AnnemBabam YanımdaOlsun Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

AnnemBabam YanımdaOlsun Twitter

Anne, baba hapis, evde onları bekleyen çocukları hasta; gözler kör, kulaklar sağır, vicdanlar suskun… @gergerliogluof AnnemBabam YanımdaOlsun.

Sol yanını acıttığınız çocuklar zulmünüzün en büyük şahidi olacaktı AnnemBabam YanımdaOlsun.

İzmir Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bomba imha uzmanı olarak görev yaparken Şubat 2009’da elinde bomba patlayan Bilal Konakçı %98 engelli. 2 çocuk babası Gazi “cezaevinde kalamaz raporuna rağmen tahliye edilmiyor. AnnemBabam YanımdaOlsun.

AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf,AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf by Mksln 💙💛,Mksln 💙💛 on twitter tweets AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf

AnnemBabam YanımdaOlsun Kelimeler boğazında düğümleniyor. 😭😭😭.

KHK lara yapılan bu zulümler ne hukuka ne adalete ne insanlığa ne de Müslümanlığa sığmaz Allah zalimleri kahhar ismi ile muamele eylesin AnnemBabam YanımdaOlsun.

ÇOCUKLAR HAYATLARINDA DERİN İZLER OLUŞTURAN ŞU HADİSELERİ UNUTABİLİR Mİ!? AnnemBabam YanımdaOlsun.

Sizin evlatlarınız anne babalarının hasretini çekmesinler ama siz zalimler hem evlat hem eş hem de anne baba hasretinden ciğerleriniz kebap olsun. AnnemBabam YanımdaOlsun.

@Sumeyraylmz3 Mahkum veailesi perisan her insan hata yapar cezada amaç ıslah etmekse ömürlük cezalar istemiyoruz çocuklarımızı istiyoruzz Adli mahkuma madde ayırımsız AF İSTİYORUZ Mahkumun SesiniDuyun GenelafSözünü TutMHP GenelAf Çıkıyor #GenelAf AnnemBabam YanımdaOlsun.

@BirTurk_z Mahkum veailesi perisan her insan hata yapar cezada amaç ıslah etmekse ömürlük cezalar istemiyoruz çocuklarımızı istiyoruzz Adli mahkuma madde ayırımsız AF İSTİYORUZ Mahkumun SesiniDuyun GenelafSözünü TutMHP GenelAf Çıkıyor #GenelAf AnnemBabam YanımdaOlsun.

Tarih her zaman mutsuzları @channeldraw AnnemBabam YanımdaOlsun.

AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf,AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf by Elif,Elif on twitter tweets AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf

Çok ocaklar yandı Çok aile parçalandı Çok zulümler yaşandı Kısacası Çok AHLAR aldınız çok AnnemBabam YanımdaOlsun.

Bu çocukların ahı,hem bu dünyada hem ahirette yakanızı bırakmasın😡 AnnemBabam YanımdaOlsun.

Babasından ayrıyken,çocuğumun her ağlayişinda canımdan can gitti😢 AnnemBabam YanımdaOlsun.

[ TR 🇹🇷 06:03:22 Gündem Listesi ] annembabam yanımdaolsun gündemde 20. sırada.

AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf,AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf by Twi.wiki,Twi.wiki on twitter tweets AnnemBabam YanımdaOlsun Fotoğraf

Utanc karasi bir iktidar biliyor ve goruyor ya. AnnemBabam YanımdaOlsun.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çağrı
  • Üniversite
  • çağrı
  • Bahçeli
  • başarılar fenerbahçem
  • Bölüm
  • Berk
  • Bir Olduk 21 Olduk