Batuhan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Batuhan Twitter

Ayşe ve Batuhan sonuna kadar hak ettiniz. Sizi tanımak güzeldi , yolunuz açık olsun..

✅2021 survivor’dan bu seneki All Star’a katılan Ayşe ve Batuhan iki isimde finalde! Sıcak el+sıcak kitle+mücadele ✅Ayşe Survivor tarihinde yedekten gelip finale kalan ilk yarışmacı Bileğinin hakkı ile finale kaldılar. Tebrikler Ayşe Tebrikler Batuhan #Survivor2022AllStar.

Ata Benli
Ata Benli

HAK EDİLEN ADEM BATUHAN FİNALİ İÇİN ŞİMDİ AdemYaz 1890aGönder BatuhanYaz 1890aGönder Şimdi #SurvivorAllStar2022 CANLI YouTube’dayız:.

Ata Benli
Ata Benli

Finali ilk garantileyen herkesten önce dediğim gibi Batuhan Karacakaya oldu, tebrik ediyorum! 2. isim ise Nisa’yı 5-4 “ucu ucuna atışlarla” yenen Adem Kılıçcı oldu! Ata Benli ne dediyse o! #Survivor2022AllStar ŞİMDİ CANLI YouTube’dayız:.

hiç kimse hesabını kapatmasın batuhan gelince hepimiz burada olalım ve batu güzel projelerle gelecek biz her zaman onun arkasında olacağız 🤍.

ağlamaktan gözümde yaş kalmadı, yetemedik canını dişine takıp son 3ü garantileyen batuhan için tek potada.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by sude🛡,sude🛡 on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

#masterchefTürkiye izleyecek olan varsa izlemesin, #survivor2022allstar’da parkura çıkmayı red edip uyuyan kız finalde,bireysellerde şov yapan Batuhan elendi. Sizde de aynısı olabilir bir bakmışsınız yemek pişerken uyuyan şampiyon olmuş.

Geçen sene nasıl elendiğimizi biliyoruz şimdi daha güçlü rakiplerimiz var lütfen oylama başladığı an 1890 a Batuhan yaz ve yolla Haksızlıktan Herkes korkar, Hak olanı gören insanlar haklıyı haksızdan ayıran insanlardır bu kupa bizim Hakkımız! Batuhanın Çocukluk Hayali O kupa.

Güne son tveet Batuhanın tek suçu survivoru çok ün Batuhana bencil söyleyenler Batuhan yarı finale çıkmasın diye herşeyi yaptı ilk oyunda kötü diye kahkaha atanlar Bathanın ikinci oyunda iyi olduğunu anlayıp birbirine girdiler)İyi.

Bugün finalde olacağımızdan çok emindim ve bu yüzden bugün iş ayarlamıştır daha fazla sms atmak için ama olmadı suan ağlamaktan gözlerim şiş başım felaket bir şekilde zonkluyor ve 0 uykuyla işe gidiyorum özür dilerim.

Kimse inkar edemezki batuhan survivor tarihin en iyi final konuşmasıni yapti fetih süreleriyle çiktiğımiz bu yolda simdi istanbuldayim bayragimi buraya dikcem diyerek bayrağınıda dikmis bir devri kapatmiştir Batuhanın konuşmasıni eleştirenler cahilsiniz sizin zihniyetinizi ......

Batuhan o kadar dosdoğru bir adam ki, isteseydi gitmeden önce Aleyna K ile bu sezon oy lazım diye yapay bir ilişki kurar, akfc smsini de alırdı. Acuna itiraz etmez, susar, mağduru oynardı. Anadolu edebiyatı yapardı. İşte o nedenle kendi bileğiyle #SurvivorAllStar2022.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by Leona 🎭👩‍🏫👩‍🎨,Leona 🎭👩‍🏫👩‍🎨 on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

Bireyselin basindan beri nisa sadece sayilarini vermek icin oyuna cikiyor laf yok Batuhan oyunu 4-4 ten 5-4 yapamadi diye kurgu diyorsunuz. Yazik cok yazık cidden boyle algi görülmedi şampiyonluk icin yapmadığınız algi #Survivor2022AllStar #BatuhanKaracaya.

Tek dusuncem inşallah şuan Batuhan üzgün degildir yada boyle boş bi yarisma icin o moralini bozmuyordur 🥺🛡.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by Sena 🛡,Sena 🛡 on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

Bu akşam ne Tv8 açarım Ne oy atarım Kalan iki şahıs da benim için kara bir lekedir. İkisi de hak etmediler benim gözümde. Berkan Anıl finalini bile buna tercih ederdim. Batuhan gitti, Survivor olayı birdaha açılmamak üzere bitti..

@edaashields Kimi bu saatte oturmuş dua ediyor, kimi belki bilgi sızar diye bekliyor. Sezon boyu kendini koruyarak bizi yormayan Batuhan oylamaya çıkacaksa hazır bi şekilde bekliyoruz. İnşallah almışızdır ama değilse o çocuk için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız..

Batuhan için son düzlükte öyle bir algı yapıyorlar ki hepinizi Allah a havale ediyorum Allah büyüktür o çocuğun hakkı hepinizden çıkar inşanlah kötü kalplisiniz #SurvivorAllStar2022 #BatuhanKaracaya.

biz ayşe potasından yorgun çıkıp milyonluk kasası olan batuboyu nasıl eledik gerçekten inanılmaz bi şey nisanın son oyun allah büyüktür batuhan demesi ve batunun hakettiğini yaşıyor. nisa da genel kitle de ünlü desteği de vardı helal kız nisoş💖.

@gulkemgurbuz Size güveniyoruz, Batuhan için en hayırlısı ne ise o olsun. Gencecik ve yetenekli biri. Yolu ışıkla dolu olsun ❤.

Ne denir ki şimdi? Nasıl uyunur? Boğazım düğümlendi, söyleyecek tek bi sözüm bile yok kalmadı. Neden mi? Bırakmadılar çünkü. Hakkımızı yediler, hem de kalleşçe! Affet bizi Batuhan, gücümüz her şeye yetti de, seni korumak için Acun ve ekibine kurgularını bozmaya 🥺♥️.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by aysun .ღ. 🛡,aysun .ღ. 🛡 on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

@ruhumunyangini @acunilicali Batuhan a oy atarken hatalı diye bilgi msjı gitmiş birine gördüm, paylaştı bu ne demek oluyor felan yazmıştı hatta,.

Batuhan için tertemiz bir sabah tertemiz bir sayfa açılıyor artık umarım emeğinin, mücadelesini verdiğin her işin karşılığını alabildiğin çok güzel işler projeler karşına çıkar Batuhanım seni çok seviyoruz @bkaracakayaaa #BatuhanKaracakaya.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by creed³⁵🛡️🏆,creed³⁵🛡️🏆 on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

Batuhan nefes nefese düşe kalka 4-0dan 4-2den oyun çevirirken kenarda yatıp kumda oynayanlar aklıma geliyor da keşke hiç yorulmasaymış ya emeğin hiçbir karşılığı yokmuş yata yata da gidiliyormuş bir yerlere #Survivor2022AllStar.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by nevra,nevra on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

Şu an tek istediğim Batuhan yarınki oyunu kazansın da o üç şeytanın önünde final koltuğuna otursun inşallah böyle olucak ben batuhana çok güveniyorum 💖.

uyuyamıyorum haksızlıktan ama inan seni şampiyon yapacağız bu sene hakkını yedirmeyeceğiz hakkımız olanı alacağız yarım kalan davamızı tamamlayacağız söz Batuhan.

Batuhan Fotoğraf,Batuhan Fotoğraf by Ⓑ 🛡 ∞,Ⓑ 🛡 ∞ on twitter tweets Batuhan Fotoğraf

batuhan haklı bu arada kaybetmiş adamın karşısında eşek gibi anırmanın manası ne.

Keşke şu dakikalara dönebilsek keşke Batuhan yarın ki finalist olabileceğini bu kez gerçekten dinleyebilsek..

@edaabkfc batuhan haricinde kimse için acuna bir kuruş bile harcamam hakkımızı yediler.

@Erayx1903 Batuhan’ın prestijini çok güzel kullandı iki sezondur. 2023 te kimse izlemez artık.

Lan Survivor başından sonuna bir kere oylamaya çık ve aynı gün aynı saatte 2. oylamasına çıkan birine kaybet🤦‍♂️. Batuhan hayatının ihanetini kendi fandomlarından yedi))) Ver müziği .. güvendiğim dağlara kar yağdı....

Turkey En Popüler Eğilimler
  • benzine 96
  • Bodrum
  • #carsamba
  • Carvalho
  • Cenk Ergün
  • #CİMEREsoruyoruzEYT