Turkey flag

🕓

Aykut Kocaman Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bugün Fenerbahçe Konyaspor maçı var. Aykut Kocaman- Alex maçı yok. Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçen Alex ve Kocaman’ı karşı karşıya getirmeye çalışan twitter trollerine dersi Fenerbahçe taraftarı verir. Takımın konsantrasyonunu böyle saçma sapan şeylerle bozmamak gerek..

Aykut Kocaman Twitter

Aykut Kocaman Fotoğraf

Aykut Kocaman - Twitter'da en iyi Tweetler

Alex de Souza: Bana bir çok insan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında soru sordu. Onlara karşı hiç bir kötü düşüncem yok. Beraber geçirdiğimiz güzel şeyleri tutuyorum içimde. Aykut Kocaman’a futbol antrenörlüğü yaşamında ve aile hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum..

Aykut Kocaman: Türk teknik direktörlerin Milli takımı reddetme gibi bir hakkı olamaz. Orası görev yeridir..

Aykut Kocaman Fotoğraf

Aykut Kocaman: Aykut Kocaman olarak protesto edilecek ne yapmış olabilirim? Tarihin en sıkıntılı döneminde bayrağı taşımaya çalıştık. Bu mu protesto sebebi. Kulübün içinde bir düşman yaratma sevdası Bu durum zarar verir..

Aykut Kocaman Fotoğraf

📺 Aykut Kocaman: Hakem doğru yönetim sergilemedi. Tepki önemli değil, doğruyu savunurum..

@Fenerbahce ’nin en zor döneminde 4 (“A”sı) kumandanı vardı; saha kenarında Aykut Kocaman, sahada Alex De Souza, haksız yere hapiste Aziz Yıldırım, Başkansız yönetimde Ali Koç. Ne birinden vazgeçerim, ne birine sırtımı dönerim. Ahde vefa ey @Fenerbahce.

Bence FB deki bölünmenin en büyük sebebi Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım’a yapılan saldırılardır Bu insanlar FB ye hizmet etmiştir şimdi ayrılmıştır Eğer saldırıları bırakırsa kimse onları savunmak zorunda bırakılmaz.

Aykut Kocaman: Alex’le beni karşı karşıya getirmek aptalca bir durum.

Aykut Kocaman Fotoğraf

Aykut hocaya dokundum acaba rüya mı dedim efendim ben hala inanamı dedi ki lütfen sessiz olalım insanları rahatsız etmeyelim.İşte o an bu bizim Aykut hocamız ınızı ilettim. KOCAMAN gururumuzun tüm sevenlerine selamını getirdim 💕.

Soru: Yeni MHK geldi. Sizce neler değişecek? 💬 Aykut Kocaman: Çok bir şey değişeceğini sanmıyorum..

Aykut Kocaman’ın takımı hangi maçı böyle pozisyon pozisyon paylaşmış? Sinsilik, hainlik kanına işlemiş. Fenerbahçe’nin başında olamadığın her dakika Fenerbahçe düşmanısın Kocaman..

Zoruna neden gidiyor kutumuzu ruj sürerim kapalıyım sizler bu dini kirletiyorsunuz birde Aykut Kocaman savunuyor bana gerizekalı.

Aykut Kocaman Fotoğraf

Montaj değil mi Aykut Kocaman? Hem Kan da yok. Allah büyük işte, Maç sonu çıkıp konuşacaksın..

aykut kocaman birazdan kaleye konyanın otobüsü de çekecek herif savunma konusunda arşta abi yok daha iyisi.

Hadi bakalım Aykut Kocaman seni kapı dışarı eden kümedeki kulübe bi tekme de sen at.

Bi yanda Alex bi yanda aykut kocaman bi yanda Fenerbahçe ortama bak şimdiden gerildim.

Helal Olsun Aykut Kocaman Ergenlerin Trollerin Bahisçilerin Gözünde Fenerbahçe Konyaspor Maçını Derbi Maçı Yaptın 😀.

@Fenerbahce Bir grup Fenerbahçe taraftarı, Aykut Kocaman’ı çiçeklerle karşıladı..

Bir grup Fenerbahçe taraftarı Aykut Kocaman’a çiçek verdi..

Aykut Kocaman Fotoğraf

Akılla cehaletin, saldır oğlum kaosuyla ince taktiklerin, kısacası Aykut Kocaman ile popülizmin savaşı! Saldır Konyaspor!.

Aykut kocaman Feneri dirarlı, şeyşulu kadroyla 2. Yaptı. Başakşehiri uzun süre sonra eze eze yendi. Bu sezon kalsaydı belki de şampiyon olabilirdi. Fenerlilerin neden bu adamı savmediğini anlamıyorum.

Fenerbahçe’liler rakip takım hocası olarak gelen Aykut Kocaman’a çicek verdi. Kıymet bilenler var olsun. Mutlu oldum..

@Ordinaryusbey Bu kadar geri zekalı bir fenomen kitlemiz var. Fenerbahçe ile Aykut kocaman aynı anda sevilmez bunlara göre. Amk gerzeklerinin teorisine göre Trabzona iki defa giden errsun Yanal hocamızı Kadıköye sokmamak gerekiyor. Bir bitmediniz geri zekalı fenomen(cik)ler.

Bugün Fenerbahçe Konyaspor maçı var. Aykut Kocaman- Alex maçı yok. Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçen Alex ve Kocaman’ı karşı karşıya getirmeye çalışan twitter trollerine dersi Fenerbahçe taraftarı verir. Takımın konsantrasyonunu böyle saçma sapan şeylerle bozmamak gerek..

“Alex de Souza mi Aykut Kocaman mı?” tartışması, Fenerbahçe camiasının şu anda tartışması gereken son konu bile değil. Bu durum sadece yaşanılan güzel günlere saygısızlık olur. Gecenin özneleri Fenerbahçe ve.

Fenerbahçe camiasının Alex, Aykut Kocaman, zaman zaman Aziz Yıldırım - Ali Koç üzerinde ayrışmasını anlamıyorum. O kadar sorun varken anlamsız çekişmeler..

Turkey En Popüler Eğilimler