Turkey flag

🕓

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Neredesiniz ey OHAL KHK mağdurları..!?? Hak verilmez, alını! ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun diye yüksek sesle demedikçe değişim olmaz, nefesinize, iradenize azminize güvenin.!.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Twitter

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun - Twitter'da en iyi Tweetler

◾İhraç edildik ◾Hapse atıldık ◾Mesleğimizi yapamadık ◾Özel sektör iş vermedi ◾Evimize ekmek götüremedik ◾Yuvalarımız yıkıldı ◾Sağlığımız bozuldu kanser olduk ◾Toplum tarafından dışlandık ◾İntihara sürüklendk ◾Soykırıma uğradık ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun diye çığlık atsakta zerre utanmayacak sıkılmayacaksınız eyyy yönetici bozuntuları.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun çünkü her geçen gün insanlığa ve adalete dair tüm iyi düşüncelerimi kaybediyorum..

İnsanların yıllarını Çocukların umutlarını Çaldını Bebelerin özgürlüklerini Anne babaları yavrularından Aldını Ailelerin bağlarını Kopardını ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Allah katında canlıların en şerlisi Aklını kullanmadığı için hakikate karşı Kör ve sağır davrananlardır[Enfal-22 ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

ArtıkYeter KhklılarİadeOlsun biz kimseden af ya da bağışlanma Hakkımız olan işimizi ve itibarımızı.

Haluk Savaş hocamdan manifesto ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Eğer soru çalarak veya torpille meslek edindiysem tespit etsinler, bana devletimin vereceği 1 lira maaş haram olsun. Eğer görevimi kötüye kullandıysam belirlesin ve ihraç etsinler. Devletim dışında bir yerlere hizmet ettiysem müebbet hapse tıksınlar. ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

@sedabidin @ibrahimkaboglu ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Kesinlikle doğru bir.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Yâ Rab bela-yı aşk ile kıl âşîna beni Bir dem bela-yı aşktan kılma cüdâ beni Az eyleme inayetini ehl-i dertten Yani ki çoh belâlara kıl müptelâ beni Gittikçe hüsnün eyle ziyâde nigârımın Geldikçe derdine beter et müptelâ beni.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Bunu biraz da kendiniz için yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz aslında, bu bumerang dönüş virajını çoktan aldı artı.

Tek istediğimiz adaletin kanunlarda yazıldığıyla kalmayıp pratiğe dökülmesi. O zaman iade olup olmayacağımız da kendiliğinden ortaya çıkar zaten. 15 Temmuz darbesiyle ilgisi olmayanlar derhal görevlerine iade edilmeli. Devletimiz adaletini göstermeli ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Bir gün çilemiz son bulur Zalim bin pişman olur Çile çeken mağdurların Elbet birgün gözyaşı kurur. (Hakkı) ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Yikilmadim 👀 ArtıkYeter KHKlılarIadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

Neredesiniz ey OHAL KHK mağdurları..!?? Hak verilmez, alını! ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun diye yüksek sesle demedikçe değişim olmaz, nefesinize, iradenize azminize güvenin.!.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Aylık gelirim en az 1 trilyon olsaydı bende teşekkür eder teşekkür alırdım..

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

Hayatın En güzel en verimli yıllarını çaldınız ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Geç gelen adalet adalet değildir. Zamanın kaybettirdiklerini telafi etmek mümkün değildir. ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Elimizden aldıklarınızi şeye götürün ahirete yanınızda 😏.

Kendimi bazen papağan gibi hissediyorum. Neden acaba?!!! ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Bakın balcı da var. Bal şifadır. ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

İnsanları mağdur ettiniz,hayallerini yıltınız,emeklerini çaldını ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Ne zaman bizden olmayanın da hakkını savunduğumuz zaman insan olabiliriz. Adalet bir zümreye değil insan olan herkese gerekir. ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun Fotoğraf

Yetti artı! Hukuksuzluk canımıza tak etti 3 yıl geçti, artık önlenemez, durdurulamaz bir istektir bu.! Hak yerini bulsun, zalimlik bitsin ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun.

Turkey En Popüler Eğilimler