Arda Okan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Arda Okan Twitter
Webaslan
Webaslan

🔐WEBASLAN ÖZEL! Barış Özbek: Sağına bakıyorsun Kewell, diğer tarafta Arda, ileride Ümit, Nonda. Bizim kaliteli oyuncularımız vardı. gibi bir takım şu anda doğru düzgün bir 11 çıkaramıyor. Buna dur demek gerekiyordu. Okan Buruk bunu başaracaktır.

✅Erden Timur, Arda Turan’a Florya’da görev vermek istiyor. ✅Erden Timur, sarı-kırmızılı oyuncuyu Okan Buruk’un yardımcı hocaları arasına katılması konusunda teklif götürdü. Teklife sıcak bakan Arda Turan, Timur’dan bu konuda 4 Temmuz’a kadar süre istedi. (@omerrozcann).

💥ÖZEL | Erden Timur, Arda Turan’a Florya’da görev vermek istiyor. Erden Timur, sarı-kırmızılı oyuncuyu Okan Buruk’un yardımcı hocaları arasına katılması konusunda teklif götürdü. Teklife sıcak bakan Arda Turan, Timur’dan bu konuda 4 Temmuz’a kadar süre istedi..

Arda Okan Fotoğraf,Arda Okan Fotoğraf by Ömer Faruk Özcan,Ömer Faruk Özcan on twitter tweets Arda Okan Fotoğraf

Umarım Arda Okan sürekli forma bulacağı bir yere gider. Bonservisiyle ya da kiralık fark etmez, artık oynaması lazım. Şu anasını sattığım pilot/partner takım işini yapamadılar, yazık. Çocuklar rekabetçi seviyede maçlara çıkmadan 20 yaşına geliyorlar. Çok geç..

Arda Kapom Okan Hocamızın Yardımcısı Olacak Diye Bir Soylentisi Varmış Ya @ArdaTuran Kaptanim Ssanada Ne Yakışır Offf Düşünemiyorum . 😍😍.

🗣️Barış Özbek: Sağına bakıyorsun Kewell, diğer tarafta Arda, ileride Ümit, Nonda. Bizim kaliteli oyuncularımız vardı. gibi bir takım şu anda doğru düzgün bir 11 çıkaramıyor. Buna dur demek gerekiyordu. Okan Buruk bunu başaracaktır.

Arda Okan Fotoğraf,Arda Okan Fotoğraf by 3RE 3RA,3RE 3RA on twitter tweets Arda Okan Fotoğraf

💥ÖZEL | Erden Timur, Arda Turan’a Florya’da görev vermek istiyor. Erden Timur tecrübeli oyuncuya, Okan Buruk’un yardımcı hocaları arasına katılması konusunda teklif götürdü. Teklife sıcak bakan Arda Turan, Timur’dan bu konuda 4 Temmuz’a kadar süre istedi. @omerrozcann.

Arda Okan Fotoğraf,Arda Okan Fotoğraf by Sabah Spor,Sabah Spor on twitter tweets Arda Okan Fotoğraf

Fenerbahçe’de kapm kadrosunda olmayan önemli oyuncular sakat, Gustavo, Crespo, Serdar ve Sangare. Fakat Max Mayer ve Mesut için bir bilgilendirme yapılmasını bekliyorum açıkçası. Arda Okan’ın olmaması da soru işareti!.

📢 FENERBAHÇE A.Ş. (@Fenerbahce) için lisans güncellemesi bildirildi: ✔️ ARDA GÜLER ✔️ ARDA OKAN KURTULAN ✔️ İRFAN CAN KAHVECİ ✔️ OSMAN ERTUĞRUL ÇETİN 🔗.

aşırı saçma rüyalar görmeye başladım arda turan rambo okan azad yılmaz karışımı bilinçaltına sahibim sanırım.

Arda Okan. Jesus un gözüne giremedi anlaşılan Ya ayrılacak. Ya Rezerv takımda Kendini gösterecek.

Arda Okan için kulübe laf atmaya çalışmayın. Çocuk bu yıl sadece ZTK nin ilk ayağında oynar geri kalan süreçte kulübe beklerdi. Onun için Adana Demirspor gibi bir opsiyon da önünde varken bence gitmesi. İster kiralık ister bonservisiyle mantıklı. Akgün işi gibi..

@fbakademi Arda Okan’ı almamak nedendir gerçekten anlayamıyorum. Rezerv lig gündeme geldi ve gençlere daha da şans doğdu. Çocuk K. Makedonya U 21’de efsane oynadı. Altyapıda öyle, A takım ile son maçta 10 dakikada bile mükemmelken, şimdi kampa alınmamak….

Sosanın maça alınmasını savunmuyorum ama Jesus yapınca sorgusuz sualsız kabul edip İsmail yapınca her şeyi eleştirmek bence adil değil. Taraftar gözüyle Arda Okan A takım oyuncusu diyebilirsin ama demek ki Hocalar yeterli görmüyor. Arda Okan kendini geliştirip dönerse kazanır..

Jesus Arda Okan’ı o kadar çok beğenmiş ki kampa götürmeye kıyamamış..

@Fenerbahce Novak -Samatta kampta olacağına keşke Arda Okan Kurtulan olsaydı ☹️.

Samatta nedeniyle Arda Okan gidemiyor canı saolsun konsantrasyonunu düşürmesin süre bulacak.

@yanaalersun Amk birde haber yaptilardi arda Okan neden fazla oynamamış diye sormuş güya yönetime.

@rkurtulan1974 Bu paylasim Arda Okan’in transferden bagimsiz olarak kampa alinmadini gö hayirlisi olur biz arda okan’a inaniyoruz.

Oz
Oz

Samattanın kadroda olup Arda Okan ın olmaması üzdü, inşallah hakkında hayırlısı olur yetenekli futbolcumuzun.

Yaklaşık 3 yıldır falan takip ediyorum kendisini. Oyun tarzı itibariyle ilgimi çekti. A takıma çıktığına en sevindiğim isimlerden biri Arda Okan. Ne yazıkki gidiyormuş aslında ne yazıkki değil gelişimi için daha doğru karar. Umarım bol bol süre bulur. Yolun açık olsun. 🧿.

Arda Okan Fotoğraf,Arda Okan Fotoğraf by Pinheiro,Pinheiro on twitter tweets Arda Okan Fotoğraf

Arda Okan çok yetenekli çocuk gelen seneki lig maçında bunu kanıtladı Ama kabul edelim hazırlık kampında takımdaki diğer oyuncuların çok gerisinde kalmış çok kötüydü belki kafa olarak hazır gelmemiş, kiraya verilmeli oynama garantili en yaz 25 maç Tr liginde bir takıma.

@FB_Altyapi Doğrudur ben çok takip etmedim. Sadece Arda Okan, Melih Bostan ve bazı gençlerin kamplara götürülmeyip bu çocuğun her yere götürülmesi beni biraz rahatsız ediyor..

Jesus konusunda yangın yapmak için inanılmaz erken ve saçma ama şu kamp kadrosunda Arda Okan’ın olmamasının izahı yok ya. Transfer durumu dışında o bile tartışılır.

Arda Okan için Herşey bitmiş değil Rezerv Takım. Seçeneği var Kendini göstermek için. Sakat değilse.

Arda Okan kurtulan kampa alınmamış galiba gitti çok üzüldüm yolun açık olsun kardeşim..

@Fenerbahce Benim aklim almiyor. Samatta kampta Arda Okan yok. 5 milyon versin hata dedik. Arda yerine ona sure vermek demek. Sictim siviyorum demek..

Arda Okan neden kadroda verileceği konuş lig oluşturulacağı bir dönemde kiralık göndereceğine,rezerv takımında ıca böylelikle dönem dönem de A takımda oynatırsınız.

@fenernesto @Fenerbahce Arda Okan fenerbahçede oynayamaz heleki bu sene hiç oynayamaz abartmayın.

Serdar Aziz, Crespo üzerinden konuşmaya gerek yok zaten kamp 6 günlük önemli olan sakat olmayan Arda Okan’ı konuşmamız lazım. Açıkçası ben JJ nin Ardayı kullanacağını ve parlatacağını düşünüyordum rezerv lig konusu da varken bence Arda Okan’ı göndermemeliyiz..

Arda Okan Fotoğraf,Arda Okan Fotoğraf by Sadece Fenerbahçe,Sadece Fenerbahçe on twitter tweets Arda Okan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Esenler
  • feghouli
  • FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • #GörüyormusunFahrettinKoca
  • Gueye
  • #havvagülşentutuklansın