Aslı Aydıntaşbaş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Aslı Aydıntaşbaş Twitter

Eğer casusluk hikayelerinden etkilenen bir macera tutkunuysanız eski CIA danışmanı Henri Barkey ile Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş’ın karşılıklı suçlama ve itiraflarına bakın. Emperyalizm casus listesini güncellemiş. Panik başlamıştır. Özellikle de malum liberal çevrede!.

Aslı Aydıntaşbaş’ın suskunluğu, anlayabileceğim ve anlamlandırabilceğim bir şey değil..

T24
T24

Aslı Aydıntaşbaş: Kötü niyetli olduğundan şüphe duymadığım iddialarla ilgili, polemik yaratmamak için ve Osman Kavala’nın bilgisi dahilinde sessiz kaldım.

T24
T24

Aydıntaşbaş’tan Henri Barkey’e: Yıllardır kendisiyle ilgili şayiaları gidermek için bilgi paylaşımına yanaşmayan, Osman’la ilgili mesnetsiz iddiaları çürütmek için bilgi paylaşmayı reddeden bu şahsın, esrarengiz bir zamanlamayla şimdi konuşması manidar.

Osman şunca yıldır içeride. Sahip çıkmamak için bin dereden su getiren herkes şimdi Aslı Aydıntaşbaş’ı mı buldu her şeyin sorumlusu olarak? Helal olsun. Tebrik ediyorum..

Tele1 TV
Tele1 TV

Henri Barkey Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş ismini açıkladı.

Aslı Aydıntaşbaş: Kötü niyetli olduğundan şüphe duymadığım iddialarla ilgili, polemik yaratmamak için ve Osman Kavala’nın bilgisi dahilinde sessiz kaldım.

Aslı Aydıntaşbaş ın durumu uçağın kapılarına sarılan Afganlılar gibi kullanım süresi biten ne yapılır ?.

Aslı Aydıntaşbaş kimlere hizmet ediyordu neden satışa geldi ? Tarih hep tekerrür ediyor işi biten kapıya konur.

8 yıllık 🤫 suskunluk bozuldu! CIA ajanı Henri Barkey; 8 yıl sonra 18 Temmuz 2016’da Aslı Aydıntaşbaş ile yemek yediğini, Osman Kavala’nın da “tesadüfen” orada olduğunu açıkladı, Aslı da açıklama yapıp Barkey’e ismini verdiği için tepki gösterdi..

Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf,Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf by Muzaffer Başaran,Muzaffer Başaran on twitter tweets Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf

Aslı Aydıntaşbaş’ınki de olsa olsa yıllardır süren “kötü niyetli bir suskunluk” olur. Çünkü olayın tek mağduru Kavala değil, Barkey de mağdur durumunda. Adamın yıllardır yemediği linç kalmadı..

Ben o dönem muhabir olarak çalıştığım için Carl Bildt ile röportaj yapabilmek için kendisinin peşinde koşarken farketmiştim Aslı Aydıntaşbaş detayını. Üstteki twitti de Aydıntaşbaş’ı övmek için değil, içinde olduğu ilişkiler ağının gücüne dikkat çekmek için attım..

Barkey: “O gece Aslı Aydıntaşbaş ile başbaşa yemek yedim” Aydıntaşbaş: “Bu olayla bir ilgim yok. (Ben o gece evde bir patlıcan kızartması yapıyordum. New York ta gördüm, müthiş bir tat)”.

Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf,Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf by Mistaken Identity,Mistaken Identity on twitter tweets Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf

Aslı Aydıntaşbaş: Kötü niyetli olduğundan şüphe duymadığım iddialarla ilgili polemik yaratmamak için ve Osman Kavala’nın bilgisi dahilinde sessiz kaldım.

utanma duygusu olmayan insana ne tavır gösterseniz etki son günlerde; misal mehmet ali çelebi misal aslı aydıntaşbaş sürer.

Aslı Aydıntaşbaş o tarihde milliyet gazetesi yazarıydı. Şimdi halk Tv de takılıyor. Nedret bey CAI ile yemek yiyen , Hatda onlara hizmet eden gazeteciler var bu ülkede. Bir çogu deşifre olduğu için yok oldular meslek hayatları bitti. Halk tv ninde kime hizmet ettiğini biliyoruz.

Henri Barkey’in açıklamasına Aslı Aydıntaşbaş’tan yanıt: Kavala’nın bilgisi dahilinde sessiz kaldım.

Aslı Aydıntaşbaş’ın Henry Barkey’le yemek açıklaması son 20 yılın liberal şirretliğinin yeni örneği. Darbe girişiminden üç gün sonra şaibeli isimle buluşup, üstelik de konu yargı konusu olduğu halde sessiz kalıp, ortaya çıkınca da savunma yerine saldırıyı tercih etmesi manidar..

Halk tv de 2 saattir, Aslı Aydıntaşbaş olayını çözmeye çalışan dostlara, sayın KAVALA serbest bırakılacak! onun alt yapısı hazırlanıyor! anlamadınızmı?.

Aslı Aydıntaşbaş, Osman Kavala ile ilgili bu propagandayı ilk günden boşa düşürebilirdi. Bunu neden yapmadı ki?.

@altansancarr Cevabı Osman Kavala’da… Aslı Aydıntaşbaş’ı yalanlarsa, o zaman hesap sorulabilir “Neden sessiz kaldın” diye….

Aslı Aydıntaşbaş doğru söylüyor. #OsmanKavala İktidardaki gücün kendisini kuzunun suyu bulandırması hikayesinde olduğu gibi sudan bir sebeple alacaklarını biliyordu. Barkey olmasa başka bir şey bulurlardı. Söylememekle onurlu bir davranış gösterdi. #OsmanKavalayaÖzgürlük.

Her hain vakti geldiğinde böyle satılır işte. Aslı Aydıntaşbaş’ın da kullanım süresi dolmuş. #asliaydintasbas.

Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf,Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf by Atilla,Atilla on twitter tweets Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf

[ TR 🇹🇷 02:59:09 Gündem Listesi ] aslı aydıntaşbaş gündemde 20. sırada.

Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf,Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf by Twi.wiki,Twi.wiki on twitter tweets Aslı Aydıntaşbaş Fotoğraf

Arkadaşım Aslı Aydıntaşbaş ile baş başa yemeğe gittik. 🤭 😂.

Yanımda ki fasist arkadaşım, Solcuların ABD nin paralı askerleri oldugunu ögrendik. Oysa Biz Sovyet yanlısı olarak bilirdik. Aslı Aydıntaşbaş.

Demek ki neymiş BASİT Bir yemek değilmiş, bu kadar sessizlik TESADÜF de değilmiş dedirtiyor insana Aslı Aydıntaşbaş.

Türk milletine kurulan komploların yerel ajanları , sahipleri tarafından kullanılıp harcanmaya devam ediyor. Fetö - CIA - Aslı Aydıntaşbaş.

Ronaldo Rıdvan Dilmen Latif Şimşek Aslı Aydıntaşbaş #A101 Kartal Pudra Talimat Akşener.

Suratınıza tüküreyim siz utanmaz islam düşmanları. Bu ülkede masonların 2000 yılında biz kuran Kursları ve baş örtüsünü serbest bıracsğız derken bı fetoş un devamı olan islamı intiharlarından anladığımız @Akparti dır. Bak cıa ajanı da konuşmuş Osman Kavala ve Aslı Aydıntaşbaş+.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Berk
  • Boyd
  • BTS PAVED THE WAY
  • #BugünGünlerdenTrabzonspor
  • Bursa
  • Canan Kaftancıoğlu
  • #canavarındakalbivarmış
  • Conte