Turkey flag

🕓

Aykut Kocaman Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Aykut Kocaman bizim baş tacımızdır 🔗

Aykut Kocaman Twitter

Aykut Kocaman Fotoğraf

Aykut Kocaman - Twitter'da en iyi Tweetler

Adamlar ağlamakta haklı bir tanesi o kadar mahvolmuş ki golü atan oyuncumuz Aykut Kocaman diye geziyo ortalıkta.

Aykut Kocaman sadece belli bir kesimin belli bir takımın efsanesi değil; Aykut Kocaman diğerlerinden farklı futbol anlayışı ve örnek karakteriyle Türk futbolunun efsanesidir..

Trending In Turkey: River Plate #PanteneAltınKelebek Ali Koç #elifsulucicinadalet #cocukistirmarınasesver Akhisar #RakamlarAfİstiyor #FizikTedaviTek2000kdroSNKOCA

Aykut Kocaman wurde gestern in Trabzon als „Sikeci“ beschimpft und von @Fenerbahce kommt keine Reaktion. 🤷🏻‍♂️.

1-Aykut Kocaman kalsa şampiyonduk. 2-Cocu yerine Ersun Yanal gelse yine şampiyonduk. 3-Cocu gidince yerine Ersun Yanal gelse yine yine şampiyonduk..

Dün Aykut Kocaman aleyhinde “Şikeci diye” tezahürat yapan @Trabzonspor taraftarları kendi başkanları Muharrem Usta’nın nasıl şike yaptıklarını kelime kelime anlatan müthiş açıklaması! Ağzına sağlık Muharrem Usta 👏👏👏.

Öyle bir acı ki bu ömür boyu geçmeyecek cinsten. Nasıl koydu Aykut Kocaman?.

Aykut Kocaman bizim baş tacımızdır.

Aykut Kocaman bizim baş tacımızdır Fotoğraf

Aykut Kocaman’ın. Maç sonu hakkında yaptığı yorum beni duygulandırdı.

@AbdulkerimDrmz_ Kıskançlıkdan boğulan sensin Aykut Kocaman Fenerbahçe Beyaz tv kestanesisin..

@AbdulkerimDrmz_ Biz ikisini de seviyoruz Aykut Kocaman düşmanlığı üzerinden pirim yapmaya çalışma ..

Aykut Kocaman bizim baş tacımızdır 🔗.

Aykut Kocaman bizim baş tacımızdır 🔗 Fotoğraf

Aykut Kocaman: Hakem açıklandığı andan itibaren rakibin yaptığı açıklamaların, kamuoyu baskısının maçın 4 hakemini de etkilediğini gördük. Bunlar için yapacağımız en güzel şey; daha sağlıklı bir şekilde düşünerek gerekenleri yapmak.

Aykut Kocaman: Hakem açıklandığı andan itibaren rakibin yaptığı açıklamaların, kamuoyu baskısının maçın 4 hakemini de etkilediğini gördük. Bunlar için yapacağımız en güzel şey; daha sağlıklı bir şekilde düşünerek gerekenleri yapmak Fotoğraf

Aykut Kocaman i çok severim ama bugün Ersun Yanal Aykut Kocaman diye bölünme gereksizdir 15 inci durumdayız Fenerbahçe adı altında birleşip bu durumdan kurtulmalıyız.

Dün Aykut Kocaman’a ts tribünlerinin şike yapsana tezahüratı yapması sadece şahsına değil Fenerbahçe gibi büyük bir değere yapılmış ahlaksız yakıştırmadır. Trabzon şehri yeryüzünden silinsin..

Konyaspor, Aykut Kocaman yönetiminde aldığı ağır mağlubiyetlerin ardından uzun namağlubiyet serileriyle yakalayarak her defasında yukarıya tırmanan taraf olmuştur. Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. #Günaydın.

Konyaspor, Aykut Kocaman yönetiminde aldığı ağır mağlubiyetlerin ardından uzun namağlubiyet serileriyle yakalayarak her defasında yukarıya tırmanan taraf olmuştur. Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. #Günaydın Fotoğraf

Günaydın. Aykut Kocaman şu an ne yapıyor bilmiyorum ama kesin hala defans yapıyorlardır bir yerde.

Ersun Yanal göreve geldiği gün bu hesaptan Fenerbahçemin futbol takımına dair paylaşımlara ara vereceğim. Sonra, iyi de yazsak kötü de yazsak rahat vermediler olur; bizden bilirler. EY yönetiminde Fenerbahçeme başarılar diler, basketbol, 3 Temmuz, Aykut Kocaman paylaşırım. 😀.

6-0 yenilseydik de Aykut Kocaman diye bağıracaktı taraftarının ölçüsü skor değil,takımın karakteri ve ortaya koyduğu taktik ligde adamın kovulmasına sevinmezdik..

aykut kocaman konyalı ünal karaman da tonyalı olsun konu kapansın arkadaşlar hepimiz müslümanız sonuçta üzmeyelim birbirimizi.

Bjk ve Gsnin puan kayıplarına şahit oldukça Aykut Kocaman ı gönderip geçen sezon şampiyonluğu kılpayı hakemler yüzünden kaybetmiş takımı dağıtanların soyunu sopunu sevgiyle anıyorum.

Düşünüyorum Aykut’u kocaman dağların arasında sis çökmüş göz gözü görmüyordu yeter diyordu Aykut yeter acımıyordu zenciler bam bam bam.

Düşünüyorum Aykut’u kocaman dağların arasında sis çökmüş göz gözü görmüyordu yeter diyordu Aykut yeter acımıyordu zenciler bam bam bam Fotoğraf

Aykut Kocaman tepkili Hakem yanlışı görmesine rağmen yanlışla devam etti. Rakibin yaptığı açıklamaların, kamuoyu baskısının maçın 4 hakemini de etkilediğini gördük 👉.

Aykut Kocaman tepkili Hakem yanlışı görmesine rağmen yanlışla devam etti. Rakibin yaptığı açıklamaların, kamuoyu baskısının maçın 4 hakemini de etkilediğini gördük 👉 Fotoğraf

Konyaspor TD Aykut Kocaman: Penaltı öncesinde rakipten çıkan topta korner atışı için beklerken, oyun başladı ve kalemize gelen topta bana göre ve maçı izleyen herkese göre de penaltı ile uzaktan yakından alakası olmayan bir pozisyon..

Aykut Kocaman’a herşeyi dersin ama şikeci diyemezsin. “Nasıl koydu Aykut Kocaman” dan beri 22 sene olmuş. Bence acının köklerine inip toplu terapiye gidin @Trabzonspor.

Trabzonspor - Konyaspor maçında bordo-mavili taraftarların bir kısmının yaptığı tezahürat; Şike yapsana şike yapsana Aykut Kocaman şike yapsana.

Trabzonspor - Konyaspor maçında bordo-mavili taraftarların bir kısmının yaptığı tezahürat; Şike yapsana şike yapsana Aykut Kocaman şike yapsana Fotoğraf