Baskın Yapıldı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Baskın Yapıldı Twitter

Uyuşturucu bağımlısı bir suçlu değildir, suçun kurbanıdır. Avcılar bölgesindeki rezidanslar olmak üzere dağıtım noktalarına baskın yapıldı mı? Küçük torbacıları değil Baron ortaklarınızı alın görelim. Anlatıldığı gibi değilsiniz, anlatılan herşeyden daha rezilsiniz! #SedatPeker.

Uyuşturucu bağımlısı bir suçlu değildir, suçun kurbanıdır. Avcılar bölgesindeki rezidanslar olmak üzere dağıtım noktalarına baskın yapıldı mı? Küçük torbacıları değil Baron ortaklarınızı alın görelim. Anlatıldığı gibi değilsiniz, anlatılan herşeyden daha rezilsiniz! #SedatPeker.

Cezaevinde yatan suç listesi kabarık bir kişinin nasıl oluyordu da yalan ve İftira dolu mektubuyla iki genç hanımın evine Baskın Yapıldı ?.

Durduk yere masum vatandaşların evine Baskın Yapıldı -->Uyduruk bir ihbar araştırılmadan vatanseverlere zulüm uygulanıyor..

Sahte bir ihbar mektubu üzerine soruşturmadan operasyon yapıldı.. Masum hanımların evine Baskın yapıldı.

♦️Sahte ve düzmece ihbar mektubu esas alınarak, hiçbir araştırma ve soruşturma gereği duyulmadan tertemiz hanımların evlerine baskın yapıldı....

Kriminal bir kişinin sahte mektubuyla baskın yapıldı. Savcılık 5 dakikalık bir araştırma yapmış olsa ihbarın asılsız olduğu anlaşılacakken neden husumetli çetenin her kumpası harfiyen yerine getiriliyor?.

Kumpasçılar yeni tuzak kurdular. Masum insanların evine Baskın Yapıldı❗❗🔽🔽🔽.

@teommannnn Özellikle Ayça Pars tekrar mahkemeye ifade vermeye çağırıldı. O yüzden kumpas çetesi ona ayar veriyor. Yer yönüyle belli ki bu yüzden Baskın Yapıldı!.

Cezaevinde bulunan kriminal birine sahte ihbar yaptırılıyor Tertemiz vatansever hanımlara bu ihbar sebebiyle baskın yapılıyor Böyle bir kişinin yaptığı ihbar kaale bile alınmaması gerekirken Hiçbir suçu olmayan masum hanımlara baskın yapıldı.

Cezaevinde bulunan birinin sahte ihbarıyla hanımların evine baskın yapıldı Akıl alır gibi değil Kumpasçıların bu oyunları hukuken çökertilmeli.

Türk yargısına Baskın Yapıldı. Adalet mensupları sahte ihbarları hemen devreye sokacak kadar derin devlet çetesinin uydusunda Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı bu kumpası hazırlayanları derhal görevden el çektirmeli adalet mekanizmasını temizlemelidir..

Baskın Yapıldı GENÇ KIZLARI KORKUTUP İFTİRACI YAPAN KUMPASÇILAR BASKI VE TEHDİTLERİNE DEVAM EDİYOR !!!.

Tertemiz vatansever hanımlara baskın yapıldı! Bir suçlunun yazdığı mektupla baskın yapılır mı? Artık araştırılma yapılmıyor mu? MASUM İNSANLARA YAPILAN BU KUMPASI DURDURUN ARTIK. ZULÜM BİTSİN.

Adnan Oktar davasının yeniden görülmesi arefesinde, hapisle korkutularak şikayetçi yapılan hanımlara gözdağı verilmek mi isteniyor? Yoksa yeni kumpas hazırlıkları mı var? Tertemiz hanımların evine neden baskın yapıldı?.

Genç kızları korkutup iftiracı yapan kumpasçılar BASKI ve TEHDİTLERİNE devam ediyor!!! Kriminal bir şahıs tarafından yapılan ihbarın UYDURMA, İFTİRA, ASILSIZ ve GERÇEK DIŞI BİR BEYAN olduğu, somut delillerle ortada olmasına rağmen yine de hanımların evlerine baskın yapıldı!!.

Sahte ve düzmece ihbar mektubu esas alınarak, hiçbir araştırma ve soruşturma gereği duyulmadan tertemiz hanımların evlerine baskın yapıldı....

@nalan_yenal KUMPAS ÇETESİ Adnan Oktar Davasında her türlü HUKUKSUZLUĞU yapabilecek cesareti nereden buluyor. Türk Polisi KUMPASÇILARA gereğini yapmalı. Sahte ihbar yaparak MASUM hanımların evlerine baskın yapıldı..

#DevletHesabınıSoracak Gürsel Tekin Tuğçe Kazaz PROVOKATÖR ÇOCUKLARI Baskın yapıldı CHP ZİLLET neden tam 12 yıldır Bay Kemal gibi bitik ve boş bir profile mecbur kaldı ?.

Hapisle korkutularak şikayetçi yapılan hanımların YALAN BEYANLARINI GERİ ÇEKMEMELERİ için baskı ve tehditler devam ediyor! Bu yüzden, hiç araştırma gereği dahi duyulmadan asılsız bir mektupla tertemiz hanımların evine baskın yapıldı.

Tertemiz hanımların evine Baskın Yapıldı🔽 Hem de sahte bir ihbar üzerine❗.

✔️Yeni polis operasyonları ile (sözde) etkin pişmanlara gözdağı verilmek mi isteniyor? ✔️Asılsız mektupla ne amaçlanmıştır? ✔️Neden baskın yapıldı? Mutlaka videoyu izleyin⬇️.

Derin devlet çetesi istiyor diye yine baskın yapıldı Yine sahte bir ihbarla Sahte olduğu aleni olan yalan bir ihbarla.

Allah’ın gücünü unutmamak çok ö Adnan Oktar, A9TV; 12 Aralık 2017 .. Baskın Yapıldı Turgut İçen Turgut İçen Cenk Tosun Jedi Tarikat Alim.

Baskın Yapıldı Fotoğraf,Baskın Yapıldı Fotoğraf by Ufuk Yıldırım,Ufuk Yıldırım on twitter tweets Baskın Yapıldı Fotoğraf

Sahte bir ihbar üzerine hemen Baskın Yapıldı . Doğru mu yalan mı araştırılmadı. Polis gereksiz yere baskına gönderildi. Gerçek araştırılsa, hemen iftira olduğu anlaşılacaktı :.

Sözde etkin pişmanlara gözdağı mı verilmek isteniyor?? Masum Müslüman hanımların evlerine neden Baskın yapıldı??.

Bakan Bozdağ: Benim de vicdanım sızladı Twitter Gündemi :Baskın Yapıldı AFyasası MecliseGelsin #faizkararı.

Hukuksuz uygulamalara devam Uydurma ihbarlar yüzünden arkadaşlarımıza Baskın Yapıldı.

Masum genç kadınları rahatsız etmek için sahte ihbarlarla baskın yaptırılıyor. Kumpas çetesi hanımlara böyle alçakça baskı yapmaya çalışıyor. Baskın Yapıldı.

Sahte ihbarlarla Adnan Oktar’ın arkadaşlarına : YENİ KUMPAS GİRİŞİMLERİ!!! Baskın Yapıldı ✅.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ankaragücü
  • Arda Güler
  • Arjantinli
  • #ArnavutköydeKöpekSorunu
  • Ayça
  • Aykut Kocaman