Behlül Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Behlül Twitter
61saat
61saat

Trabzonspor’da kamp kadrosuna dahil edilecek isimler belli oldu. ▶️ Kağan Moradaoğlu (Kaleci) ▶️ Hakan Aydın (Kaleci) ▶️ Faruk Can Genç (Sol Bek) ▶️ Behlül Aydın (Orta Saha) ▶️ Hakan Yeşil (Orta Saha).

Bihter aşkından ölebilecek kadar cesur, Behlül mezarının başında bile seni seviyorum diyemeyecek kadar korkaktı #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by no context aşk-ı memnu,no context aşk-ı memnu on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Bu hikayede kimse kızı yaşında kadınla evlenen, o kadına evliliğinde tecavüz eden Adnan’ı konuşmadı. Bihter bir inat uğruna evlenmişti ama Behlül gibi hevesini alınca bırakan, korkak bir erkeğe gerçekten aşık olmuştu. Bu hikayenin Bihter’i değil erkekleri suçluydu en çok..

mentleri ve alıntıları okudum ve anladım ki, kimse türkçeye hakim değil ahsmflgl kız, “en çok”diye bir belirteç kullanıyor, altına bihter suçsuz muydu yani diye ment diziyorlar :d yediği kaba sıçan behlül, tecavüzcü adnan, birliktelik görüntülerini çekip susan beşir, +.

.
.

12 yıl geçmesine rağmen hala yad ediliyorsun Bihter çünkü her kırık kalbe sahip kadın senin kadar cesur olup Behlül gibi bir korkağa denk gelmiştir. Çünkü her kırık kalbe sahip olan kadının hayatına bir Behlül mutlaka girmiştir. Ruhun şad olsun Bihter Ziyagil. #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by .,. on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Mezarı başında bile Seni seviyorum. diyemeyen Behlül için kendisini feda eden Bihter Ölümünün 12. yılı #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by Gizem ŞENAL,Gizem ŞENAL on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Aşkın doğrusu yoktur, aşkın duru durağı yoktur. Allahtan korkmaz kuldan utanmazdır aşk. Behlül’ e değmezdi evet ama aşk için ölmeli aşk o zaman aşk♥️ Seni unutursak kalbimiz kurusun bebeğim🎈 #BihterZiyagil #24Haziran2010.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by Gizem🦅,Gizem🦅 on twitter tweets Behlül Fotoğraf

hadi bihter kocasını aldattı :d nihal ne yaptı aq agsjdkfl eve kapatılmış, baskılanmış, tek bir arkadaşla ömrünü geçirmiş, dadısıyla büyümüş bir kızdı eh tabii aşık olacaktı behlüle ahdkglg behlül, kıza hayatının travmasını yaşattı afshdjf şımarıksa da şımarıktı nihal aq.

Bihterin ölüm yıl dönümüymüş. En sevdiğim repliklerden biriyle anmak isterim kendisini djdjdd Ha aylardır gelmeyen atama ha Behlül Haznedar, ikisi de benim için aynı.. Yanii koca bir kırgınlık sebebi.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by 🌸,🌸 on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Allah bizi behlül gibi korkaklardan bihter gibi intihar edecek kadar sevmekten korusun Amin..

cunku her kadının hayatına en az bi kez behlül gibi bi korkak girmiştir bi sanal karaktere hayranlığımız bu yuzden #bihterziyagil.

Değmeyen bir adam için bir ömür harcayan kadı Seçme şansı olsaydı yine Behlül’ü seç Çünkü bunun adı aşk. Korkakları seven kadınlara 🍷 ikonsun #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by büşra scherbatsky 🏈,büşra scherbatsky 🏈 on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Şu sıralar Korkma kendime bir şey yapacak değilim hem de behlül için diyen #bihterziyagil ruh hali var.

Bihter de hiç sevilmemişti mesela. Öleceği anda bile Adnan Bey, hala Behlül ’e “sen benim oğlumdun” diyordu. Bihter hiç umrunda bile değildi. ortada aşk yok, koca bir cinayet vardı. Ha bir de sevilmek isteyen bir kadın..

H.S
H.S

Bihter’in kafasını karıştıran Behlül olduğu halde bütün cezayı Bihterin ç asıl bunu aşamıyorum #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by H.S,H.S on twitter tweets Behlül Fotoğraf

“Ben bu kapı açıldığında da öleceğim Behlül.” #askimemnu.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by hra🛡,hra🛡 on twitter tweets Behlül Fotoğraf

bihter esini, esinin yegeni ile aldatacak kadar asagilik, behlül onu büyüten yetistiren amcasina ihanet edecek kadar asagilikti. dramatize etmeye gerek yok bu hikaye budur.

12 yıl geçmiş ama kalbi kırılan hiç bir kadın Bihter reisi unutmaz Behlül gibi korkak ikili oynayan şerefsiz erkekler bitmez #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by beyazaycicegi🌻,beyazaycicegi🌻 on twitter tweets Behlül Fotoğraf

„Korkma kendime bsy yapacak degilim hemde Behlül icin.“ 12 yil olmus canim Bihterim #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by ᵃᵇᵇPınar,ᵃᵇᵇPınar on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Her sene kaçmaya çalışıyorsun ama bir türlü kaçamadın be Behlül kanal d kapatılıncaya kadar da kaçamazsın boşuna uğraşma sjsksjsksjsk #bihterziyagil.

N.
N.

Biriyle tanıştım sadakatsiz volkan ve behlül haznedar karışımı ...sen, ben seni aldatırım demesen de olur ya :)).

Her insanın içinde bir Behlül yatar .. Önemli olan o Behlülü ortaya çıkarmamaktı Behlül kaçar 🤚.

O kadar haklısın ki bu kadar iğrenç bi karakterin abartılıp yer yer güzellenmesi mide bulandırıcı. Behlül neyse bihter de odur.

Korkma, kendime bir şey yapacak değilim,hem de Behlül için dedikten sonra kalbine sıkan Bihter ... #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by Gamze,Gamze on twitter tweets Behlül Fotoğraf

@verannaa TV versiyonunda olay yasak aşk ekseninde daha yoğun işlendiği için ve reyting kaygısıyla hareket ettiginden Bihter - Behlül ekseni daha cok göze batmıştır..

Ayrılık sahnesinde bile “yataktan başka paylaşacak bir şeyimiz kalmadı” diyordu. Adnan, Bihter’e sadece cinsellik olarak bakan genç kadın hevesinde bir adamdı. Behlül 20’li yaşlarında genç, zengin bir erkek olduğu için Bihter’i manipüle etmeleri normal görüldü. Erkekti yapardı..

Mezarında bile seni seviyorum diyemeyen Behlül uğruna kalbine sıkan Bihter, unutana kadar acıyla nefretle hatırlayacağız #bihterziyagil.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by gurbet,gurbet on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Abv Behlül Haznedar! Seni unutmayacağız #bihterziyagil 🥀.

Behlül Fotoğraf,Behlül Fotoğraf by ~Betül~,~Betül~ on twitter tweets Behlül Fotoğraf

Hala Behlül ve Bihter büyük aşkı deniliyor lütfen aşkı kirletmeyin, aşk saf masum temiz bir histir aşkta ahlaksızlığa yer yoktur. Aşk zevk meselesi değil cinsel arzu hiç değil..

“ Kendime bir şey yapıcağımdan mı korkuyorsun hem de Behlül için “ dedikten sonra Behlül için intihar eden aşk kadın Bihter’i saygıyla anıyoruz. #bihterziyagil.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Behçet Aysan
  • Ben Fero
  • Berna
  • Binali Yıldırım
  • Birlikte Başardık
  • #BritishGP