#aytuğkoyuncututuklansın Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#aytuğkoyuncututuklansın Twitter

Cirane Umresi yaptık elhamdulillah. İhramdan çıkmak için saçları kazıtmak gerekiyor. Sizler için kısa bir çekim. YİNE YENİLECEKSİNİZ #aytuğkoyuncututuklansın #CareOkulSosyalHizmeti Halil Konakçı Semih Yalçın HİZMETİN ADI ERDOĞAN TEK EĞLENCE CHP Azizi Milletim Sıra Sende.

Bu katiller toplumdan ayiklanmadikca bu toplum huzur bulamaz. Sokak hayvanı nefreti yöneticiler eliyle (açık açık ya da gizliden!) tirmandirildikca geriye dönüşsüz bir felakete sürükleniyoruz! BUNU DEVLET YETKİLİLERİ GÖRMÜYOR OLAMAZ!!#AytuğKoyuncuTutuklansın.

Hayvanlara siddetinden bi bok ceza cikmayinca, Cumhurbaskanina hakaret paylasimlarini cimere bildirdim. Yapmayacagim seyi bile yaptim. Yine disarda bu adam. Bizi hemen iceri atarlardi. Bi dahs da gun yuzu goremezdik. Bu serefsiz neden disarda neden? #aytuğkoyuncututuklansın.

Her defasında bu tarz videoları izlemeyeceğim diyorum ama bir şekilde yine önüme düşüyor. Ben izlemeye dayanamazken sen bunu nasıl yaparsın. İnsanlıktan çıkmışsın. Elbet bunun bedelini ödeyeceksin. Fakat bu dünyada senin yerin hapistir ruh hastası adam #aytuğkoyuncututuklansın.

Kedi ve köpeklerin zehirleme için sosyal medyadan zehir tarifi veren şahıs hala görevinde. #aytuğkoyuncututuklansın #SOKAKHAYVANLARISAHİPSİZDEĞİL.

#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf,#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf by The Sandman,The Sandman on twitter tweets #aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf

Hayvanlara 3 yıldır işkence eden, zehirleyen, tekme atan, döven, bu şiddeti engelleyeme çalışanlarda saldıran ve tehdit eden #aytuğkoyuncututuklansın Hayvanların ve insanların güvenliğini sağlamak zorundasınız.#SOKAKHAYVANLARISAHİPSİZDEĞİL.

🆘 Aytuğ Koyuncu rezilliği…⁉️⁉️ #AytuğKoyuncuTutuklansın.

Şeref yoksununun adresi : Küçükçekmece, Atakent Mahallesi, Soyak Olympiakent Sitesi. INSTAGRAM HESABI: KREATORİK ! ADI: AYTUĞ KOYUNCU. #AytuğKoyuncuTutuklansın.

#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf,#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf by Stoa May,Stoa May on twitter tweets #aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf

Kendisi dışında her canlının risk altında olduğunu anlamak için uzman olmaya gerek yok #egm #AytugKoyuncuTutuklansın.

Tt olmuş, haydi şu adam cezasını bulsun! Bu zalimlik. Yanına kar kalmasın #aytuğkoyuncututuklansın.

Bu ruh hastasıyla aynı havayı bile solumak istemiyorum tutuklayın! #aytuğkoyuncututuklansın.

@cilekliseker Hayvanların yaşam haklarını sağlamak zorundasınız! #AdaletleYasat #aytuğkoyuncututuklansın.

Bu adamı acil bulun tutuklayın! sizden önce halk bulursa tutuklamanıza gerek kalmayacak #aytuğkoyuncututuklansın.

@binnazpike Kedilerim evde huzurla uyurken, benim gözüme uyku girmiyor. Zira sokakta türdaşları işkenceyle katlediliyor. Insanım diyen herkes artık haykırmalı. Her canlı için adalet! Masumlar için adalet! Kendi hakkını savunamayanlar için adalet! #AdaletleYasat #AytugKoyuncuTutuklansın.

Aytuğ denen psikopat bulunacaksın, istediğin kadar kaç yakalanacaksın! ceza almam sanma illa alacaksın ! #aytuğkoyuncututuklansın.

Bu gece yine uyuyamıyoruz üzüntüden! Hayvanlara tecavüze, işkenceye, katle yatarı olan ceza getiremediniz! Hayvan düşmanlarıyla toplantı yapıp onları desteklediniz. İstifa edin ! #vahitkirisciistifa @TCTarim #aytuğkoyuncututuklansın.

Bu ruh hastası, canı pisliği tutuklayamayan adaletiniz de yerin dibine batsın #aytuğkoyuncututuklansın.

İzleeken içim ezildi elim ayağım boşaldı. Hayvan nereye kaçacağını şaşırdı😔Pislik, şerefsizin bi ton suçu varmış zaten ama hala sokaklarda neden tutuklanmıyor? Arkası mı kuvvetli? Hayvanlara yapılan zulme, vahşete karsı adalet istiyoruz yeter artık! #aytuğkoyuncututuklansın.

Hayvana eziyetten tutuklanmıyor, bari cumhurbaşkanına hakaretten alın. Daha uzun yatar. #aytuğkoyuncututuklansın.

#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf,#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf by cansu,cansu on twitter tweets #aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf

başka canların huzurunu kaçırdın sıra sende :) #aytuğkoyuncututuklansın.

#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf,#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf by abla,abla on twitter tweets #aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf

İnşallah o ayakların ve ellerin kökünden kopsun 1 yudum suya hasret geber #aytuğkoyuncututuklansın.

Hayvanlara şiddet uygulayan, mamalarına zehir koyan, kadınlara karşı iğrenç söylem ve hakaretlerde bulunan psikopat ruh hastası #aytuğkoyuncututuklansın.

#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf,#aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf by Mirayᵃᵇᵇ,Mirayᵃᵇᵇ on twitter tweets #aytuğkoyuncututuklansın Fotoğraf

#AytuğKoyuncuTutuklansın bakın işte hayvan düşmanı olanlar potansiyel manyaktırlar ve toplumdan tecrit edilmeleri şarttır acilen acilen acilen.

I thought Turkey was supposed to protect its animals? Throw this bast*rd in jail and beat him to a pulp. Break his bones and poison him. Şeytan bile bu kadar kötü değil Lanat olsun. Lanat! #aytuğkoyuncututuklansın.

Caydırıcı cezalar vermemenizin sonuçları! #aytuğkoyuncututuklansın.

@Burcukutay1 Hayvanlara Kasten bilerek Öldüresiye Şiddet uygulayan #aytuğkoyuncututuklansın.

Bu canavar yıllardır hayvanlara eziyet ediyor, kadınlara fiziksel şiddet uyguluyor, hakaret, küfür. Daha ne yapmalı sizi ikna etmek için. Adam suçlu, potansiyel katil!#aytuğkoyuncututuklansın.

Temizlik takıntım var diyor. Bak o kedilerin antiseptik salgıları var. Ve/ fakat senin barsaklarında 2 kilo bakteri ve dışkı var. Çamaşır suyu kullanarak önce kendi hijyenini sağlayabilirsin. #AytuğKoyuncuTutuklansın.

Eğer bir cehennem varsa gerçekten yanması gerekenler hayvanlara zülm edenlerdir. Cidden söyleyecek söz bulamıyorum bu küçük canlılara zarar verince ne oluyor yahu başınız göğe mi eriyor? Katilsiniz. Katil adayısınız. #AytuğKoyuncuTutuklansın.

Bu rahatlığın sebebi ne biliyormusunuz ? Adalet eksikliği! O yaptığı iğrenç hareketler bana birşey olmaz demek için! Kanunlara ve yargıya yapıyor aslında @adalet_bakanlik #aytuğkoyuncututuklansın.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bilecik
  • Bitti
  • Borini
  • Cübbeli
  • Cemal
  • Coutinho
  • denklikhakkımızıistiyoruz
  • Ece Üner