Turkey flag

🕓

#arap Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Suriye dağılmış, binlerce müslüman katledilmiş, topraklarını terk etmiş, ABD/uzantısı terör örgütleri ülkeyi parsellemiş, kimsenin çıtı çıkmamış, ortada ne Arap kalmış ne birlik kalmış.. Ş Sözde Arap Birliği kalkmış Türkiye’ye işgalci diyor. Ahlaksızlar!.

#arap Twitter

#arap Fotoğraf

#arap - Twitter'da en iyi Tweetler

@yilmazsozcu Arap’lar konusunda; ya Yavuz Selim haklı, ya da R T Erdoğan? Kafam karıştı..

Arap Birliği, ‘Barış Pınarı Harekâtı’nı, ‘Arap ülkesinin işgali ve egemenliğine saldırı’ olarak niteledi.

AK Parti: Arap Birliği açıkça, Arap toprağını işgal eden bir terör örgütüne destek veriyor.

Arap halkına sakın kızmayın hepsinin başında bizdeki chp gibi hain satılmış iktidarkar var halk ne yapsın Arap birliği değil sitonizmin kölesi uşak isareler #Arap.

@sputnik_TR Biz hala yok Arap destek vermedi, yok Avrupa destek vermedi deyip vuralım. Kendi işimizde bile fikir birliğine varamamışız hala sağa-sola laf atıyoruz..

@sputnik_TR Defolun Arap itleri. Bunları şımartan bizim hükümet ne yazık ki Arap seviciler olmasa bole yapamazlar. Koyun vizeyi yollayın mültecileri sesleri kesilsin.

Arap ülkeleri tasmaları Amerika ve İsrail’in elinde olan köpeklerdir,sahipleri kime havla derse ona havlayan,kimi kına derlerse onu kınayan onursuz,şerefsiz,kişiliksiz,hain ülkelerdir. Peki bunlara hayran olan yurdum insanına siz ne isim verirdiniz?.

Filistin Hükümetinin kınama iddaaları yalan ama destek açıklamasıda yapmadıkları bir gerçek. TARAF OLMAYAN BERTARAF OLUR #Arap.

@BTSPaylasimlari Hem gülüyor hem ağlıyorsunun. Sen TV muhabiri olmak yerine bir Sirkte Palyanço olursan daha hünerli olurdun. Sizin gibi soysuzlar oldukça Arap ülkeleri hep köle kalacaktır, hep köle pazarlarında da satılacaktır. Vatanını satan, ülkesinin parçalanmasına göz yuman hainlersiniz..

Hac ve umre organizasyonları başta olmak üzere, arap ülkeleriyle olan tüm diyaloglar derhal kesilmeli. @DIBAliErbas.

@betulsoysalb @ERKANTAN__ Toplum neyse halk seviciliyine devam isiyle Turkleri sevdiklerini cikilacak toplum değiller.

@eliifgulec @sputnik_TR Kaliteli bir Arap turistin bıraktığı paranın farkındamısın russevici.

@samiltayyar27 @yaviliyim Arap Birliğini kurduran kuklacılar kim ona bakmak lazım..

@AkitOkurlari Arap Düşmanlığı Yillardir Yapılıyor! ... Onlarda da Turk Düşmanlığı Bir Olmayalim.

Suriye dağılmış, binlerce müslüman katledilmiş, topraklarını terk etmiş, ABD/uzantısı terör örgütleri ülkeyi parsellemiş, kimsenin çıtı çıkmamış, ortada ne Arap kalmış ne birlik kalmış.. Ş Sözde Arap Birliği kalkmış Türkiye’ye işgalci diyor. Ahlaksızlar! #BizTürkiyeyiz.

dünyanin en ahlaksiz zihniyeti arap zihniyetidir. her an her ihaneti bu lüt kavminden bekleye bilirsiniz.

@Gocidaresi Utanmadan bir de seçilmiş bir Milletvekilini tehdit etmek! Bu sizin oturduğunuz koltuğa liyakatsız geldiğinizi gösterir. Milletvekilleri Demokrasilerde Vatandaşlarına doğabilecek sorunları seçilmiş vasıflarının sorumluluğu gereği söylerler. Yoksa siz Arap mısınız?.

omg, such a selfish team you are‼︎ I never forget your team head coach comment before the typhoon comming. I know you are pretending as a good team/persons. GO BACK to your home arap please‼︎.

Arap Bizi sattı diye şaşırmadım Somali bile imza atmış hani şu hastane yaptığımız su kuyuları açtığımız insanını tedavi ettiğimiz Somali Evde olmayan camiye haramdır dediğimizde Bize söylemediğini bırakmayan Devlet böyüklerimiz Demek ki neymiş ümmet denen şey fırkaymış #EYT.

@bbcturkce Ulan deli diyorlar ama Hakikaten akıllı adam. Kendilerini akıllı sanan Avrupalılar görsün bunu. Arap birliğinde akıl ne gezer. Onları boşver..

2- Dış güçler ile senelerdir aynı yatakta yatanların ne oyun oynayacağı bilinmez! Abd ticaret bakanının 5 tam gün ziyareti ile Trump’ın damadının ziyaretleri mide bulandırıcıdır! Arap ligine kızanların içerde ülkeyi Arap sevicilerin yönettiğini bu bağlamda tekrar hatırlatırım!.

@cngsgnc ypgnin Arap,Türkmen ve Kürt’lere ait malları yağmalayıp, namuslarının ırzlarına geçip çocuklarını kaçırarak terörizme sokması ise bu tam bir çapulculuk artı kalleşliktir. Bu yöntem tanıdık; israilin Filistinlilerin topraklarını ve mallarını gasp edip onları katl ettikleri gibi..

@bulent_arinc Sayın arıç arap ülkeleri .Bizi kınama kararı aldı ve kınadılar .sizin düşünceniz ne bu konuda .?????.

Suriye dağılmış, binlerce müslüman katledilmiş, topraklarını terk etmiş, ABD/uzantısı terör örgütleri ülkeyi parsellemiş, kimsenin çıtı çıkmamış, ortada ne Arap kalmış ne birlik kalmış.. Ş Sözde Arap Birliği kalkmış Türkiye’ye işgalci diyor. Ahlaksızlar!.

Arap Birliği Türkiye’yi kınarken, soydaşlarımız Macarlar, Türkiye’nin yanında yer alıyor. Ülkemizdeki Arap sevicilere kapak olmuş..

Turkey En Popüler Eğilimler