Anadolu Ajansı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Anadolu Ajansı Twitter

Anadolu Ajansı geçmişte böyle bir görüntü yayınlamıştı. Burada eleştirime yapıcı bir cevap verip hassasiyetleri arasına almıştı drone ile özellikle yuva ve beslenme alanlarını rahatsız etmemek adına. Bu vesileyle @anadoluajansi nı tebrik ediyorum bu görüntüye de sitem ediyorum.

Az önce eski bir gazeteci arkadaşımla yolda karşılaştım napiyon ne ediyon falan , cumhurbaşkanlığında çalışıyorum ya dedi , ne diyon ya hangi sayfa falan filan o dedim anadolu ajansi ya dedi OÇ ( amk çocuğu ).

@GundemOtesi Anadolu ajansı kurucusu Halide Edip Adıvar ve Yunus Nadi. #teşekkürederim.

#TeşekkürEderim Asım ın nesli Teşkilat-ı Mahsusa Anadolu Ajansı Mors alfabesi Hediyeler için şimdiden teşekkür ederim..

#TeşekkürEderim, Gazi Atatürk’ün genelgesiyle 6 Nisan 1920’de kurulan Anadolu Ajansı’dı Gururla :) @ciftpelin.

@trt1 @GundemOtesi Telgraf Alfabesini bulan: Samuel Morse Kurtuluş Savaşındaki haber ajansımız: Anadolu Ajansı.

@GundemOtesi #TeşekkürEderim Asımın Nesli, Samuel Morse(Mors Alfabesi), Anadolu Ajansı.

Geçmişten bugüne bayrağa al rengini veren her kim varsa belki isimleri unutulmuş nesilleri kesilmiş dahi olsa hepsine Asımın Nesline #TeşekkürEderim Anadolu Ajansı-Yıldız Teskilatı Adnan Aztopal / Giresun - Ordu.

#TeşekkürEderim Emin BİLEK Elazığ 1. Cevap Samuel Morse Mors Alfabesi 2. Cevap Anadolu Ajansı sırasıyla Teşkilat-ı MahsusaKarakol CemiyetiHamza. Zabithan,Yavuz ve Mücahit gurupları Müsellah Müdafaa-i MilliyeAskeri Polis TeşkilatıMEH-MAH.

#tesekkuerederim. #teşekkürederim asım ın nesli teşkilat-ı mahsusa anadolu ajansı mors alfabesi.

@GundemOtesi @ciftpelin Kutluca Telgrafı Projenin Ayrıntıları Bu Şekilde, O Zor Günlerde Vatan Aşkı İle Herşeyini Ortaya Koyan İsimli ve İsimsiz Kahramanlarımızı Minnetle Anıyorum. #TeşekkürEderim Kurulan Ajansimiz Anadolu Ajansi.

Anadolu Ajansı Fotoğraf,Anadolu Ajansı Fotoğraf by Volkan ERSOY 🟢,Volkan ERSOY 🟢 on twitter tweets Anadolu Ajansı Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • ahmet şık
  • Alevi
  • Alpay
  • #AnadoluEfes
  • #ankaragücü
  • arda okan