#BarışHep28Yaşında Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#BarışHep28Yaşında Twitter

Şimdi çıksam karşına desem yeniden Merhaba Barış Akarsu #BarısHep28Yasında #BarısAkarsuMerhaba.

Barış Akarsu gibi bir müzisyen bir daha gelmedi benim için. Müzisyenliğinden yanı sıra çok dürüst çok neşeli bir insandı. Şimdi hayatı film olmuş. filmde bir nebze özlem gidericez yarın. #BarışHep28Yaşında.

Barış Akarsu Merhaba filmini ne zamandır bekliyordum. Nihayet yarın vizyonda. #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Çağla K. ⚕️,Çağla K. ⚕️ on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Hadiste kıyamete doğru Hani Niçin Mehdi Çıkmıyor diye alay edenlerin helak olacağı bildiriliyor. ----- BaranEnver Cinkılınç BarışHep28Yaşında Piyade Uzman Çavuş Sinan İnak BuKışNasılGeçecek G20 Bali Zirvesi sasa Deniz Baykal.

Barış Akarsu şarkılarıyla özlem gidermeye çalışıyorduk hayatı film olmuş. artık 18 kasımda sinemada teselli ararız biraz da #BarışHep28Yaşında.

al2
Al2

Sanırım film istedikleri başarıyı yakalamamış ki #BarışHep28Yaşında tagine yığılmışlar. Yani film oldukça kötü. Zaten anlatacak çok bir şey yok ama anlatmaya değer şeyleri de atlamışlar. Yalancı Yarim dizisinde bile daha çok Barış Akarsu şarkısı vardı. Başrol çok iyi oynamış ama..

iyiki arkadaşlarının sözüne güvenip o Akademi Türkiye yarışmasına katılmışsın Barış Akarsu. şimdi tüm türkiye seni tanıdı. Şimdi filminide yaptılar artık herkesin aklına kazınacaksın. #BarışHep28Yaşında.

Neşesiyle samimiyetiyle hepimizin aklına kazınmış biri Barış Akarsu . filmde de bu neşesinin kaynağını görmüş oluruz. #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Kürşad Köksal,Kürşad Köksal on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Küçüklükten hatırladığım nadir sanatçılardan, filmine gidleimmm #BarışHep28Yaşında.

Barış Akarsu Merhaba filminin fragmanını izledim liseli yaşları neden hiç yok dedim sonra düşündüm adam liseden sonra o kadar aktifki o dönemi anlatmak için dizi yapmak gerek. #BarışHep28Yaşında.

hayatı film olacak kadar değerli bir insan🥀 #barışhep28yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Puanlaa,Puanlaa on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Canan Karatay’dan tavsiye: “Saat 7’den sonra bir şey yemeyin” Twitter Gündemi : BaranEnver Cinkılınç #BarışHep28Yaşında #ÖmkSınavıSandıkta.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: “İmamoğlu döneminin kıyası Sözen dönemidir” Twitter Gündemi : BaranEnver Cinkılınç #BarışHep28Yaşında #ÖmkSınavıSandıkta.

#BarışHep28Yaşında ben bu asla kaçırmam yarın ilk sırada olacağım çok özledik #BarısAkarsuMerhaba.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by zeynep,zeynep on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Halkçı Başkan Yine Haklı Çıktı… #taksimpatlama YAZIK OLDU İSTANBULA #BarışHep28Yaşında.

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin, çünkü sevgi her şeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır. - Barış Akarsu #BarışHep28Yaşında🖤.

Mekanın cennet olsun güzel 🙏#BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Gül🇹🇷,Gül🇹🇷 on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Barış Akarsu şarkılarıyla özlem gidermeye çalışıyorduk hayatı film olmuş. artık 18 kasımda sinemada teselli ararız biraz da #BarışHep28Yaşında.

Bu Dünyadan Bir Barış Akarsu Geçti şarkıları bize kaldı #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Sivaslı Bir Anne ♥️,Sivaslı Bir Anne ♥️ on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Gelmiş geçmiş en iyi şarkıcılardan biri benim için Barış Akarsu’ dur. hem harika bir oyuncu hem harika bir şarkıcı bu adamın hayat hikayesini sinemada izlemek ayrı bir deneyim olacak yarın benim için. #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by hasaaan yokuş,hasaaan yokuş on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

#BarışAkarsu Merhaba filminin fragmanını izledim dolu dolu bir film gibi duruyor özellikle duygu bakımından. Fragman öyleyse filmi düşünemiyorum. Yarın vizyona giriyor. #BarışHep28Yaşında.

#BarışAkarsu hayatını anlatan filmin fragmanını izledim. bir saniye boş durmamış sürekli bir faaliyet halinde işte şimdi daha iyi anlıyorum niye ben değilde o herkesin konuştuğu biri oldu #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Ata Aybaba,Ata Aybaba on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Barış Akarsu Merhaba filmine yarın kimle gitsem onu düşünüyorum tek başıma gidersem kesin ağlarım. En iyisi kankamı alayımda beraber ağlarız #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Cemalettin SAĞIR,Cemalettin SAĞIR on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Barış Akarsu şarkılarıyla özlem gidermeye çalışıyorduk hayatı film olmuş. artık 18 kasımda sinemada teselli ararız biraz da #BarışHep28Yaşında.

Barış Akarsu şarkılarında her cümlede ayrı bir anlam buluyorsun dinlerken şarkı seni alıp götürüyor resmen. Böyle bir müzisyenin hayatını film yapmak için geç bile kalındı bence. Hafta sonu kesin sinemadayım. #BarışHep28Yaşında.

Barış Akarsu ayrılık zamansız gelir diyordu gerçekten de zamansız geldi :( filminde biraz olsun hasret giderebiliriz umarım. Yarın vizyona giriyor. 18 Kasım. #BarışHep28Yaşında.

İnternette hep yüzeysel bilgiler var Barış Akarsu hakkında sinema filmiyle birlikte o karanlıkta kalmış anılarıda gün yüzüne çıkar. Yarın büyük gün. Çünkü film vizyona giriyor. #BarışHep28Yaşında.

#BarışHep28Yaşında Fotoğraf,#BarışHep28Yaşında Fotoğraf by Melisa ama kedili 🐈,Melisa ama kedili 🐈 on twitter tweets #BarışHep28Yaşında Fotoğraf

Yeni neslin dinlediği şarkılara bakıyorum birde Barış Akarsuya bakıyorum da şimdikiler şarkı değil. Kardeşimi Barış akarsu Merhaba filmine götüreyimde gerçek müzik neymiş görsün bari. #BarışHep28Yaşında.

İstanbul’da deniz ulaşımına lodos engeli Twitter Gündemi : BaranEnver Cinkılınç #ÖmkSınavıSandıkta #BarışHep28Yaşında.

Fe, ulusal eczacılık fuarları ve uluslararası güzellik fuarının gözdesi oldu Twitter Gündemi : BaranEnver Cinkılınç #BarışHep28Yaşında #ÖmkSınavıSandıkta.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ÇekeHapis CezasıKalksın
  • çekehapis cezasıkalksın
  • bakkal
  • Bedelsiz
  • benim100yıl hayalimgenelaf
  • Berna
  • Brazil
  • Brezilya