Turkey flag

🕓

#BaşkasıOlmaKendinOl Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#BaşkasıOlmaKendinOl ve taklidim olma öyle çok daha güZelsin.

#BaşkasıOlmaKendinOl Twitter

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

#BaşkasıOlmaKendinOl - Twitter'da en iyi Tweetler

#BaşkasıOlmaKendinOl ve taklidim olma öyle çok daha güZelsin.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Böyle bi artistik modlar, Kibarlıktan kırılıp dökülmeler, Tribünlere oynamalar, Kadınlara ekstra özenli alttan alttan yürümeler, Her şeyi ben bilirim kafası; İtici oluyosunuz!!! #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl diyen insanların neredeyse %90i başkası gibi yaşama pesinde.

Tavrınız olsun. Tarzınız olsun. Hedefiniz olsun. Çizginiz olsun. Prensipleriniz olsun. Farkınız olsun. Sınırlarınız olsun. Velhasıl kelâm her şeyiniz size has; Nev-i şahsına münhasır olsun. #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Aslında ister başkası ol ister kendin her halinle sevmiş #BaşkasıOlmaKendinOl.

Kim olursan ol ne yaparsan yap ama sana yakışmayan birsey yapma. #BaşkasıOlmaKendinOl.

İnsanları kullanma seansınızı bitirmek için illa sivri dilimizi kullanmamız gerekiyorsa merak etmeyin, siz geceleri uyurken ben o dili bileyliyorum. Çünkü gerçekleri o dille duyduğunuzda adam oluyorsunuz. #BaşkasıOlmaKendinOl #Perşembe.

Kalbimden geçenler Sözlere dönüşüyor O sözler okuyunca Şiir oluyor. Elim yüzüm tenim sen kokuyor Adını anınca bile içim yanıyor Özlemimin adı aşk Hasretimin sözcükleri şiir olmuş Adını söylesem şiir oluyor. Ey sevdam. Ümit 🌺 🌺 #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Ağzı olan seviyor , siz kalbi olana denk gelin #BaşkasıOlmaKendinOl #iyigeceler.

#BaşkasıOlmaKendinOl kendi hayatını yaşa ya gel bana sahici sahici yada anca gidersin anasının kuzusu ah lanet olsun çık aklımdan ciğerimin köş🎶🎶 neymiş bu tt ile edebiyat yapılmaz 😂.

“Kendin ol , çünkü hayat , başkası olmak için çok kısa . “ #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl böyle çok daha güzelsin Ya gel bana sahici sahici yalanla gidersin Anasının kuzusu ciğerimin köşesi Kız bu neyin vakası Kız hepsi senin mi hepsi senin mi Oynama Şıkıdım Şıkıdım Ah yanar döner bi acayipsin 😎😎😎.

İnsanlığını öldürüp de Eşeğe altın semer takmışlar eşek yine eşşek diyorsun da Eşeğin altın semer den haberi olsa Senin insanlığını elinden alırdı ... kesin 😏 #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Ben her şeyi içimde yaşayıp sonlandırmaya o kadar alışmışım ki her gün yıkılıp yeniden toparlanıyorum ve benden başka kimsenin haberi olmuyor. #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl ...yıllar önce tvde spiker nuri sesigüzele soruyor ...fatma girikle birçok film cevirdiniz ...fatma giriği öperken ne hissettiniz ...oda ekmegim için öptüm diyor ...neyse e ...susuyorum😁😂😃.

Arada yaptığım stratejik hamlelerden memnunum. Beni ben yapan har şeyi zerresine kadar seviyorum. İyiki varım. 😂😂😂😂 (Ego kokan hamlelerde bugün) 😜😜 #BaşkasıOlmaKendinOl.

Çok şükür bayram bitti twitter halkı geri döndü böyle daha mutluyum. #BaskasıOlmaKendinOl.

Bu şey değil mi ya? Ekrem İmamoğlu😂😂😂 #BaşkasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

#BaşkasıOlmaKendinOl oldu .. Engellerim dedi engelledi ya Canııımm 😍.

#BaşkasıOlmaKendinOl İnsnalar arasında fark oluşturmak Vefalı Zira o kulvara pek talip.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Günümüzde her Aşk heyecanla başlıyor, fedakarlıkla devam ediyor, ve bıkkınlıkla son buluyor, yok mu bunun başka formülü, bazen sevmekte #BaskasıOlmaKendinOl.

#BaşkasıOlmaKendinOl Başkalarını umursama senin inandığın her şeyle dalga geçecek belki küçük görecek belki de hor göreceklerdir. +++.

#BaşkasıOlmaKendinOl “Kalbin arzuladığı yere giden bütün yollar uzundur.”.

#BaşkasıOlmaKendinOl Fotoğraf

Ve Bir Kadın Sevilmeyi Bekler Gecenin En ince #BaşkasıOlmaKendinOl.

Tavrınız olsun, Tarzınız olsun, Hedefiniz olsun, Çizginiz olsun, Prensipleriniz olsun, Farkınız olsun, Sınırlarınız olsun. Her şeyiniz şahsınıza münhasır olsun. Davranışlarınız taklit, Düşünceleriniz satılık, Değerleriniz emanet olmasın! #BaskasıOlmaKendinOl.

Turkey En Popüler Eğilimler