Bayrak Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Bayrak Twitter

Haydi Milli hesaplar başlıyoruz!!! Bayrak bırakan herkes birbirini takibe alsın… Ya Allah ☝️🇹🇷.

Yakışıklının adı • HÜRJET • video efsane Bayrak direğine ipten geldik buralara ;).

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır🇹🇷 On beşlilerimizin, kahraman annelerimizin, Seyit Onbaşılarımızın yazdığı kadim bir destandır Çanakkale. #18MartÇanakkaleZaferi’nin yıl dönümünde şanlı destanı yazan tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum..

@ilavetvArif07 Çok doğru diyor madem ülke hepimzin, maden vatan hepimizin, bayrak neden sadece bir kökenin oluyor. Bayrak hepimizin bayrağı Türkiye bayrağı 🇹🇷.

@bpthaber Çok doğru diyor madem ülke hepimzin, maden vatan hepimizin, bayrak neden sadece bir kökenin oluyor. Bayrak hepimizin bayrağı Türkiye bayrağı 🇹🇷.

@Haber Çok doğru diyor madem ülke hepimzin, maden vatan hepimizin, bayrak neden sadece bir kökenin oluyor. Bayrak hepimizin bayrağı Türkiye bayrağı 🇹🇷.

@solcugazete Çok doğru diyor madem ülke hepimzin, maden vatan hepimizin, bayrak neden sadece bir kökenin oluyor. Bayrak hepimizin bayrağı Türkiye bayrağı 🇹🇷.

@TrajikomikNews Çok doğru diyor madem ülke hepimzin, maden vatan hepimizin, bayrak neden sadece bir kökenin oluyor. Bayrak hepimizin bayrağı Türkiye bayrağı 🇹🇷.

✨🌙 ..ve gönlüm 🇹🇷 🇹🇷 Bayrakları 🇹🇷 Bayrak yapan 🇹🇷 Üstündeki kandır🇹🇷 Toprak, eğer uğrunda🇹🇷 🇹🇷 ölen varsa VATAN’dı 🇹🇷TÜRKİYE🇹🇷 ✨🌙 🌙✨ insan.

Bayrak Fotoğraf,Bayrak Fotoğraf by 🇹🇷🇵🇸Ocak Ayhan 💙🌷,🇹🇷🇵🇸Ocak Ayhan 💙🌷 on twitter tweets Bayrak Fotoğraf

@scaffolderr @huseyinbas_BTP Son bayrak asışları, 14 mayıstan sonra asılan bayrak değil kendileri olacaktır.

@AliAslanTR ABİ İNCİTELİM ÖLELİM BU BAYRAK İÇİN GEREKTİRSE NE MUTLU TÜRKÜM Dİ.

@huseyinbas_BTP Sözde Kürdistan mı? O bayrak ırak kürdistan devletinin bayrağı CUMHURBASKANİDA Barzani görüşmesinde o bayraklar arkasında görüşmeler toplantilar yaptı.İktidara gelip komşularımızla kavga etmeye devam zihniyetimisiniz.

@siyahcoraplilar İsabetli bir karar olmuş çok sevindim Allah razı olsun inşallah 🙏.

@bellshabercom kanka adamlar bayaa türk bayrağına karşı adamlarla ittifak yapıyor ya. Bayrak kutsaldır ya. bayrağıdamı değiştireceksiniz?.

@VeCahil @lordsinov Burası laik ve çağdaş Türkiye Bayrak Türk bayrağı kudurmayın..

@serhatcetinkaya Ya adam Türk değilse yalandan Türküm mu diyecek , bu vatanı devleti seviyorsa sahipleniyor da Türk değil diye bu bayrak benim değil mi diyecek ! Siz kafsjizin içinde beyin yerine ne taşıyorsunuz.

@huseyinbas_BTP Yok o bez parçasıdır. Rüzgardan takılmış olmalı. Tek bayrak var ülke de Türk Bayrağı 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: 👉Tek millet değil, Türk Milleti. 👉Tek vatan değil, Türk Vatanı. 👉Tek bayrak değil, Türk Bayrağı. 👉Tek devlet değil, Türk Devleti.

Bayrak Fotoğraf,Bayrak Fotoğraf by İsmi lazım değil,İsmi lazım değil on twitter tweets Bayrak Fotoğraf

@Serhad__Jiyane Terör örgütü sizin yöresel kıyafeti rengini bayrak yapmış ondan normal böyle davranmaları, siz yöresel kıyafetinizin renklerini değiştirin, hiç sorun çıkmaz..

@lordsinov 5 Eylül 2021, Kürdistan, Erbil Aynı bayrak değil mi bu arkadaki?.

Bayrak Fotoğraf,Bayrak Fotoğraf by 🇹🇷 Mehmet 🇹🇷,🇹🇷 Mehmet 🇹🇷 on twitter tweets Bayrak Fotoğraf

Bayrak açmalar,bomba ihbarları daha cok iş seçimi sabote etmek,korku salmak!lütfen sakinligimizi koruyalı cumhuriyeti yaşatmaktır.🇹🇷.

@politicturk Deprem bölgesinde ilk yardıma gelen kurdistan di o zamanda bayrak vardı.

O bayrak direklerini kırıp ellerine verince de İnsan hakları diyorsunuz.

@SeyitYucel06 Yazık size makam mevki verenlere ,bu ülke sizin gibilerin eline kalırsa vay haline Türk bayragindan mi rahstsizlsr Türk bayragi denmesinden mi! Doğrusu Türkiye bayrağı dur . O bayrak bu vatanı seven Türk olmsyanlarin da bayrağıdır ! Yobazligin boluculugun alemi yok !.

@huseyinbas_BTP Eskiden o bayrak ile oraya çıkmaya fırsat verilmezdi. Bu olaydan pay çıkarmak için yapılan siyasi manipülasyon fena bir hal aldı. İçişleri bakanlığı emniyet gerekli önlemleri almamış.

@HALlS_MKA @lordsinov Resmi bir bayrak ya hani . Her ülkenin çekiliyor . Bu da normal yani . Nedir bu kudurukluk ben anlamadım..

Vatan anadır Bayrak atan Ha bir damla göz yaşın Ha bir avuç toprak.

Bayrak Fotoğraf,Bayrak Fotoğraf by KOÇ5555,KOÇ5555 on twitter tweets Bayrak Fotoğraf

@Fizikgulsah1907 @caddebostan1907 Bu annesi muhterem kendisi a……..lık adamı in yapmayın lütfen..

O bayrak direği götüne girsin senin. Rahatsız oluyorsan siktir git bu topraklardan..

Algılarınız batsın! İşte gerçekler; HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Bu bayrak hepimizin bayrağı, bizim bayrakla problemimiz yok.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #EkAtamaYoksaOyYok
  • Eren Erdem
  • #EğriyeEğriDoğruyaDoğru
  • Faik
  • Fatma Yavuz
  • #FikriArıkan
  • #Filistin
  • FOX TV