Azrail Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Azrail Twitter

Azrail as hakkında ve Müslüman kitlenin sevip saydığı bir alim hakkında böylesi iğrenç bir tweeti atıp tahrik eden Jahrein adlı bu edep yoksununa da sosyal medya yasası işleyecek mi acaba sayın @bybekirbozdag bakanım?.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Ömer Faruk Girişen,Ömer Faruk Girişen on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Cebrail () ile gelen ayetlere inanmayanlar, Azrail () ile gelen ölüme teslim olacaklar. #MahmudEfendiHazretleri.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Fatih Erdoğan,Fatih Erdoğan on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Dilerim ALLAH dan tez zamanda azrail seni görsün🤲bir daha böyle insanları üzücü incitici cümleler kuramayasın..

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Bizim için Tek bayrak 🇹🇷👈 Tek Vatan birde💙❤️👈,Bizim için Tek bayrak 🇹🇷👈 Tek Vatan birde💙❤️👈 on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Azrail tokadını sana saklamış.. Âlim eseriyle anılı Zalim £ş£k gibi anırı.

sana gel diyemem, yaprak dökerken gönlü göz yaşlarını silemem, fırtınalar koparken elimi tut diyemem, bir melek ağ seni seviyorum diyemem, azrail sırdaşı.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by 10ur 🇦🇷,10ur 🇦🇷 on twitter tweets Azrail Fotoğraf

azrail herkese uğrayacak bakalım sen onu nasıl karşılayacaksın.

O tokadı Azrail () ile birlikte zebaniler atacak sana hiç merak varlı #MahmudEfendiHazretleri.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Gönül Yorgunu,Gönül Yorgunu on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Yarım asırdan fazla sakalıyla,cübbesiyle,sarığıyla şeytanları tokatlamış bir İslam Aliminin Azrail ile arasında geçenleri senin canını almaya geldiğinde Azraile sorarsın… #MahmudEfendiHazretleri.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by 🅗🅐🅚🅐🅝🅒🅐,🅗🅐🅚🅐🅝🅒🅐 on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Ya 50 yıl hadi diyelim 100 yıl sonra öleceksin o Azrail (as) senin canını feci alacak biz de bu dünyadan bir b🙂k zihniyetli cahil bir varlık göçtü diyeceğiz ha bi de Cemil Kılıç 🤲🏻 İNŞALLAH YARABBEL ALEMİN 🤲🏻 aslında çok acınası ya ölüm sizin için cehennem eyvah diyerek uyanış...

Dolaşanlar kanında sızlatır bütün kaslarını azrail blöf #ErdoganBosamiyor helikopter yapmaz👔.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Karanfil Cankurt,Karanfil Cankurt on twitter tweets Azrail Fotoğraf

@1923ozge Bundan 5,6 yıl önce, canını almaya gelen Azrail e Dur bakalım, ne yapıyorsun? Daha dünya da yapmam gereken şeyler var. diyerek Azrail i kovan şahıs, bu sefer ondan tekrar izin koparamamış. Alem-i dünyadan, alem-i berzah a hüruc etmiş. İltimas da bir yere kadar canım..

Bundan 5,6 yıl önce, canını almaya gelen Azrail e Dur bakalım, ne yapıyorsun? Daha dünya da yapmam gereken şeyler var. diyerek Azrail i kovan şahıs, bu sefer ondan tekrar izin koparamamış. Alem-i dünyadan, alem-i berzah a hüruc etmiş. İltimas da bir yere kadar canım..

Azrail sana da sıra gelecek diyor. Odunlarını hazırlayabilirsin. Tebbet Süresi’ndeki akıbet seni bekliyor.

Azrail mı gördüğünde fırsat bulabilirse twerk yapmaya çalışacağına yemin edebilirim:)).

Bi denk gelsek seninle tek tokatla Azrail’in kollarına savururum da neyse….

@BirDiyarBakirli 😂😂😂Azrail her an yanında insanın hiç nefislerinin keyfinden korkmuyorlar ondan yazık yazık.

Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh gerçi görmüyorduk bizde mutluluk bahç🍏💞🥨.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Azrail Fotoğraf

@jahreindota Sen nasıl ve ne şekilde inanıyorsun onu bilmem bu tür insanların bize öğrettiğine göre azrail tek şey için gelir insana emaneti almaya ve sana da geldiğinde hemşire olan annen de kurtaramaz, tokat atmakta kurtarmaz ve oraya gidiş şeklini iyi belirle yoksa kendini tokatlarsin.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by mehmet arslan,mehmet arslan on twitter tweets Azrail Fotoğraf

🧝‍🔕📑Dolaşanlar kanında sızlatır bütün #ErdoganBosamiyor kaslarını azrail blöf yapmaz.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Karanfil Cankurt,Karanfil Cankurt on twitter tweets Azrail Fotoğraf

@MediaMuhtari Mübareğin de bir sahibi var. Tıpkı Azrail(as) sahibi olduğu Allah ıslah eylesin..

Kasıtlı sevmedim ! Azrail fısıldadı kulağıma ; Nasıl ölmek istersin ! Seve seve dedim ..!! O da seni seçti ..;!!! ~ Can Yücel #CanYücel.

Azrail Fotoğraf,Azrail Fotoğraf by Merhaba Yeni Umutlar,Merhaba Yeni Umutlar on twitter tweets Azrail Fotoğraf

Uyuşturucu baronu Süleyman Soylu, yangın bölgesinde 3 gündür toplam 3-4 saatlik uykuyla duruyoruz diyor. Dün akşam Prens Selman için verilen müzikli ziyafette dişini karıştıran sen değil misin? Memleket yanıyorken alem yap sonra sakla #erdoganbosamiyor Tarikat Azrail Ateşi.

Her FETÖ cü gibi, Hakan Şükür de MÛRTED tir. Tuğçe Kazaz diagne Recep İvedik azrail gomis Şahan Gökbakar Tarikat İsmailağa Cemaati #MahmutEfendiHazretleri.

Kasıtlı sevmedim seni. Azrail fısıldadı kulağıma; nasıl ölmek istersin diye. Seve seve dedim, O da seni seç Can Yücel.

Efendimiz Hadis-i şerifte mealen;“her kim bu ameli yerine getirirse tövbesi kabul olur ve günahları bağışlanır;onun hasımları kıyamet günü ondan razı olur; dini ondan alınmaz ve imanlı olarak ölür;kabri nurlu ve geniş olur; rızkı artar;azrail (as) canını alırken ona iyi davranır,.

@jahreindota Sizden ancak O çocuğu olur Nasıl olsa bunların Hesabını Soracak var Bakalım sana ne ızdıraplar Yaşatacak Hayatın Fetbazlık Cambazlık Yaşayacakların Söylediklerinle Orantılı olsun Allah yarına bırakır Ama yanına bırakmaz.

@jahreindota Sana öyle sözler yazmak istiyorum ki şuanda sanma ki hakkım da dava falan açarsın diye korkumdan yazmıyorum. Mübarek olan saygımdan yazmıyorum. Ama senin son nefesinde Azrail Aleyhisselam la sağlam bir vuslatın olsun. Sevmeyebilirsin ama böyle bir günde biraz İnsaniyet ve edep.

@jahreindota Duha koca oğlu Deli Dumrul hikâyesi daha gerçekçi 4mkPLŞKVODMİCEODKWJDMEDJAÖŞMFOWĞ Azrail () ağ dediğinde patlattım kahkahayı tövbe estağfurullah ya nasıl kafalar lan bunlar.

@_Muptedii_ Youtube de videosu vardı. Azrail gelmiş mahmut efendinin yanına o da benim daha burada işim var diyerek geri göndermiş vb şeyleri bu halkın içine yayan kendi cemaatinin önde gelen hocalarından biri olduğu için bu insanlara birşey diyemiyorum. Ha kininde gebersin o ayrı bir şey.

Sana gelince azrail yersen sen atarsın tokat çöp torbası seni.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Özge
  • Üçlü
  • #BatuhanKaracaya
  • Batı
  • Baykal
  • BDDK