#ALYvFB Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ALYvFB Twitter

Hey, @bernalacin35 Fransız’ın faresi bile bir başka oluyor, değil mi? #pazartesi #alyvfb.

Jorge Jesus dediği kimi bu ülkede futbol sahada değil masada kazanılıyor. Yani burada kendi takımından bahsediyor kimse anlamadı. #ALYvFB.

İstifa edemiyorsun bari görevden affını iste. ya sikicem harbi sikicem bir ülkede hiç mi bir insan istifa etme erdemine sahip olamaz ya. bütün orospu çocukları bu topraklara toplanmışız sanki. dikim, yarak, götüm bir ülke Türkiye #pazartesi #ALYvFB Mete Kalkavan.

Söyle bir gercek var ulkede herkes kraldan cok kralcı olmus Ali İsmail Korkmaz denil FB tirübinlerin de hukumet istifa denildi. Gerekirse yine denilir tüm bunların yanında Otobüse kurşun atıldı feto ile kavga verdik bu hükumet de gider FENERBAHÇE HER ZAMAN DIMDIK AYAKTA #ALYvFB.

#ALYvFB JESUS KENDİNİ İNKAR ETTİ. ALANYASPOR- FENERBAHÇE MAÇ DEĞERLENDİRMESİ @YouTube aracılığıyla.

Yıllardır Fenerbahçe nin hakları emekleri göz göre göre yenirken sessizce gülüyorlardi. Şimdi Osayinin pozisyonu ve kendilerine lehine verilmeyen iki kararla ortalığı yıkıyorlar. A.ş. Eyyami yapan kalkavan ve Var dakiler Sonuç FB kollanyor. #ALYVFB #sportotosüperlig.

Arap atı ise neden AÇIK KOŞAMAZ. Arap atı ise neden ARAPLARLA koşuyor. Arap mı değil mi ? Arap ise bütün koşularda koşsun Değilse KOMPLE MEN edin. Bi karar verin artık. Arap ama AÇIK koşamaz neden ? Dünyanın en MÜKEMMEL orjini MAĞDUR etmeyin ??? #ALYvFB Mete Kalkavan osayi.

#ALYvFB Fotoğraf,#ALYvFB Fotoğraf by Özgür DOGAN,Özgür DOGAN on twitter tweets #ALYvFB Fotoğraf

Samet skor 2-1 olduktan sonra gole kadar bize azap çektirdi. Aklım almıyor profesyonel futbolcu 5 metreye nasıl pas atamaz. #ALYvFB.

Çıplak göz ile normal akışta ofsayt veya değil belli oluyor yalandan 5 dakika çizgi ayar ile ofsayt atarlama sistemi yanlış #ALYvFB.

Ligde Fenerbahçe’nin maçı kimle olursa olsun, yense de yenilse de tek bir yerden ses çıkıyor. Yenince daha çok bağırıyor bu cincon. Sadece Fenerbahçe’ye verilen-verilmeyen kartlar için değil kendi takımınızda olanları da konuşun ki değeri olsun. #ALYvFB #pazartesi.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alışveriş
  • #araseçim
  • Arnavut
  • Asena
  • Asrın Dayanışması
  • Avrupa Yakası
  • Avukat
  • Ömer Çelik