor orda hayvancağıza vurulduğunu görüyor ordaki herkes çok suçlu vekesinlikle ağır bi cezayı hakediyorlar #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Ben bu çağdan nefret ettim, etimle kemiğimle nefret Enam Suresi 36. Ayette Allah, “Yeryüzünde yürüyen bütün hayvanlar ve kanatlarıyla uçan bütün kuşlar da ancak sizin gibi birer ümmettir buyuruyor #Mamaktakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Allah belanızı versin ellerin kırılsın . Diğerlerini de öyle dizmişler sıraya sokmuşlar resmen . Bunu yapanlar en ağır cezayı alsın istiyoruz 😓😓 #ALLAHBELANIZIVERSIN #Konyadakatliamvar.

Ben böyle bir rezillik görmedim. Şerefsizler #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Bugün “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü” bir kadın olarak böyle bir günün olmasından utanç ınlara, hayvanlara ve güçlünün güçsüze yaptığı her bir zulüm için , #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Sevmeye kıyamadığımız hayvanları vahşice katledip üstlerinden para kazanıyorlar… #ALLAHBELANIZIVERSIN #Mamaktakatliamvar.

O kürekle vura vura aynı şekilde … başka türlüsü yokkk !!!!!! #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #cumartesi
  • CUMHURA OY PKKYA KURŞUN
  • cumhura oy pkkya kurşun
  • #Darmaduman
  • De Paul
  • #devegribi
  • Di Maria
  • #DileKolay