Turkey flag

🕓

#AyasofyaCamiOlsun Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#AyasofyaCamiOlsun❗️❗️❗️ Acelesi yok herşeyin bir zamanı var laf olsun diye konuşmanın anlamı yok..

#AyasofyaCamiOlsun Twitter

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

#AyasofyaCamiOlsun - Twitter'da en iyi Tweetler

#AyasofyaCamiOlsun❗️❗️❗️ Acelesi yok herşeyin bir zamanı var laf olsun diye konuşmanın anlamı yok..

Müslümanın silahı imanıdır. Hristiyan Terörüne karşı verilecek en güzel tepkilerden biri de camimize sahip çıkmak değil mi? Fatihin torunları olarak onun geç kalmış vasiyetini yerine getirmemizin zamanı çoktan gelmedi mi? #AyasofyaCamiOlsun.

Ezan okunurken uykusunu bölüp yeniden uyumak için bitmesini bekleyen canlıya hayvan, ezanı ıslıkla bastırmaya çalışan ibadetindeki masumları öldüren canilere insan diyoruz. #NewZealandTerroristAttack #AyasofyaCamiOlsun.

Tepkinin düşeceğini biliyorlar. O sebeple bu kadar rahat şekilde kardeşlerimizi öldürüyorlar. #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun Diyenlere ağzının payını Cumhurbaşkanımız verdi: ÖNCE SULTAN AHMET’i doldurun !!! Bu cevabı duyana kadar ben de ayasofya cami olsun.

Meczup bir takım kimselerin giriştikleri bireysel ve fevri eylemler olduğunu çağrıştırdığı için Hıristiyan terörü terkibi de burada anlatmak istediğim şeyi tam olarak karşılamamaktadır. #pazar #AyasofyaCamiOlsun.

Selahaddin Eyyubi, Cuma hutbesinde iken bir genç bağırır; Ey Selahaddin Kudüs esir, Sen burada konuşuyorsun Eyyubi cevap vermez. Ertesi sabah namazı cemaate döner O genç nerede der, Yok derler Cumaya gelenler Sabah namazına da geldiği gün Kudüs bizimdir #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun SABAH NAMAZINDA FATİH CAMİİ SULTANAHMET SELİMİYE SÜLEYMANİYE BEYAZIT DOLUP TAŞMADIĞI MÜDDETÇE AYASOFYA AÇ.

#AyasofyaCamiOlsun ALLÂHÜ EKBER KEBÎRÂ! Yeni Zelanda emniyet müdiresi, salât ve selamla açıklama yapıp, Müslüman olduğunu ilan Kâfirler istemese de ALLAH celle şânühû nûrunu tamamlayacaktı.

Dünyada milyardan fazla müslüman var da ne oluyor? Bir mahalle kadar hükümleri yok! Çünkü Allah ‘ı memnun etmiyorlar. Bu hal üzere devam edersek, ancak bir tavuk kadar hükmümüz #pazar #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

Birçok meselede farklı noktadayız Şair, Ama hayatın umut veriyor hayatıma Dualarıma emanet ediyorum seni Zira onlara talib olarak yaşı #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

Ayasofya Osmanlı’nın Kılıç hakktı!! Ve biz torunları bunu söke,söke alacağı!#AyasofyaCamiOlsun zamanı !.

Velev ki sultanahmetin 1 kişi cemati kalsa bu seni ilgilendirmez ki REİSİM, sana biz ümmetin lideri diyoruz, ferhin sembolü fatihin emaneti sen açmakla mü #AyasofyaCamiOlsun.

Bunu sölemek tezgaha alet olmakmış onun için napıyoruz!!!SUSUYORUZ !!!🤫🤫🤫 #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun diyoruz , Türkiye’de binlerce camimiz var. özellikle gençler biz bu camileri dolduralım boş birakmayalım . Allah Mekke’yi nasıl Ebrehe’den koruduysa , Ayasofya’yı da bize ibadete açar !.. Bizler nasıl istiyorsak Allah onu yaratıyor..

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

Olmaya olur da , dolar euro yerinde durmaz , ambargolar çoğalır. Ekonomik yaptırımlar artar. Şurda patates soğan yaygarasında ülke elden gidiyordu az daha. Düşünmeden hareket edilse büyük sıkıntı. Devlet erkanı zamanını illa ki bekliyordur, vesselam. #AyasofyaCamiOlsun.

Biz bu davanın zerresi bile olamayız ancak dev görünen nice heyûlâların ne kadar cüce ruhlu olduğunu gördük. Kahrolsun batıl siyaset, yaşasın İslâm Kardeşliği! #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

ALLÂHÜ EKBER KEBÎRÂ! Yeni Zelanda emniyet müdiresi, salât ve selamla açıklama yapıp, Müslüman olduğunu ilan Kâfirler istemese de ALLAH celle şânühû nûrunu tamamlayacaktı #AyasofyaCamiOlsun.

Ayasofya açılsın diyerek boş boş konuşan süper zeka insanlar RTE adam lafı koymuş be nemi demiş “SİZ ÖNCE SULTAN AHMETİ DOLDURUN” zeka bu işte. #AyasofyaCamiOlsun.

Ayasofya ya hayatında gitmemiş içini görmemiş cahiller #AyasofyaCamiOlsun 🙂.

GERÇEKLERİ BİLMEK İÇİN Bİ ZAHMET OKUYUN #AyasofyaCamiOlsun.

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

#AyasofyaCamiOlsun ayasofya zaten cami geçmişi cami ibadet edilen yer ibadete açılsın tekrar.

#AyasofyaCamiOlsun Ayasofya neden açılmıyor diye düşüneceğimize neden kapatıldı diye düşünelim.! Hı???.

#AyasofyaCamiOlsun Söze geldimi FATİHİN NESLİYİZ. İcraate geldimi EMANETE ihanet etmekte neyin nesi..

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf

#AyasofyaCamiOlsun Bir memleket kılıçla fethedilir. Ancak ADALETLE ayakta kalır. Cennetmekan FATİH SULTAN MUHAMMED HAN..

#AyasofyaCamiOlsun Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler