Arda Turan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Arda Turan Twitter

Mertens ve Torreira transferlerinde payı olan Arda Turan, Alexis Sanchez transferi için de devreye girdi. (Spor Arena).

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by De Marke Sports,De Marke Sports on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

Yeni transferleri Arda Turan getiriyor!✈️🇹🇷 🔗.

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by TGRT Haber Spor,TGRT Haber Spor on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

Galatasaraya hiç küsmedi 💛❤️ Cimbombomun çocuğu Arda Turan 🦁.

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by CimbomultrAslan (EngelsizAslan🦁) Rıdvan,CimbomultrAslan (EngelsizAslan🦁) Rıdvan on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

Arda Turan Bugün Kendisine Yeniden Asık Olmam İcin Galatasaray’ın Yeni Transferiniyle İlgilenip Yolcu Seni Bıraktı Sen Galatasaray’ı Bırakmadın Nasıl Bi Kralsın Nasıl Bi Efsanesin Sen Aşk Adamım💘🥺.

Dün özel jeti ayarlayan arda turan’mış. Ortağı olduğu simit sarayının sahibininmiş. Kameralara görüntüde vermedi. Hatalarıda olsa Galatasaray’ın evladı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan ; mühendis ve teknisyenimiz Milli Muharip uçağımız için gece gündüz çalışıyor. Milli Savaş uçağımız için mühendis ve teknisyen ordusu kurulmuş arkadaşlar. Rabbım muvaffak etsin inşallah #TOGG Arda Turan.

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by Taşkın Ay,Taşkın Ay on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

No puedo creer que esto sea real, en cualquier momento anuncian a Buffon y a Arda Turan.

arda turan’ı sevmem ancak uluslararası piyasada tanınmışlığı ve transferlerde araya girmesinin etkili olduğunu düşünü avrupa’da top oyuncular yönetici yerine bu tarz isimlere daha çok gü bu yüzden avrupaya “elçi” yetiştirmek önemli futbolda.

Arda Turan her ne kadar büyük hataları olsa da hala Dünyada saygı duyulan bir isim. Mertens transferini kendisi çözmüş, teşekkürler koca kafa. Galatasaray için en azından bu konuda hizmetin olur..

📷Arda Turan, Mertens ve Torreira transferlerinde aktif rol oynadı. Yeni sezonda resmi olarak kulüpte görev alması bekleniyor..

Arda Turan’a git seyirciye girişte bilet sat de satar, git top topla de toplar. Ne erinir ne gücenir. Arda Galatasaray’ın öz evladı. Arda çok büyük Galatasaray’lı. Yönetim Ada’da Kemerburgaz’da ve transferler de büyük işler başardı bir de Arda’ya jübile maçı yaparlarsa TAMAMDIR.

bugünden itibaren kendini gs’li diye tanımlayan hiç bir kişi arda turan’a laf söyleme hakkına sahip değildir. belki de hepimizden daha galatasaraylı olan arda turan.

@PesindeyizApp Uçakta Arda Turan da var kilolu olduğu için uçak rampada yavaşlıyor.

@GStheband @atalaybabus Arda babasinin hayrina mi yapiyor, issiz kaldi, transferlerle Prim yapip kulupte ise girmek icin yapiyor Ardaya simdi baska kulupten teklif gelse Galatasarayi tanimaz Fatih Terim neyse Arda Turan da odur.

Tek uçakta 2 yıldızı getirmek büyüm başarı. Benzerlerini daha önce hiç duymadık ve bu adamlar Bizden önce ciddi bonserviz ödenen oyuncular. Erden Timur ve Arda Turan büyük saygıyı hakediyor. Galatasaray’ın öz evlatları.

@DailyTransferID Galatasaray 🦁🟨🟥🔝 Mertens + Torreira 🔥🔥: double signing with both players arriving in Istanbul 🇹🇷🛩. Significant additions for the #SüperLig and club president Dursun Ozbek upon re-election. Deals facilitated by former player and Turkish international Arda Turan. #Transfers.

@AslanStatisticc Ne oldu tavla da kim hesap ödedi bilip bilmeden kimsenin günahını alma Arda turan herkesten daha iyi adamdır.

Esin Davutoğlu isimli doktor Türk devletçiliğine ihanet eden bir casus. Lütfen gerekeni yapın, Türkiyemizi bu vatan hainlerinden koruyalım. Esingül profili ile insanları aşağılayan şahıs ise onun yancısı @EmniyetGM @suleymansoylu Şeriat Sorloth Arda Turan.

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by LİBERTE,LİBERTE on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

🔥 Arda Turan, yeni transferimiz Lucas Torreira ile beraber geliyor..

@umutbezgin Hocam haklı çıktın uçaktan Arda Turan da çıktı 🤣🤣🤣 @ArdaTuran.

@nocontexttgs Griezman i arkada 3. Yapmak bi tek Arda Turan a yakışırdı helal olsun bunu da yapmış.

Arda Turan Türk futbolunun tartışmasız en kariyerli futbolcusudur. Oynandığı yıldızların posterini odasına asanlar ona laf söylüyor yaaa.

Arda Turan hakkında olur olmaz şeyler yazan bazı fesat ruhlu insanlar var. Galatasaray hepinizin bu fesatlık dolu ruhlarınızı silindir gibi ezip geçecek..

Bir ailemizin 3 çocuğu var. Ekonomik şartlardan çocukların tek aktivitesi internette vakit geçirmek. Borçtan internet hattı kapanmış. Malum çocuklarda günü mutsuz geçiyor. Çocuk olduğu içinde anlamıyorlarda. Yardımcı olmak isterseniz Vodafone net : 0011372734 Arda turan.

@romerkukner Ben size Arda Turan’ı istemediğiniz ve aleyhte tweetler attığınız zamanlarda da Arda Turan iyidir dedim. Doğrusuyla yanlışıyla sever sayarız. İleride kendisini teknik ekipte görmek isteriz. Çok iyi teknik direktör olacak..

Bu transferlerden ve geçen isimlerden sonra bu gazla akşam ertem şener beyaz futbolda ronaldo messi beraber Galatasaray’a geliyor ronaldo 7 numarayı giyecek messi takımın kaptanı olucak deyip sözü Sinan Engine bırakınca o da bu iki ismi arda turan ikna ettiğini söyler ve över.

Enver aysever #SONDAKIKA Bize ulaş Bunlar Kim dediğin belli Zaten Cevap Vermemenden Fatih terimle alakası yok Bu İşin . . 😎 Arda turan Sorumlu Bu işten Rabcan #EhliyetAffı.

Arda Turan Fotoğraf,Arda Turan Fotoğraf by Kenan 0606,Kenan 0606 on twitter tweets Arda Turan Fotoğraf

@kaygin_mustafa @SportsCubuklu Mertens muazzam topçu ama attığı gollere bak dersen bende sana hangi takimda attığını sorarım arda turan madrid de 1 sezonda 46 maça çıkmış 9 gol atmış barçada ise 30 maça çıkıp 13 gol atmış umarım kıyaslamayı anlamışsındır.

@_vlknylmz @_vlknylmz kardeşim sözünün eriymişsin adamsın dediğin çıktı valla helal olsun👏👏 ama bugünki transferlerde Erdem Timur’un katkısı olduğu kadar arda Turan’ın da katkısı çok o yüzden arda turan için de bir kaç kelime etmelisin diye düşünüyorum.

Galatasaray ın hali geçen sezon ki Beşiktaş gibi ğıt üzerinde iyi transferler . Bakalım sahada nasıl olacak? Hamsik Mertens Arda Turan.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Additionally
  • Akit
  • #AKParti21Yaşında
  • #AkSevda21Yaşında
  • akın akın geliyoruz
  • Alanya
  • Ateşi
  • Çorum