Turkey flag

🕓

#arkadaşım Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

üksek;çok gazeteci dostum arkadaşım var ama kendini savcı sananlara hep güldüm. Sadece spekülasyon yaratmaya çalışanların merakı gitsin diye size cevap veriyorum. “Sn. Bahçeli tüm konuşma,tweet ve basın açıklamalarını bizzat kaleme alır, kendisi yazar” Tatmin oldunuz mu?.

#arkadaşım Twitter

#arkadaşım Fotoğraf

#arkadaşım - Twitter'da en iyi Tweetler

#Çukur’un yıldızı Aras Bulut İynemli, Hürriyet’e konuştu: “Aşkı tutkulu yaşarım, romantiğim. Hatta kız arkadaşım Bige Önal’dan daha romantiğim. Bige, tavla oynayıp “Hadi abi, ne zaman okey oynuyoruz” falan diyen dünya tatlısı biri.”.

#arkadaşım Fotoğraf

Oysa ben seni o kadar çok sevdimki kardeşim gibi arkadaşım gibi dostum ve sırdaşım gibi halâ sevgin sonsuz teşekkür ederim bana verdigin değer için benim için çok kiymetlisin ALLAH sana önce saglik sonra mutluluk huzur versin sevdiklerin ile beraber mutluluklar dilerim 🤲😞😥🙋🏼‍♂️.

#arkadaşım Fotoğraf

Ursula K. Le Guin: Bir Gözyaşı Adamı, Bir Bilgelik Adamı Birkaç yıl evvel bir arkadaşım Jose Saramago’nun Körlük kitabını okumamı söylemişti. Sayfalarca süren cümleler ve tırnak içine alınmayan, paragraf verilmeyen diyaloglarla karşı karşıya kalmıştım..

#arkadaşım Fotoğraf

En yakın arkadaşım doğum günümü kutlamış doğum günümün yarın olması dışında bi sorun yok.

arkadasım o ses türkiyeye cıkmıs anasını satim corlu as bayrakları kardesim.

cumartesi gecesi muhtemelen başkası ile yiyişen gelecekteki müstakbel hayat arkadaşım hariç herkese iyi geceler dilerim.

Latife hanım kız öğrenci yurduna biri çiğ köfte getirebilir mi? Gece gece canımı çektirdi köpek arkadaşı.

Arkadaşım 400sayfalik ss atmış bana ve napsak diyor akışına bırak be reis xnfncncn.

Beni yayına baglamak isterken yayından düşen canım arkadaşım @cemiyetipismaan bu yürekliliği içiiinnn koca bir alkış 😂😂😂😂 #picemiyeti @picemiyeti.

ben uyuyorum cumartesi gecesi muhtemelen başkası ile sevişen gelecekteki müstakbel hayat arkadaşım hariç herkese iyi geceler dilerim.

ben: arkadaşım: ben: arkadaşım: gökçe şuan kimden hoşlanıp sonra birden soğusam diye düşünüyo bence.

arkadasim cocuga uzun mesaj atma olayına girdi lann bunlar onu okumuyo sadece sigara icip muzik dinliyo baska hic bi sey yapmiyolar nası kabullendirirm bunu.

😻 rüyada olsa çok güzeldi ✨ #kuzeyyıldızıilkask #arkadaşım.

Kiz arkadasim gayet soylenenler gercegi iyi.

erkek arkadaşım yok ama artik iyi geceler 😂.

arayanlardan birinin ismi asuman diyor ki whatsapp grubundan arkadasım attı sana öldüm bittim aradık seni diyor şizofren ruh hastası.

Ulan bak yine aklıma geldi dişlerini fırçalarken fırçayı sabit tutup kafasını hareket ettiren laz bi arkadaşım vardı noldu acaba çocuğa.

haftaya kuzeyin kaybetme korkusunu izlicezzzzz sevdim ben bu isi helal ln ruhi bi ise yaradin #arkadaşım.

Aşırı güzel bi arkadaşım var benle arkadaş olduğu için teşekkür edesim geliyor kıza.

Hiç bakmayın öyle ben gitmem hiç işim olsam o keçiyle ben asla ve asla o kadının peşinden gitmem #arkadaşım.

fotoğrafçılık yapmaya başlayan arkadaşı.

#arkadaşım Fotoğraf

*1 litre su icen arkadasim* bobreklerim icin biraz daha icmeliyim *1 bardak su icen ben* oooooh allah manda sifaligi versin uc gun yeter bu bana.

Eski bir yakın arkadasımın kardesinin sevdiği çocuk bana yavsadı diye eski yakın arkadasım şimdilerde ise barısma asamasında olmamıza rağmen geçmişteki yanlış diye adlandırdığı yanlışımı ki bu benim hayatım yanlışsa benim yanlısımdır çocuğa söyledi..

[email protected]’un Yönetim Kuruluna yeniden seçilen Şirketimizin Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı, değerli mesai arkadaşım Candan Şenyüz’e yeni görevinde başarılar dilerim. Ülkemizi, dünyada temsil etmeye ve uluslararası posta işbirliğini güçlendirmeye devam edeceğiz..

üksek;çok gazeteci dostum arkadaşım var ama kendini savcı sananlara hep güldüm. Sadece spekülasyon yaratmaya çalışanların merakı gitsin diye size cevap veriyorum. “Sn. Bahçeli tüm konuşma,tweet ve basın açıklamalarını bizzat kaleme alır, kendisi yazar” Tatmin oldunuz mu?.

Turkey En Popüler Eğilimler