Ayşe Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ayşe Twitter
Tele1 TV
Tele1 TV

MADALYAM TÜRK HALKINA ARMAĞAN OLSUN İşte Ayşe Begüm Onbaşı’ya dünya ikinciliği getiren seri.

Ahhahah ya bu kız ne komik yaaa hoş diil falan diyo🤓🤓dönünce komedi diizisi ayarlayın şuna ya nolur #ayşe nahihanın tepesinde geldin buraya kadar!!!.

Başkanımız Ayşe Keşir, Teşkilat Başkanımız Emine Yavuz Gözgeç ve Doğu Anadolu Kordinatörlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi..

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by AK Parti Kadın Kolları,AK Parti Kadın Kolları on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

Başkanımız Ayşe Keşir, Teşkilat Başkanımız Emine Yavuz Gözgeç ve Karadeniz Bölge Kordinatörlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi..

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by AK Parti Kadın Kolları,AK Parti Kadın Kolları on twitter tweets Ayşe Fotoğraf
a2
A2

Ferit’in yolu, Ayşe’yle kesiş #KalpYarası hafta içi her gün ’te a2’de..

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by a2,a2 on twitter tweets Ayşe Fotoğraf
a2
A2

Ferit’in Hande’ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. #KalpYarası hafta içi her gün ’te a2’de..

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by a2,a2 on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

Nagihanı sadece Ayşe’nin yaptığı nankörlük elemedi ademin sırf finalde güçlü bir kadın şampiyon adayı olan nagihanı elemek için ayşeye oyun satması da eledi birlik beraberlik içinde çok güzel kurmuşlar tezgahlarını.

mete: ibana 200 bin atarsan damarımı kessen ayse yüksel akar o derece ahahahahahahahahahaha.

semanın smsi düşük yazarsak gider diyen ve yazmayan batuhan ,nagihanı elerim ben deyip potaya koyan ayşe .bu ayşe batuhana bencil ve bireysel davranıyorsun ben senin gibi sratejik davranmıyorum demişti tam bir komedi #Survivor2022AllStar.

@SurvivorDiyal0g Nagihan beledi karga Ayse oydu,,yarinda oyulacak insallah,,suratina tükürcem ekran karsisinda giderken ,,acimiycaz,,ALLAH BÜYÜK🤲👎🏼.

Ayse niza kavgasinda taraf tutma bkfc Çünki 2taraf da rezil.

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by magdur etmeyen Batu🛡️,magdur etmeyen Batu🛡️ on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

An itibariyle Survivor benim için bitmiştir haftaya Ayşe düzce terminalinde iyi geceler satıcı en iyisiyle Nagihan Karadere bir markadır satıcılıkla marka olunmuyor.

İşte Ayşe Yüksel Bilgi sayfalarının her gün eledigi , masalarin bireyselde geri kalir dediği , all Starda parkur tamamlayamaz dediği Ayşe Yüksel eze eze yene yene herkese lafını tersten giydiriyor saygı duymayı öğrenin . Mücadele budur açık yureklilik budur Survivor budur.

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by Yağan Duru,Yağan Duru on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

Evrim 1 konuda yanıldı ve hata yaptı...Konu AYŞÉ...Bu kadar öngörülü Evrimi bile yanılttı..

Daha önce herkes birbirinin ismini söyledi ve elendi sadece Ayşe söyleyince demediğiniz hareket kötü söz kalmadı gerçekten herkes bir kendine gelsin bu bir yarışma 22 yaşında genç bir kız lanet olsun Survivor yarışmasına #survivor2022alllstar.

Batuhanın başarılılarını görmezden geliyosun diyince bozulmayan ihsan ayşe diyince sinirlendi mözarıya şu an belaltı vuruyosun sen bana dedi ahahahha.

nisa marry kiss aley fuck damla kill duzce faresi zirdapoz ayse.

Güneee dost kazığı yiyen Nagihan gibi uyandım o hissi çok iyi bilirim vallahi acısı bir ömür içinde derinn bir şekilde kalıyo Şu hayatta Ayşe gibi bir karakterle karşılaşmamanız duasıyla 4 gün sonra bitecek bir yarışma için değ.

@1__senkall Ne olmuş yani gerçekçilik payını merak etmiş olamazmıyim 🤨😂😂.

RCD
RCD

Kudurun aptal nisa fanları. Mağduriyetiniz batsın. Ayşe yükseli boş yaparak yiyemezsiniz 😁.

@kesbehaspam @odaklanayse yilan niza ve yaver berkan önce ödülü kabul etmedi sonra bil bakali ödülünü sattı ve mağdura oynadı şimdide plan yapip ayşe yi kötü gösterme derdine girmişler allah planınızı ayaklarınıza dolasın sinsi reziler.

@aysetam33 Günaydın mutlu sabahlar Ayşe hatun herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın 🙋‍♂️☕️🤲🇹🇷😊.

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by 🌹🌹kony@lı h@k@n🌹🌹,🌹🌹kony@lı h@k@n🌹🌹 on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

@AyeHancaz2 Günaydın mutlu sabahlar hayırlı günler dilerim Ayşe Hanım herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın 🤲😊🇹🇷☕️🙋‍♂️.

@MinaAy61730425 Ben Ayşe bireysel dokunulmazlığı aldı diye, başarısına gölge düşürenlere Acuna insafa gel twitleri atıyorum.

@AyeHancaz2 @slymngr53 Günaydın AYŞE hanim ALLAH niyetinizi Ve Dualarınızı Kabul eylesin Mutlu Güzel Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle CUMAA gününüz mübarek olsun HAYIRLI sabahlar.

@Setaredokhi Nagihanı seviyorum ama oranın kuralı bu nagihanın söylediği kaç tane isim gitti ona bakacak olunursa doğrusunu yaptı Ayşe bundan dolayı cephe alacak olan varsa alsın açıklama yapma bence Nisa’nın ekmeğine yağ sürmeye devam etsinler biz Ayşe olamazsa Nagihan olsun diyebiliyoruz.

@AyeHancaz2 Günaydın mutlu sabahlar hayırlı günler dilerim Ayşe Hanım herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar sağlıcakla kalın 🤲😊🇹🇷🙋‍♂️☕️.

Ayşe Fotoğraf,Ayşe Fotoğraf by 🌹🌹kony@lı h@k@n🌹🌹,🌹🌹kony@lı h@k@n🌹🌹 on twitter tweets Ayşe Fotoğraf

@naginaginagih Ayşe senin ben aq sg düzcene fazla kaldın yaktın bizi aq yaktınnnnn.

Ayşe %49 performansla oynuyor Yarışların yarısından fazlasını evrimden aldı :) Bireysellerde dün ve bugün övdükleri Ayşe sadece Nisa sakatken dokunulmazlık alır yada finale kalır Dün haksız yere finale çıktı nisa sakatlanınca loser kızı övüp durmayın ayıp #survivorekstra !!!!!!!.

Köylü kurnazı Ayşe dörtlü final koktuğuna otursan da oturmanla kalkman bir olur Ayşeeee #Survivor2022AllStar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Botheim
  • Buket Aydın
  • #buketaydin
  • Busenaz Sürmeneli
  • Cansu
  • Cezaevinde HayatlarBitmesin