Turkey flag

🕓

#BedeliNeOlursaOlsun Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#BedeliNeOlursaOlsun Ya Olacağız Ya Öleceğiz Ya Devlet başa Ya Kuzgun Leşe Kimse bize emir veremez yön veremez tehdit edemez!!!

#BedeliNeOlursaOlsun Twitter

#BedeliNeOlursaOlsun Fotoğraf

#BedeliNeOlursaOlsun - Twitter'da en iyi Tweetler

🇹🇷#BedeliNeOlursaOlsun🇹🇷 🇹🇷Kimse bize emir veremez🇹🇷 #YaOlacağızYaÖleceğiz 🇹🇷 Biz Türkiyeyiz🇹🇷.

🇹🇷#BedeliNeOlursaOlsun🇹🇷 🇹🇷Kimse bize emir veremez🇹🇷 #YaOlacağızYaÖleceğiz 🇹🇷 Biz Türkiyeyiz🇹🇷 Fotoğraf

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #BedeliNeOlursaOlsun.

Görevini Layığıyla, Hakkıyla, Fazlasıyla yerine getiren nadir bakanlarımızdan @MevlutCavusoglu mevkidaşı amerika dışişleri bakanı’na karşı almış olduğu tavırla, içimizden geçenleri yüzlerine haykırarak, yapılması gerekeni yapmıştır. Helal Olsun. #BedeliNeOlursaOlsun.

Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bizde her zaman ki gibi ülkemizin ve devletimizin arkasında dururuz, Vatan sevgisi imandandır Ya Olacağız Ya ölecegiz #BedeliNeOlursaOlsun.

#BedeliNeOlursaOlsun bu cennet vatanın bir karış toprağını kimseye harcatmayız. Bizi başka ülkelerle kimse karıştırmasın.!!!.

#BedeliNeOlursaOlsun Ya Olacağız Ya Öleceğiz Ya Devlet başa Ya Kuzgun Leşe Kimse bize emir veremez yön veremez tehdit edemez!!!.

#BedeliNeOlursaOlsun Ya Olacağız Ya Öleceğiz Ya Devlet başa Ya Kuzgun Leşe Kimse bize emir veremez yön veremez tehdit edemez!!! Fotoğraf

‘Ya DEVLET Başa ! Ya KUZGUN LEŞE !!! 🇹🇷🤘🏻🇹🇷 #BedeliNeOlursaOlsun.

Biz TÜRKLER her yerde olacağız 🇹🇷🤘🏻🇹🇷 #BedeliNeOlursaOlsun.

Ya olacağız ya öleceğiz #BedeliNeOlursaOlsun Yarı dalgalı olmamalı deniz ya durulmalı ya kudurmalı , ya hedefini bulmalı hançer yada kınında durmalı.

Ya olacağız ya öleceğiz #BedeliNeOlursaOlsun Yarı dalgalı olmamalı deniz ya durulmalı ya kudurmalı , ya hedefini bulmalı hançer yada kınında durmalı Fotoğraf

#BedeliNeOlursaOlsun siyah ve kırmızının uyumu çok baskadır!🔥💋.

#BedeliNeOlursaOlsun siyah ve kırmızının uyumu çok baskadır!🔥💋 Fotoğraf

#BedeliNeOlursaOlsun ben herşeyimi bu ülke uğruna veririm! Canımı bile veririm. Bu ülkeye aşığım ama kurtuluş savaşı ruhu ile olacak! Baş komutan cephede olacak !!! Herkes acı çekecek!! Var mısınız?.

Aç kalırız ama asla açıkta kalmayız #BedeliNeOlursaOlsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

#BedeliNeOlursaOlsun Şerefli Türk ordusunun Suriyenin doğusu batısı kuzeyi güneyi neresinde pkk ypg pyd varsa vurması vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve üzerimize oynanan oyunları bozmak için şarttır..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Hiçbir tehdide pabuç bırakmayız! Aç, susuz kalırız yine de boyun eğmeyiz!!! Ya Olacağız, Ya Öleceğiz.!!!' #BedeliNeOlursaOlsun.

Bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir! Abdülhamid Han #BedeliNeOlursaOlsun ya oluruz ya ölürüz.🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

3 kuruşla paçasını kurtaracağını sanan trump :) kurtaramayacaksın Senin milyar doların bizim ayağımızın altındadır #BedeliNeOlursaOlsun.

#BedeliNeOlursaOlsun sana orada terör devleti kurdurtmayacagız orosbu çocuğu @realDonaldTrump 🇹🇷 biz içimizde kavga ederiz sorun devketin bekası olunca sen Türkleri hafife alma istersen soğan ekmek yeriz yine boyun eğmeyiz aşagılık insanlıgın.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Ya Olacağız, Ya Öleceğiz.!!!' #BedeliNeOlursaOlsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Ya Olacağız, Ya Öleceğiz.!!!' #BedeliNeOlursaOlsun Fotoğraf

Azdan Az Çoktan Çok Gider #BedeliNeOlursaOlsun Bir İşaretine Bakarız REİS. Ya Olacağız Ya Öleceğiz !.

Azdan Az Çoktan Çok Gider
#BedeliNeOlursaOlsun Bir İşaretine Bakarız REİS.
Ya Olacağız Ya Öleceğiz ! Fotoğraf

Azdan az çoktan çok Ya Olacağız, Ya Öleceğ #BedeliNeOlursaOlsun.

#BedeliNeOlursaOlsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷YA OLACAĞIZ YA ÖLECEĞİZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

#BedeliNeOlursaOlsun Vatandaş olarak bu bedeli canımla, kanımla, sermayemle, evlatlarımla birlikte ödemeye razıyız Yeter ki gereği yapılsın. Yapılacağına da inancımız tamdır Allah devletimize zeval vermesin.

#BedeliNeOlursaOlsun ölümün adını şehadet koyan, “Allahım bizi şehitlerin arasına kat” diye dualarında yalvaran bir milleti ekonomi ile tehdit öğrenemiyor.

#BedeliNeOlursaOlsun ölümün adını şehadet koyan, “Allahım bizi şehitlerin arasına kat” diye dualarında yalvaran bir milleti ekonomi ile tehdit öğrenemiyor Fotoğraf

vatan namustur vatan yurttur vatan .bekaa dır el uzatanın eli göz dikenin gözü yan bakanın .anladıdığı dilden .konusulur #BedeliNeOlursaOlsun.

Trump:: bıd, bıd, ve yine bıd, bıd ….. #BedeliNeOlursaOlsun #YaOlacağızYaÖleceğiz.