#Azerbaycan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#Azerbaycan Twitter

Can Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne yapılan hain saldırıyı lanetliyorum. Şehit kardeşimize Allah’tan rahmet, yakınları ile Azerbaycan halkına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Azerbaycan hiçbir zaman yalnız değildir.🇹🇷🇦🇿#TekMilletİkiDevlet @Bayramov_Jeyhun.

#Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliğine yapılan saldırıyı kınıyorum. Saldırıda şehit olan kardeşimize Allah’tan rahmet, #CanAzerbaycan’a başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum. 🇹🇷🇦🇿.

CeHe Pe’li Ünal Çeviköz’ün AZARBAYCAN’a girişi yasaklandı.’ Malesef Azerbaycan’a yardım ettik’ diyen kişidir kendileri. Keşke TÜRKİYE ye girişi de yasaklansa‼️.

🔴#SONDAKİKA Tahran’da bulunan Azerbaycan Büyükelçiliğine silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı..

Kardeş ülke #Azerbaycan’ın Tahran büyükelçiliğine yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlisine Allahtan rahmet, yaralılara şifa, Azerbaycan halkına başsağlığı diliyorum..

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Ulaş İke,Ulaş İke on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

Dost ve kardeş ülke #Azerbaycan’ın #Tahran Büyükelçiliği’ne gerçekleştirilen hain terör saldırısını lanetliyor; şehit olan kardeşimize Allah’tan rahmet, Azerbaycanlı kardeşlerimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum..

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Av. Alperen Kılıç,Av. Alperen Kılıç on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

@mhpfccc Can Azerbaycan. Başımız sağolsun 🇦🇿🇹🇷 #TekDevletİkiMillet🇹🇷🇦🇿.

AZERBAYCAN Doğalgaz şirketi SOCAR, acaba Kayserigazla birlikte İNDİRİM i ne zaman yapacaksınız? Bekliyoruz!!!.

Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne düzenlenen silahlı saldırıyı şiddetle kınıyor saldırıda hayatını kaybeden Büyükelçilik personeline Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kardeş Azerbaycan halkının başı sağ olsun @alibabacan @devapartisi #Azerbaycan #Azerbaijan.

Bugün bir başka terör saldırısı İran’ın başkenti Tahran’da, Azerbaycan Büyükelçiliği binasında gerçekleşti. Terörist İran İslam Cumhuriyeti de bu alçakça saldırıya göz yumdu. İran bir terör devletidir, bunu her zaman söylemeliyiz..

Azerbaycan büyukelçiliğine yapılan kahpe saldıriyı kinıırim şerefsuz kahpeler irandaki Azeri kardeşlerimizi galeyana getirmek istiyolar.

İRANDA Kİ AZERBAYCAN BÜYÜKELÇİLİĞİNE KARŞI YAPILAN SALDIRI BÜTÜN TÜRKİ CUMHURURİYETLERE YAPILMIŞTIR SALDIRIYI LANETLİYORUM İRANLI DEVLET YETKİLİLERİNDEN KONUYU AÇIĞA KAVUŞTURMASINI ÜMİT EDİYORUM NEREDEN GELİRSENİZ GELİN BAŞARAMAYACAKSINIZ ALLAHIN LANETİ ÜZERİNİZE OLSUN NAMERTLER.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by POLAT,POLAT on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

Azerbaycan li Kardeşlerimize Başsağlığı diliyorum. Kimsenin Bu Büyük Birliği Bozmaya Gücü.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Vyetis,Vyetis on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

Azerbaycan’ın #Tahran Büyükelçiliği’ne yapılan hain saldırıyı Şehit kardeşimize Allah’tan rahmet, yakınları ile Azerbaycan halkına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Azerbaycan hiçbir zaman yalnız değildir🇹🇷🇦🇿#TekMilletİkiDevlet.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Rıdvan Budak,Rıdvan Budak on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

İran’dan gelen tepkilerde, Azerbaycan ve Türkiye yönetimlerine yönelik tehditkâr ve manipülatif bir yaklaşım göze çarparken İran Türkleri ve Azerbaycan halkına karşı bütünleştirici bir perspektif gözlemlenmiştir. | @pejmurdehanim #Azerbaycan #Türkiye.

Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne silahlı saldırı.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Siyasi Haber,Siyasi Haber on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

@erenerdemnet Bunların derdi Erdoğan i sectirmemek . Demirtaş Osman kavalayi KYK lilari çıkarıp ülkeyi kaos ortamı ile bizi namerte muhtaç etmektedir. Sürekli bir özerklik sistemini destekleyen laflar sürekli Libya da Suriye de ırak ta Azerbaycan da ne işimiz var diyorlar ülkeden bı haberler.

#Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Her devlet, ülkesindeki büyükelçiliklerin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Azerbaycan hükümeti, Tahran Büyükelçiliğini kısa sürede tahliye etmeyi planlıyor.

@Aesthetic1War ben ermeni ibnesiyim 🇦🇲 ve türk ve azerbaycan askerlerine tapıyorum! sana hizmet etmek istiyorum.🙏🏽 Karabağ azerbaycan🇦🇿.

muta piçi iran devletinin Azerbaycan Büyükelçiliğine yaptırmış olduğu bu rezil saldırıyı kınıyorum. ermeniyi dost edinen bu kafir devlet tarih boyunca hep böyle hainlik yapmış, Müslüman kanı dökmüştür..

Kardeş Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne yapılan saldırıyı kınıyorum. Saldırıda şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. #Azerbaycan.

Başın sağolsun can Azerbaycan ! #TekDevletİkiMillet🇹🇷🇦🇿.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by ahmet akça,ahmet akça on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

@DIBAliErbas Hoca efendi, İrandaki Azerbaycan elçiliğine, Isvaçliler değil müslüman Iranlılar saldırdı. Bu ne ???.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, saldırıya ilişkin ‘büyükelçiliğimize yapılan terör saldırısını kınıyorum’ dedi..

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by TGRT HABER,TGRT HABER on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf

@gurbanova_saire Yaralılara acil şifalar üvenlik amirine Allah rahmet eylesin. Geçmiş olsun Can Azerbaycan 🇹🇷❤💙🇦🇿.

Bütöv Azərbaycan Ocaqlarının İranda Azərbaycan səfirliyinə olan terror hücumu ilə bağlı BƏYANATI.

Can Azerbaycanımıza başsağlığı diliyorum. Acımız bir kaderimiz bir; biz aynıyız… #Azerbaycan.

#Azerbaycan Tahran Büyükelçiliği’ne yapılan terör saldırısını kınıyorum. Şehit olan kardeşimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. 🇹🇷🇦🇿.

Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliğine yapılan saldırıyı lanetliyorum. Hayatını kaybeden elçilik personeline Allah’tan rahmet diliyorum..

İran: Azerbaycan Büyükelçiliğine saldırıyı hassasiyetle soruşturuyoruz -.

#Azerbaycan Fotoğraf,#Azerbaycan Fotoğraf by Kuzeyin Sesi,Kuzeyin Sesi on twitter tweets #Azerbaycan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BayBayHepiniz
  • Bülent
  • Bülent Uslu
  • Belhanda
  • Bir Galatasaraylı
  • Bu 11
  • Bu Ali
  • Düdük