Allahsız Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Allahsız Twitter

2022 nin kapanışına doğru yılın küstahı vicdansızı ödülü goes too bu kadın ... Allahsız ALLAH BELANIZI VERSİN yeni yasaklar Haluk içim ülkücüler Enam Suresi 36.

Konya’daki vahşet için tek bir tweet atıcam, oranın yobazı boldur, bu yobazların bir büyük jenerasyonu metal müzik dinleyip siyah giydikleri için gençleri kedi kesen satanist ilan etmişti, şimdi kendileri kediye köpeğe zulüm ediyorlar, ulan en büyük Allahsız, satanist sizsiniz be.

Allah kahretsin . Allah sizi kahretsin , Allah sizin bin türlü belanızı versin ! İzleyemedim gördüğüm an kapattım hiç mi içiniz cız etmedi Allahsız kitapsızlar birinizin bile mi vicdanı yoktu ? Of!.

Boğazım düğümlendi gözyaşlarımı tutamadı belanızı versin allahsız orospu çocukları kanım çekildi resmen. Benim 6 kedim 1 köpeğim var bakarken gözlerim doluyor ölecekleri aklıma geldiğinde beter olun geberin ya size insan diyenin ben ağzına tükürim!!!.

Şu görüntüleri izleyince içim daraldı kalbim sıkıştı resmen. Allah belanızı versin siz insan olamazsınız o hayvanların boku bile sizden daha kıymetli hiç yoktan bir işe yarıyorlar şerefsiz,Allahsız it soyları... #KonyadaKatliamVar.

Sokaklarda köpek istememek başka bir şey,böyle zalim,canavar, Allahsız olmak başka bir şey. Siz insansanız ben değilim..

az once carsafli bi kadin selamun aleykum dedi yolda yururken. yeterince allahsiz gozukmuyorum demek ki.

Bakin bakin iyi bakın bu resme su zavallilarin korku dolu gözlerine iyi bakın. Allahin gazabını en ağır şekilde yaşayın Allah belanızı versin ya ciğerim kalmadı artık sessiz feryatlarına😡😡😡😡 #Konyadakatliamvar @Konyabuyuksehir Allahsiz kitapsizlar.

gibi mübarek bir insanın şehrin de yaşananlara bak. Allahsız vicdansızlar..

@nuna_khatun @zduygukahraman Onlar kadar vicdnsz Allahsiz kitapsız bir insan görmedim hayvanları sevmezler acimazlarda bizim burda da ck o şekilde kediler can veriyr sonrdn goruyrz insan. İnsan değil ki insan görünümlü şeytan onlr..

Evrenin Kodları- Su Mucizesi Galler Ülkücüler İran Cehennem Fatih Terim Nuriye Terim Başbuğum 26 Kasım Cumartesi Doğumunun 105 kürekle Allahsız BizimDevletimiz Affetmelidir İddia Örnek Mevlana Elleri Başıboş Enam Suresi 36 İnsanlık Vergi.

@cenkerenonline Adam düpedüz ateistlere hakaret ediyor. Bu zata göre bu vahşeti ancak allahsız kitapsızlar yapar. Yazık.

@MuratKoseMamak La. Utanmadan 2021 Mayıs ayında bir kuşa yardımı paylaşıyorsun, bu senin günahını affettirmez !! Kuşu paylaşıyorsun köpek katliamını niye paylaşmıyorsuzun Allahsız !! Herşeyden de haberin var, yine senin emirlerinle yapılıyor !!.

Allahsız ve kitapsızlar derken?? Bu vahşeti yapabilecek kaç tane ateist tanıyorsun? Allahı ve kitaplı olanlardan kork bence..

Konya Konya Konya Allahsız Konya, zalim Konya 😡😡😡 #Konyadakatliamvar.

#Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar @Konyabuyuksehir @TCKonyaValiligi Kedileri neden poşetliyorsunuz. Bu illegal toplamayi yapan vicdansız ve allahsız çalışanlar hakkında da tutuklama yapın. Hizmet edemiyorsanız İSTİFA edin..

Allahsız Kitapsız şerefsiz sürüsü Çin Tanrı nıngazabı üzerinize olsun.

@Ymelek32 @gulbdr13 Allahsız,vicdansız sizin belanızı sizi aynı akibetle imtihan iki dünyada yakaniza yapişsığursuzluk pesinizi bırakmasın..

Böyle allahsız kitapsız soysuz sopsuz aşağılık şerefsizlerin cezasını ibreti alem için verin #Konyadakatliamvar.

O elleriniz parça pinçik olsun inşallah Allahsız kitapsızlar 😡 #Konyadakatliamvar.

Hayvanları vahşice öldürüp bu çukura atıp sonra işleri bitincede namaz kılmaya gider o allahsız kitapsızlar adım gibi biliyorum.

ersin. Azcık yönümüz belli olsun, yakıt koyan da olursa sen yine dur, çalışma. Böyle bi yöne doğru gidersek Allah korusun gelişiriz, muasır medeniyetler seviyesine geliriz, bak Cumhuriyetin başında nerdeyse Allahsız kitapsız ateyiz oluyorduk bu yüzden. Sen yakıt bittikçe dön..

Sokak köpekleri dışarda istemiyoruz gittikçe artan tehlikeli saçıyor daha kaç Can gidecek böyle sokak köpekleri işkence ölderek değil yakalayıp barınağına götürülsün #MuratKöseYalnızDeğildir İçim ALLAH BELANIZI VERSİN Enam Suresi 36 Allahsız.

Allahsız Fotoğraf,Allahsız Fotoğraf by Yusuf,Yusuf on twitter tweets Allahsız Fotoğraf

@SSudeqq @ilahicerenya Dinsiz imansız Allahsız kitapsız ve sürekli dini şaka yapmanızla alakalı olabilir belki ama yine siz bilirsiniz.

@MaralAysunYldr1 Hayvanlara yapılan zulüm kim yapıyorsa Allah belasını versin Allahsiz kitapsızlar.

@Fenercom1907 Ulan videoya bakamadı oğlunu ,kürekle sikip,kürekle vura vura öldureceksin Allahsız kitapsız şerefsiz herifler.

Nerede oğlum sizin dininiz ? Nerede sizin imanınız Allahsız şerefsizler ? Siz dindarsanız ben değilim, siz hangi dindenseniz ben o dinden değilim. Siz insansanız ben sizden değilim. Siz ne iseniz ben ondan değilim ! ALLAH BELANIZI VERSİN #Konyadakatliamvar.

@fanderkartal Valla kardeşim o kadar haklısın ki. O Allahsız hiç acımadan insana da o kürekle vurur. Hiç de pişman insanlık çoktan bitmiş maalesef..

Bu gerçek nasil olur Allahsız , vicdansiz , kitapsızlar. şeytan görse bunlar benden değil der bu şeytanı bile aşar merhametsiz oçlar #Konyadakatliamvar.

Allahsız kitapsızlar O hayvanın sıçtıgı bok olamassınız lan siz ,Şerefsiz namussuzlar Allah sizi süründürerek gebertsin inşalahhh Ne istediniz o hayvanlardan Konuşamaz derdini anlatamaz Yunan tohumu şerefsizler. #Konyadakatliamvar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Aşiret
  • ÇekeHapis CezasıKalksın
  • çekehapis cezasıkalksın
  • #ücretlishow
  • BabalaTvde AffıKonuşalım
  • Bakkal
  • #bakırköy
  • Bütçe