Turkey flag

🕓

Bülent Turan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Akpli Bülent Turan: İmamoğlu İstanbul’da kazanmadı, biz hediye ettik demiş. Buna ancak gülünür. @ekrem_imamoglu 800 binden fazla oy farkıyla eze eze kazanmıştır. Bunun dışındaki açıklamalar havanda su dövmektir..

Bülent Turan Twitter

Bülent Turan Fotoğraf

Bülent Turan - Twitter'da en iyi Tweetler

@YolTV Bülent turan, SEN bir hiç olduğunu SENİN açıklaman öncesi söyleseydik, kesin sanık olarak yağlanır dı herkes..

Bülent Turan ın Erdoğan olmadan Çanakkalede bir hiçim açıklamasını eleştirenler var. Çok doğru bir tespit yapmış, bu ülkedeki Erdoğan sevgisini ve gerçeğini bilmeden siyaset yapanlar realiteden uzaklaşırlar. Bu cümle bu sebeple çok doğrudur. Davutoğlu ve Gül de buna dahildir.

Yine en iyi bildikleri şeyi yapmışlar, Bülent Turan’ın konuşmasından bir sözü cımbızla çekmişler, birileri zaten hiç tamamını dinlememiş bile konuşuyorlar. Bakın bunu anlayın artık Güneş balçıkla sıvanmaz! 😉 #BülentTuran.

Bülent turan bu muymuş? Doğru söylemiş kendine güven olmayanın türkiyeye yararı olmaz.

@turanbulent @kenan_kiran Zarifoğlu tagını anladım da bülent turan tagı nedir hocam? Dışarıya yanlış algılar Kendi isminizi yazarak tag açmanız sizi ufaltır. Davası olanın bu tarz şeylerden kaçınması gerekir..

Bülent Turan; “Ekrem İmamoğlu kazanmadı, biz hediye ettik” dedi. Kısmen katılırım. Ben hala devam eden soruşturmalarda “oyları çalan mihrakların” belirlenip açıklanmasını bekliyorum. Demem o ki “kimseye haksızlık etmeyeceksin”..

Bülent Turan denilen ilim yayma cemiyeti yurtlarında yetişmiş, siyasete girdikten sonra bir çok kurumdan ortağı olduğu hukuk bürosu üzerinden büyük dosyaları hukuka aykırı şekilde alan şahısın sözlerini çok dikkate almayın. Ama Suçlarını GÖRMEZDEN GELMEYİN!!!.

Akpli Bülent Turan: İmamoğlu İstanbul’da kazanmadı, biz hediye ettik demiş. Buna ancak gülünür. @ekrem_imamoglu 800 binden fazla oy farkıyla eze eze kazanmıştır. Bunun dışındaki açıklamalar havanda su dövmektir..

💥 800 bin oy farka rağmen! AKP’li Bülent Turan: İmamoğlu kazanmadı biz hediye ettik.

Sayın Bülent Turan az önce DM den bir açıklama göndermiş! Teşekkür ederim açıklamalarına ancak yine de yakıştıramadım size Sayın Turan(soyadınız da güzel hani) hiç bir vekil hiç olmamalı Çünkü sizi biz yani Türk Milleti seçiyor!.

Bülent Turan: İmamoğlu İstanbul’da kazanmadı, biz hediye ettik.

Bülent Turan Fotoğraf

@odatv Bende bülent turan la aynı fikirdeyim ama surda ayriliyorum etkisiz elaman yada kendini sıfır gören vekillere neden maaş veriliyor.

Bülent turan. Ak gurup başkan vekili, İstanbulu İmamoğlu na hediye ettik nasıl bir ş İstanbul hediye Akp yetkili ler , ne der.

@tgreatjustinian Yada bülent turan gibi çocuğuna 10 bin kişilik sünnet düğünü yaptıızınada 100 bin kişilik düğün yaotırır sünnet parası bulamıyoruz.

AKP Milletvekili Bülent Turan: Erdoğan olmasa biz Ak Partili vekiller hepimiz bir hiçiz..

Turkey En Popüler Eğilimler