Başıboş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Başıboş Twitter

Rekora koşuyoruz @ticaret %160 zam bence az olmuş... Bir yanda sübvanse edilmeye çalışılan enerji gibi maliyetler bir yanda gezip eğ Başıboş piyasa tam da böyle bir şey maalesef yakında yaprak kullanın da demezsiniz inş.

Başıboş Fotoğraf,Başıboş Fotoğraf by Volkan OKÇU,Volkan OKÇU on twitter tweets Başıboş Fotoğraf

Cuma hutbesi: Hayvanların hakkı korunurken, mükerrem bir varlık olan insanın zarar görmesine de izin verilmemelidir. İnsan hayatını tehdit eden hayvanlar, cadde ve sokaklarda başıboş bırakılmamalıdır..

Bu Suriyeli insanlar bir değişik. Maske takmadı PCR olmadı aşı olmadı covid olmadı covidden ölmedi iklim değişikliği yaşamadı başıboş köpekler ısırmadi. Seçilmiş ırk sanki aq.

Köpekler yaratılış gereği saldırgan hayvanlardır,ne insanlarımız ölsün,ne de köpekler öldürülsün,ancak bu başıboş köpek sorununu dışardan ve içerden aldığı destekle başka yerlere çekmeye çalışan bir güruh var,dikkat etmek lazım..

Bu ülke net bir tımarhane artık. Hastalıklı bir toplum oluştu bu köpektaparlık noktasında. Yahu sadece son 3 yılda başıboş köpek saldırısı sebebiyle ölen onlarca çocuk için, şu verilen tepkinin onda biri dahi verilmedi. Evet yapılan yanlış, Ama bu bir NE-Tİ-CE! #Konyadakatliamvar.

Başıboş köpek sorununa yonelik adım atılıyor, ardindan belediyeler kopekleri toplamaya başlıyor Ve ne hikmetse görevlinin birisi kürekle hayvanı katlederken görüntü servis ediliyor Kesinlikle çok ilginç Kopeklerin bu sekilde katledilmesini kesinlikle tavsip etmiyorum ancak +.

Chpliler başıboş köpeklere sahip çıkmak yerine 3 5 çocuk yapsaydı göndermiştik bunları.

Eveeet! Başladık yine 😂😂 YEM BARONLARI ve insan düşmanı avaneleri kendi sokaklarında tek bir başıboş köpek dahi olmayan ülkelerdeki İTPEREST aktivistlerine kurmaca haberlerini servis ederek @RTErdogan ‘a karşı kampanyalarını başlatmışlar bile. Yakında boykot başlar.@tciletisim.

@OrhanVeliAkbaba @sevilayyaziyor Çok ciddi araştırılması gerek. Ülkenin cumhurbaşkanı, milleti için ve milletin devamlığını sağlamak için başıboş köpeklerin yeri barınak diyor, örnek barınak gösteriyor,birkaç gün sonra bu olay patlıyor,sadece iki belediye işçisi mi cumhurbaşkanının söylemini zaafiyete uğratıyor..

@sevilayyaziyor Topluca İTLAF gerektiğini, Başıboş köpeklerin bakılamayacak sayıya ulaştığını herkes biliyor. Bıraksınlar acitasyonu. Ağlayacaklarsa bu Köpeklerin parçaladığı çocuklara ağlasınlar..

Başıboş Fotoğraf,Başıboş Fotoğraf by Akgün Efendi,Akgün Efendi on twitter tweets Başıboş Fotoğraf
nur
Nur

@Serotonin0222 ortayı bulamayan salaklarla dolu ülke ya. evet sokak köpekleri tehlikedir hayır sokak köpekleri katledilmemelidir. evet hayvan haklarına özen gösterilmelidir hayır sokak hayvanlarının bu şekilde başıboş bırakılmasına kimse göz yummamalıdır ✍🏻 çok sinirlendm maalesef.

Başıboş köpek sorunu yok, başıboş insan sorunu var bu ülkede! @zekikayahan @kafaradyo #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Canın cehenneme asagılık basibos köpek dü kendinizle sizin psikopatliklarınız!.

@cerizynp Hassas bir konu. Fakat bir köpek herhangi birimize veya yakınımıza saldırsa sanırım bizde canavarca tepkiler verebiliriz. Bu durumda başıboş köpek-insan yakınlaşmasını engelleyici tedbirler alınmalı demektir..

@KingofMadmen O da doğru değil, insanın vahşisi olduğu gibi başıboş köpeğin de vahşisi var, kaç tane çocuk hayatını kaybetti.

Ülkemizi başıboş zanneden gafiller,VATANIMIZ sahipsiz değil, KÖKÜNÜZ KURUYACAK #TariheSorunBizi.

Hayvanların barbarca katledilmesi yanlıştır. Hayvanların sokakta başıboş dolaşması yanlıştır. Yapanlara en ağır ceza verilmelidir. Ancak hayvanlar için duyar kasan sözde sanatçılar askerimize ve vatandaşımıza sıkılan kurşunlar içinde en azından aynı duyarı kassınlar. #Katliamvar.

Başıboş sokak köpekleriyle ilgili bir noktasında “uyutma” geçmeyen tüm çözüm önerileri aptalca. Kimden gelirse gelsin..

@0xKermo Nerden geldiğimizi bilmiyorum, sokaklarda başıboş köpek gezmemesi gerektiğini biliyorum. Sebebi ise tehlikeli olmaları. Ne eksik ne fazla..

CG
CG

Başıboş köpeklerin ve yasak ırkların çocuklara/yetişkinlere verdiği zarardan rahatsız olduğum kadar hayvanlara kötülük yapılmasından da rahatsızım. Özellikle barınaklarda işinin ehli olmayan, vicdanı kurumuş kişilerin çalışmasından bir hayli rahatsızım #Konyadakatliamvar.

Başıboş köpekler toplandığında iflas edeceklerini bildikleri için ellerinden geldiğince saçmalıyorlar..

@aliosmanonder34 Üzerinden 24 saat geçmeden aksiyon alındı bunu yapanla ilgili. Peki ya iki başıboş köpeğin saldırısı sonucu 15 ameliyat geçiren, sonunda bir bacağı kesilen 82 yaşındaki teyze için ne yapıldı? Kocaman bir HİÇ. #köpekleritoplayın barınakta STKlar baksın, belediye denetleyici olsun.

@darkgreenchild “Başıboş köpek sorunu” illegal platformu köpekleri toplatmak için aylardır hukuksuz bir çalışma içine girdi. Suça ortak olanları dinleyin. Dinleyin bakın barınaklarda itlaf edilecekler “toplatılsınlar” diyenler kim DUYUN! #Konyadakatliamvar.

@as_cigdem Başıboş, sahipsiz köpekler toplansın. Barınaklara koyuyorsun. Soylediginiz şey de sizin gibi köpeye tapanların başına gelsin. İnsan düşmanısınız..

“Başıboş köpek sorunu” illegal platformu köpekleri toplatmak için aylardır hukuksuz bir çalışma içine girdi. Suça ortak olanları dinleyin. Dinleyin bakın barınaklarda itlaf edilecekler “toplatılsınlar”diyenler kim DUYUN! #Konyadakatliamvar suça kimler ortak oldu asla unutmuyoruz.

Başıboş köpek sorunun çözülmesinin önündeki bir diğer engel de Kişisel İhtiraslar; Ne demek? Bu köpekleri başımıza bela eden yasayı çıkaran Vekillerin başarısı ve fiyasko ile sonuçlanan girişimlerinin altında ezilmek istememeleri. Bu fiyaskoyla anılmak istememeleri..

@nevsinmengu Hadi be ordan. Ne sağcısından solcusundan bahsediyorsun. Sağcı da solcu da bu konuda aynı düşünüyor. Sokakta başıboş köpek olmaz. Bıktık senin saçma komple teorilerinden be….

@sevilayyaziyor Bu dünya sanami ait başıboş gezecek tabikide onun yaşam alani orasi hem sen ne vasifla sokak hayvanlarını tehdit olarak görüyorsun asıl tehdit onlarla yaşayamayan ve hiçbir sevgi görmemiş kişilerdir.

@SadieCleoLola21 @who98408150 Proflinde amerika ili yazıyor orda it varmı başıboş gezen hanım abla.

@gun_agard1 @asrintokk hayvana üzülmek? sen tavuk,kebap,döner yerken üzülmüyorsun, kediler parçalanırken üzülmüyorsun,sinekleri öldürüyorsun mesela ama başıboş köpeklere gelince bi haller yüzden size itperest itetapar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • caner erkin
  • DahaNe Bekliyorsunuz
  • Dini
  • dsvecik uzmanlari
  • Emre Mor
  • Enag
  • Enner Valencia
  • Ersan