Atakan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Atakan Twitter

Takıma son bir iyilik yapıp kurtuluş reçetesini yazayım. 1- ıldız ofiste değil kulüpte çalışmalı 2- Sedatla 5 yıllık mukavele yapılmalı 3- Emre, Taylan, Milsonun bonservisi alınmalı 4- Tasos ve Bridze futbolu bırakana kadar kanat, Atakan bırakana kadar stoper alınmamalı....

Ankaragücü’nde Atakan Çankaya’nın yaptırdığı penaltı.

Atakan Çankaya sen futbolcumusun, gerçi hepsi aynı, rezillik kepazelik Kapasitesizlik ne ararsan var bu takımda. #Ankaragücü.

@Ankaragucu Atakan oynattınız aferin oyun denen bir şey yoktu yönetim teknik direktör kim varsa istifa.

@memleketinkizi @zeynep6315 Sen demokrasiyi ne zannediyordun ki? İnsanların fikirlerine gem mi vurma zannettin demokrasiyi. Akılsız.

İnsanoğlu boya icat bir zaman sonra bunu kaldırmak içinde boya sökücü icat etmek zorunda kalıyor. Bu döngü ilaçlar hastalıklar içinde böyle devam ediyor.

Suç Atakan’da değil Mujakic varken onu oynatanda. Acil iyi bir hoca gelmezse malesef kupadanda eleniriz, 3. Kez küme düşer hat-rick te yaparız. Lütfen acilen iyi bir hoca getirin, yoksa YÖNETİM İSTİFA!!! @Ankaragucu @huseyinayteki.

Zaman yönetimi konusunda problemim var ya tytde de sıkıntı yaşıyordum. Bunu atlatırsam diğer pusula cumhurbaşkanlığı seçimi daha rahat geçer benim için ayt gibi.

2 hafta once tesislerde buyuk baskani yalayanlar simdi sedata ve atakan a laf atiyor oysa ki bu olanlarin sorumlusu %99 yonetim, kalan %1 hoca, oyuncular….

@Ankaragucu Atakan Çankaya yı tebrik verin daha iyi ya gelince olmasada olurdu..

@Ankaragucu Tebrikler Atakan, Tebrikler Sedat Ağçay, Tebrikler Faruk Koca. Müthiş bir oyun, müthiş bir mağlubiyet. Nasılsa sizin isteğiniz, beklentiniz başarı değil bu nedenle sizlere olumlu yorum yaptım pek sevgili yö Çok kötü oyun ile gelen bu mağlubiyet için teşekkü.

@bmedyaspor Olsun ya Atakan Beşiktaş maçında rakibi iyi kışkırtıyor biz senden razıyız Atakan Çankaya reyis. Defans yapmayı bırak rakibi tahrik etmeye devam et reyis.

Filozof Atakan olarak yeniden dünyaya gelmiş gibi mimiklere kadar aynı....

Atakan haya yaptı eyvallah asıl hata hocada emre neden oynar sivas macında adam ayagına gelen topları baştan sağma vuruyor rezil adam #Ankaragücü.

@bmedyaspor Asisti de kendisi yaptı penaltıyı da bravo Atakan efendi, bravo Sedat hoca, tebrikler Yönetim.

Depil mete Vini kòm dezyèm atakan menm moman an Araujo ap vinn jwe defansè santral, Xavi pap menm bezwen mande misye sa menm, epi Kounde ap pase a dwat ki se kotel jwe plis pou sezon an la (menm sim konnenl pi fò kòm defansè santral), men job Araujo a ap pi enpòtan….

@Ankaragucu Deplasmanda Atakan Milson bu takımın oyuncusu değil. Savunma zaafı. En kötü beraberliğe bağlardın. Bu rezil durum hocaya yazmaz. Zaten yok. Yönetime yazar..

@yilginhosgooruu Atakan bir ara salt dondurmaya kafa soktu o an ben bittim 😂😂😂😂.

@DoverHaluk Bi takım küme düşmemeye oynuyor bunun farkındalar mı merak ediyorum bukadarmı rezil olabilirsiniz bu takımın bankosu nihatı hangi akıla ziyan kesersin Sedat efendi Atakan senin kucağına herzaman bomba bırakır sen bunu bilmiyorsan bu işi bırak yol varken.

@Ankaragucu Gokhan toreyi bu takima getirmekle yonetim bir gram futboldan anlamadigini ortaya koydu zahid buyuk topcu diyen taraftarimiz oldukca cok surunuruz zahid futbolcu filan degil atakan tasos ariyibi beridze hepsini yollayin gitsin bosuna para oduyor baskan zaten birsey bildigi yok.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ABD Merkez Bankası
  • #ABOveMaaşZammıHakkımız
  • Adaleti MumlaArıyoruz
  • Affet Türkiyem
  • Alarm
  • Amiiin
  • Aminn
  • Asgari