Arda Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Arda Twitter

ARDA GÜLER, İRFAN CAN KAHVECİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR! ARDA GÜLER, İRFAN CAN KAHVECİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR! ARDA GÜLER, İRFAN CAN KAHVECİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR! ARDA GÜLER, İRFAN CAN KAHVECİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR! ARDA GÜLER, İRFAN CAN KAHVECİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR! ARDA GÜLER, İRFAN CAN….

Nosotros llenamos el Zócalo sin acarreo, sin amenazas, sin condicionamientos, sin lunches, sin pagos, sin coacción, sin cuotas, sin corrupción. Y eso hace toda la diferencia… aunque les arda a los becarios del poder. #MareaRosa.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Fernando Belaunzarán,Fernando Belaunzarán on twitter tweets Arda Fotoğraf

Arda Turan, Hırvatistan maçı öncesi milli formayı 100 kez giyen futbolcular arasında bulunması nedeniyle ödüllendirildi..

Dün İstanbul Bağcılar’da açılış törenine katılan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındaki heyette “rüşvet” operasyonunda gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakılan DP İl Başkanı Ekrem Eray Arda’nın olması dikkatleri çekti..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Kaç Saat Oldu?,Kaç Saat Oldu? on twitter tweets Arda Fotoğraf

Ekrem Eray Arda’nın, Kemal Kılıçdaroğlu’na bu kadar yakın olması ve liderlerle aynı sofrada oturması ise tartışmalara neden oldu..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Kaç Saat Oldu?,Kaç Saat Oldu? on twitter tweets Arda Fotoğraf

8 Temmuz 2018 tarihinde, ihmaller sonucunda meydana gelen tren kaza-katliamında oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz, TİP Milletvekili Adayı. 5 yıldır sadece oğlu için değil, bütün haksızlıklara karşı mücadele eden, pişen Mısra Öz, TİP’e yakışmış! Kutluyorum..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Nevzat Çelik,Nevzat Çelik on twitter tweets Arda Fotoğraf

Yangından yangına arda kalmış tut. #ataşehir #kadıköy🤙 Beşiktaş Ümraniye,maltepe,pendik _ Ataşehir / Kadıköy,Üsküdar,Çekmeköy,Kartal.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by NİTELDE Ataşehir ⋞ₑ͢ẛ͢c͢ₒ͢ᵣ͢ₜ͢⋟,NİTELDE Ataşehir ⋞ₑ͢ẛ͢c͢ₒ͢ᵣ͢ₜ͢⋟ on twitter tweets Arda Fotoğraf

🔥Arda Güler’in sol ayağı edemeyecek İrfan Can Kahveci’nin artık ilk 11 oyuncusu olmadığını anlamışsınızdır inşallah..

pues fue mi ¿Quién mergas le pregunta cuál era el papel de la ministra presidenta? Es la titular del poder judicial aunque les arda reconocerlo. Su mediocridad les emerge de los poros. ¡Infelices!.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Mariana Guerrero...🇮🇱🇲🇽,Mariana Guerrero...🇮🇱🇲🇽 on twitter tweets Arda Fotoğraf

Alanya’nın topu tamamen sana bırakacağı belli iken; Arao-İsmail fazla, İrfancan olmuyor Zajc ve Arda oyunda olmalı. Rossi -Emre de düşünülmeli. Gustavo için ise “ ya sabır” demek lazım. Bir de topu topu 4 şut atabildin ilk yarı. “Vur emri” gerek. Hakemler zaten komedi..

32 defa topla buluşan Arda Güler, %100 pas isabeti ile maçı tamamladı..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Objektif Sport,Objektif Sport on twitter tweets Arda Fotoğraf
TRT Spor
TRT Spor

🇹🇷 A Milli Takımımızın eski kaptanlarından Arda Turan, Hırvatistan maçı öncesi milli formayı 100 kez giyen futbolcular arasında bulunması nedeniyle ödüllendirildi🎖️👏 🗣️Arda Turan: Milli formayı giymek herkes için çok önemli, onur duydum..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by TRT Spor,TRT Spor on twitter tweets Arda Fotoğraf

Bu adamı bu zamana kadar yedek bırakanlar utansın. Oyunun kaderini değiştirdi. Allah Belanızı versin Alanyaspor - Fenerbahçe Jesus Arda Güler.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Oliver,Oliver on twitter tweets Arda Fotoğraf
Sporx
Sporx

Arda Turan: Maçın başında goller kaçırdık, değerlendirseydik daha iyi olurdu. Önemli olan bu anlarda beraber olmak. O yetenekte kaliteli oyuncular var, bizi turnuvaya götüreceklerdir..

MİHA ZAJH EMRE MOR ARDA GÜLER FERDİ BU 4 OYUNCU YEDEK KALAMAZ YEDEK KALMASI TEKLİF DAHİ EDİLEMEZ FENERBAHCEYE DEĞİL FUTBOLA İHANET AQ.

Emre Mor, Arda Güler’i yedek bırakmaya devam et Jesus. Onlar da seni alacakları kısa sürelerde bile her hafta şaşırtmaya devam edecekler.

like si quieres que kai arda en el infierno junto a su papá 🥺.

🇹🇷 Arda Güler 🆚 Hırvatistan 🇭🇷 Topla Buluşma: 32 Pas İsabeti: %100 (20/20) Kilit Pas: 1 Rakip Ceza Sahasında Topla Buluşma: 2 İkili Mücadele: 2/8.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by 1907 〽️edia,1907 〽️edia on twitter tweets Arda Fotoğraf

Eh neredeyse birebir gerçekleşti diyebilirim sadece Arda olmadi siyuu girdi 😁.

Critican prender un muñeco… ¿Qué les estará doliendo más?…¿Que arda una piñata o que arda de coraje su líder?.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Bien Informado,Bien Informado on twitter tweets Arda Fotoğraf

Esta es la causa de que le arda el cutis a @lopezobrador_ #MareaRosa.

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by JusticieroLetal®,JusticieroLetal® on twitter tweets Arda Fotoğraf

La pericia del fuego es una apuesta tentadora que alienta nuestros anhelos de liberación total e impulsa la reyerta. Hoy, lo único que tenemos que salvar es el fuego. El resto: ¡qué arda hasta las cenizas!.

Arda güler 75 de oyuna alıürk futbol una hakarettir!?😡😡 Maradona 16 yaşında milli formayı giymiş!? FB de 75 de oyuna alınıyor. Yazık emre,Arda Turan vb gibi 11de başlamalı. ANLAYANA 😡😡.

Tiktokta şöyle bişey gördüm bundan daha haklı çok az post vardır.

@kingprotennis Arda, Emre, İsmail ucu de çok iyi. Crespo, osayi de çok iyi. Valencia zaten perfect. Yoksa bu sene o sene mi???.

@atavratzlatan gerrard zidane 🤙 ?? arda (güler iniesta ronaldo abi maldini neuer (beckenbaueri izlemedim @wastomiNacesh.

İspanyol gazetelerinden El Nacional’de yer alan habere göre; Santiago Bernabeu’ya yeni bir genç yetenek isteyen Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Fenerbahçe’den Arda Güler’i takibine aldı..

Arda Fotoğraf,Arda Fotoğraf by Spor Arena,Spor Arena on twitter tweets Arda Fotoğraf

Defans mortingen gustawo ne alaka, Arda, ismail niye oynamaz bu adam tazminat peşinde diyorum kimse inanmıyor.

@arifsevimlii İrfanda jj nin kasedi var herhalde her maç 11 de biraz emre morla keşke arda izlesek..

Çok zor oldu ama oldu, ilk yarı kadro felaketti, Jesus artık bazı takıntılarından vazgeçmeli, emre mor, arda güler, zajc ilk önce 11 e isimleri yazılmalı #ALYvFB.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ömer Faruk Başaran
  • Önce Türkiye
  • ömer faruk başaran
  • Baykuş
  • Bedelli
  • beştepeden denklik
  • BugünGünlerden YalıÇapkını
  • #CamdakiKız