Bayrakla Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Bayrakla Twitter

Bayrakla dertleşen Toprakla birleşen Can verip devleşen birileri Çanakkale Zaferimizin 108. Yılında Çanakkale’yi geçilmez kılan tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum. 📍 Kahramanmaraş Şehitlik 🇹🇷 #18MartÇanakkaleZaferi.

Bayrakla Fotoğraf,Bayrakla Fotoğraf by Necati OKAY,Necati OKAY on twitter tweets Bayrakla Fotoğraf

@lordsinov Bugün paçası yemediği için bayrakla derdim yok diyor. ismi ile derdi olanın zaten bayrakla da derdi var demektir. Bir de bunlar aşama aşama bugün ismi niye öyle değilde böyle yarın bu bayrak bizi temsil etmiyor (demedikleri şey değil de) ülkenin ismini değiştirelim diyecekler..

@queensedaaaa Bunların Kürtlerle veya dinle hiçbir alakası yoktur bunlar piyon zamanı geldiğinde kullanmak üzere işletirler Kürtlerin Bayrakla bölünme ile bir özleyişi yoktur ama şu şu şu diye ayırtanlar bölücüdür.

@haskologlu Türk bayrağını etnik olarak kabul etmiyoruz arkadaşım sen istek dakikanızı zırvalamaya devam et tamam mı Kürtler kabul etmiyor kürtler bu bayrakla kimsenin sorunu yok ama Türkiye bayrağı denmesi lazım Türk bayrağı değil.

@Muhsinsenol @haskologlu Bayrakla problemi yok adıyla var ? Ne fark var ?? Zihniyetiniz bozuk.

MSB
MSB

@aykiricomtr Bi başlıkla nasıl sansasyon yaratıyorsunuz adamın söylediği bayrakla bi problemimiz yok diyor ki Türk bayrağı denmesi bizim için problem ifade ediyor bunu ırkçılık olarak atfediyor.

@huseyinbas_BTP Seni rahatsız eden nedir özde faşist? Federal Kürdistan Bayrağıdır. O bayrakla deprem bölgesine yüzlerce yardım ambulans ve tırı geldi. Zoruna gidiyor. Ama hazmedeceksin. Hazmetmesen bizi de o öz ülkeye katarsın..

HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Benim bayrakla kavgam yok. Herhangi bir problemim yok. Ama bayrağın ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk Bayrağı deniyor?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • GSBtayinBekliyor
  • Halil Umut Meler
  • #HayırlıCumalar
  • Hilal Kaplan
  • Hiranur Vakfı
  • #isiashepiniztutuklanacaksınız
  • Karpuz
  • Mahir Çayan