Alpay Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Alpay Twitter

YAVRU KÖPEĞİN KURTARILIŞ ÖYKÜSÜ. Kastamonu Bozkurt’taki sel afetinde, dere yatağında çırpınıyordu. UMKE ekibinden Paramedik Alpay anlatıyor..

Yeni varyantlar tam aşılılarda (3 doz mRNA) hafif seyrediyor. Ama virus bu kadar bulaşıcı, önlemler bu kadar uygulanmazken ağır seyretme riski olan kişilerin hastalığa yakalanması çok kolaylaşıyor. Kapalı alanda maske takmak, aşıları tamamlamak gerekiyor..

Bu arada asgari ücreti devlet vermiyor, işveren veriyor O kadar deilkanlıysanız burda ettiğiniz küfürleri, yaptıgınız hakaretleri, yarın gider patronunuza yaparsınız Yerse tabi #asgariücret enflasyon Alpay #sigarazammı.

Şuraya full karizma bir Dünya Lideri Koyalım da Kıskanan güruhlar kahrından çatlasın. Kuduz aşısı olsun. Asaletin yeter RECEP TAYYİP ERDOĞAN Abdurrahman Demirören Berat Albayrak AlpayYüzde 25 #asgariuecret #SONDAKİKA Cevheri.

Alpay Fotoğraf,Alpay Fotoğraf by 3 1 3 🇹🇷 2023,3 1 3 🇹🇷 2023 on twitter tweets Alpay Fotoğraf

Lgbt tamamen psikolojik hastalıktır‼️ Hastalığı özendirenler de hastadır‼️ Küreselcilerin toplumu bozmak için milyarlarca para akıttığı tehlikedir Hastalık özendirilmez tedavi edilir ‼️ Mabel Matiz Alpay Demirören Deli Çavuş 👇 #ÇokGüzelsin.

Yemin ediyorum şu iki lafı bir araya getirip konuşamayan, yalakalığı vekillik zanneden Alpay adlı sözde vekil için lira çok fazla!.

128 milyar dolar nerede diye bağıranlara kötü haber. Mahkeme kararıyla yalan olduğu tescillendi. 650 bin liradan başlıyor yalanın cezası.. Berat Albayrak Alpay Emekli.

Alpay seni topçuyken de hiç sevmezdim. Kuru gürültüsü Teneke kutu kadar hafif ve ılıksın.😊.

@alpayozalan35 @RTErdogan Senin maasda zamlandi Alpay Feyyaza borcunu ödersin artık😂.

@alpayozalan35 @RTErdogan Sizin kütle bile sevinmedi farkında mısın Alpay? Bir atasözü vardır. Maymun gözünü açtı. Hiper enflasyon var ülkede bu zam yarın eriyecek..

‼️Lütfen Acil Olarak Yardım Edin‼️ İşşiz Kaldış Kiradan Dolayı Evden Çıkışınma Ücretini Karışılayamadı 3 Yaşında Kızım şim ,Ben Perişan Kaldıütfen Yardım ütfen⛔️ Alpay.

Alpay ‼️Lütfen Acil Olarak Yardım Edin‼️ İşşiz Kaldış Kiradan Dolayı Evden Çıkışınma Ücretini Karışılayamadı 3 Yaşında Kızım şim ,Ben Perişan Kaldıütfen Yardım ütfen⛔️.

@alpayozalan35 @RTErdogan Ne hayırından bahsediyorsun sen size hayırlı olur 600 vekile ve yandaşlara açıklanmadan çarşı pazar kira ne varsa oturttular haberin varmı dicem ama meclis ve saraydan fırsat bulup halkın içine karışmayan birine ne soruyorsam yazıklar olsun hepinize Alpay Demirören.

@alpayozalan35 @RTErdogan Alpay hadi TL ile 1 ay geç Açlık sınırının TL açıklandığı bir ülkede TL asgari ücret hiç hayırlı değildir.

Kıymetli @TurkEmbLuanda Büyükelçimiz @BE_AlpAy ile ülkemizin #Angola ile son dönemde her alanda büyük ivme kazanan ilişkilerimizi konuştuk. Büyükelçimize, bu ilişkilerin gelişmesine yönelik olarak sarfettiği yoğun çabalar için müteşekkiriz! 🇹🇷🤝🇦🇴.

Alpay Fotoğraf,Alpay Fotoğraf by Nur Sagman,Nur Sagman on twitter tweets Alpay Fotoğraf

@leylakyagmuru @1hemdm Biz Bkfc olarak kaldık artık başkasını tutamayız 😂😂😂.

Berat Albayrak Alıp Verip Ekonomiye Can Vermeye Devam Ediyor 😎😉👏👍 Deli Çavuş Buket Aydın #Benzin Alpay Temmuz #SONDAKİKA.

@alpayozalan35 Alpay senin araban 2 depo parası. Muhtaç olman duası ve dileğiyle..

@alpayozalan35 @RTErdogan Alpay bey arafa tweet atma disinda da meclisde biseyler hakkini falan savunsaniz. Aclik siniri 6017 tl. Hava atmayin bu sinirin ustune cikmali ucret.

@alpayozalan35 @RTErdogan Yapma Alpay Reis. Bu yapılan artış felan ne kadar komik sen de biliyorsun. Emekliye yapılan zaten trajikomik. Dillendirenler arasında bari bulunmasaydın. Saygı duyduğum nadir AkPartililerdensin..

@alpayozalan35 Silah arkadaşımızı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🇹🇷 Alpay bey bugün ikitane #güvenlikkorucusu şehit oldu haberiniz varmı #güvenlikkorucuları nı kimse anmadığı için bilgi vermek istemiştim başımız sağolsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

1-Sen kaç lirayla geçiniyorsun? 2-AKEPEli CB “şahsım” kaç liraya geçiniyor? 3-Beştepedeki sarayın günlük gideri, 4-Bayan Emine’nin giyim ve çanta masrafı kaç lira? Yüreğin yetiyorsa cevap ver çömez siyasetçi bay Alpay ‼️.

Alpay! Gerçi senin Milletle alakan yoktur da(!) yinede bilgilendireyim. Açlık sınırı , yoksulluk sınırı TL!.

@alpayozalan35 @RTErdogan Alpay bey halen açlar halen! Doymak bilmiyor bir kaç dk. içerisinde 1/4 domuz yiyenler!.

Alpay diye bir tane vekil yapmışlar , tek icraatı Twitter da ahkam kesmek 😁 bir de maaş veriyorlar..

Alpay gibi AKP vekilleri asgari ücreti açılayarak görevlerini yapmanın gururunu yaşıyorlar. Maaşlarını hak ettiler..

@alpayozalan35 @RTErdogan Senin ayağındaki ayakkabı için insanlar bir ay çalışacak. Alda sen geçin bakalım. Alpay Özalan. Ayakkabının içine çorap giymeyi unutma. 😉.

Alpay bey, İmanımdan şüphem yok, rızkımdan asla olmaz. Şimdi bu açıklanan tutar 6 kişilik bir aileye ne kadar yeter. Milletinvekili olarak elbette bir çalışma yapmışsınızdır. Varmı bir ip ucu vatandaşa🤔.

@alpayozalan35 Bak Alpay Efendi Akli Balig olmamış çocuğa anlatır gibi anlatıyorum milleti salak yerine koymaktan bi vazgeçin artık; 2021 Asgari ücret:3577 TL 2021 Mazot 7,30 TL 3577 =490 litre Mazot 2022 Asgari ü TL 2022 Mazot 28 TL 5500/28=198 litre mazot Anladın mı Alpay???.

@alpayozalan35 @RTErdogan Sayın Alpay bey vekil maaşı ne kadar bu aradaki uçurum hakmı siz milleti çekilen ordasınız ama size oy verenin 10 katı maaş alıyosunuz neden?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Gueye
  • #havvagülşentutuklansın
  • #instagramdown
  • Jackson Muleka
  • Johnson
  • Kaan Ayhan