Turkey flag

🕓

Başakşehir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

90+1 minute winner = 𝙎𝘾𝙀𝙉𝙀𝙎 🇹🇷 Congratulations, İstanbul Başakşehir! Round of 32 contenders 👏 #UEL.

Başakşehir Twitter

Başakşehir Fotoğraf

Başakşehir - Twitter'da en iyi Tweetler

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı..

Bu akşamki tiyatro oyunumuz için biletlerinizi internet adresinden ve kültür merkezi gişesinden temin edebilirsiniz 🎭 #başakşehir #yetişkintiyatrosu.

Başakşehir Fotoğraf

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Katar Emirinin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir ‘de 100 bin lira sermayeli şirket kurup ay sonra “Kanal istanbul” güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı. Katar Türkiye’de adım adım ilerliyor..

“Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı” (Sözcü) Karar verin, Kanal İstanbul mu bu projenin adı, yoksa #Katarİstanbul mu?.

Türk futbol tarihin en büyük başarısı şampiyonlar liginde yenilgisiz 14 puanla lider çıkan Beşiktaşa aittir Kimse ülke puanına katkısı için Beşiktaşa teşekkür etmedi ama Başakşehir 8 senede ilk kez gruptan çıktı 24 konuşurlar 😊.

Turkish clubs in the group stages of European competition this season: Galatasaray: 0-2-4 Trabzonspor: 0-1-5 İstanbul Başakşehir: 3-1-2 Beşiktaş: 1-0-5 Just 4 wins in 24 games and 16 losses .. shocking for a league that spends an absurd amount of money on players.

Başakşehir en büyük sürprizi gerçekleştirdi, Gladbach utanarak veda.

Nzonzi olayı falan sadece şimdilik bir mesele değil. Başakşehir maçıyla başladı tüm olaylar..

Başakşehir ; utanacağınızı bilsem yuzunuze tukurmek isterdim ama ondan da anlamazsiniz ki siz.. Tebrikler başakşehir👏👏.

Başakşehir Fotoğraf

Pues el primer fracaso Europeo del año fue el del @borussia. Líder en Alemania, afuera en Europa a pesar de tener un grupo muy accesible. Queda tercero tras caer en casa 1-2 contra el Istanbul Basaksehir..

@ntvspor BJK , Gs ve TS , yıllardır zar zor gıdım gıdım toplanmaya çalışılan ülke puanını mahvettiler, yazık ,.Sorumlular hesap vermeli , istifa etmeli , kıvırmaya gerek yok ....tebrikler Başakşehir👏.

@Besiktas Su abdulla avci basaksehirdede boyleydi avrupa maclarini onemsemezdi ya arkadas basaksehir romali qrupdan lider cikiyor ama abdulla avci uefa macini macdan saymiyor lukse bak ya bundan bjk icin hoca olmaz sen buyuk takim hocasisi diyilsin olke puanini bjk ve gs mahv etdi.

@TFF_Org @TFFSuperLig butun sezon boyunca uefa sampıyonlar lıgıne gıtmek için uğraşan bjk ts gs rezil olup gelıyorsunuz bırınızın onurlu mucadelesi yok ya rezilsiniz bravo başakşehir gecen sene hırsızlar belli oldu nasıl şampiyon oldukları.

Başakşehir UEFA Avrupa Ligi’nde grubunda lider olarak tur atladı @anadoluajansi.

Maç biteli 4saat oluyor ve ben daha yeni eve ulaştım, ama değdi! Buradan @ibfk2014 kulübününde görev alan Gökhan bey ve Onur beye teşekkür etmek istiyorum. Onlara kurduğumuz irtibat sayesinde bizler maça girebildik ve Başakşehir kulübünü ve Türkiyemizi en iyi şekilde temsil ettik.

@halktvcomtr Başakşehir almanları ve halk tv yi tokatlarken.

Başakşehir Fotoğraf

Ülkemizi Avrupa Liginde temsil eden ve Alman rakibini yenerek gruplardan lider olarak bir üst tura çıkan Başakşehir oyuncuları ve teknik heyeti sonsuz tebriği hak ediyor. 👏👏 Tebrikler Başakşehir Futbol Kulübü🇹🇷 Başarıların Daim Olsun 🇹🇷🙏.

Başakşehir Fotoğraf

Roma’nın olduğu gruptan lider çıkmak kolay değ en büyük tebrik ve başarılar sana gelsin Başakş.

@sk1983 Başakşehir hat keine Fans. Deswegen halten wir zusammen und kommen egal zu welche Mannschaft wir halten zu internationalen Spielen. Davon hast du bestimmt keine Ahnung. Ps: Bin kein Erdoğan Anhänger! Gute Nacht.

Tebrikler Başakşehir ...Ülkemizin puanını yükselttigin için ..turlarda başarılar dilerim yolun açık olsun avrupa kupası ..besiktas ..trabzonspor ...utansın ne denir.

Geçen sezonu UEFA kulüpler sıralamasında 118. sırada tamamlayan İstanbul Başakşehir, şu an 83. sıraya yükseldi. Diğer takımlarımız (18/19 -> 19/20) Beşiktaş 25 -> 26 Fenerbahçe 45 -> 49 Galatasaray 68 -> 64 Trabzonspor 142 -> 170.

90+1 minute winner = 𝙎𝘾𝙀𝙉𝙀𝙎 🇹🇷 Congratulations, İstanbul Başakşehir! Round of 32 contenders 👏 #UEL.

Başakşehir Fotoğraf

Başakşehir büyük iş başardı. Tebrik ederim. Diğer kulüplerimiz 18 maçta bir galibiyet alırken Başakşehir tek başına hepsinden fazla puan toplayıp grubundan da lider çıktı....

Yine medyada bir algı kampanyası aldı başını Neymiş TFF Fenerbahçe’yi kurtarmış. Öncelikle sapmanın %30’dan %40’a çıkması Fenerbahçe’nin değil Başakşehir’in teklifiydi hatta %50 idi ama %40’da karar kıldı TFF. Bu yanlışı bir düzeltelim..

Turkey En Popüler Eğilimler