Belediye ŞirketKadro Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Belediye ŞirketKadro Twitter

Belediye ŞirketKadro Adalet sadece parti adında kaldi Bize verilen vaadler yalan oldu.

Memur la aramızda yarı yarıya maaş farkı var bu nasıl bir adalet bu nasıl düzen geceleri rahat uyuyabiliyor musunuz #belediyesirketekadro Belediye ŞirketKadro.

Belediyelerdeki hileli İMTİYAZLI ŞİRKET modelinden en kısa sürede vazgeçilmeli ve Belediye çalışanları diğer Kamu Kurumlarındaki gibi esas KADROYA geçirilmelidir. Belediye ŞirketKadro.

Belediye ŞirketKadro Fotoğraf,Belediye ŞirketKadro Fotoğraf by Halit  Oğuz,Halit  Oğuz on twitter tweets Belediye ŞirketKadro Fotoğraf

Belediye ŞirketKadro asgari ücretli ama sözde kadrolu tediye alamayan ama kadrolu iş güvencesi olmayan ama kadrolu enflasyon farkı alamayan ama kadrolu ikramiyesş olmayan ama kadrolu başkanın iki dudağı arasında çalışan ama kadrolu yüzde farklarını alamayan ama kadroludur bitler.

İşçisinden, emeklisine, öğretmeninden, öğrencisine herkes mağdur… Bitirin artık mağduriyetleri… Seçim hemen şimdi.! Belediye ŞirketKadro.

Belediye ŞirketKadro Belediye şirket işçilerinden her ay 1 günlük bürüt aidat alan sendikalar siz sakın belediye şirket işçileri için elinizi taşın altına koymayın işçi sizide unutmayacak!.

Belediye ŞirketKadro destek için Belediye şirket işçisinin yanında olmayan sendikalar aidat almak için sırada bekliyolar işçiler sizide unutmyacak !.

Adalet olmadıkça 'Yönetimin” Edep olmadıkça 'Asaletin' Cömertlik olmadıkça 'Zenginliğin” Güven olmadıkça 'Sevincin” Kanaat olmadıkça 'Fakirliğin Alçakgönüllülük olmadıkça Yükselmenin bir anlamı olmaz Hz. Ömer Hayırlı Cumalar @RTErdogan @kilicdaroglu Belediye ŞirketKadro.

Belediye ŞirketKadro Fotoğraf,Belediye ŞirketKadro Fotoğraf by 🇹🇷Belediye şirket personeli 🇹🇷,🇹🇷Belediye şirket personeli 🇹🇷 on twitter tweets Belediye ŞirketKadro Fotoğraf

Taşerona güle güle diyecegiz. Emekçilerin mücadelesi sonuç verecektir. Belediye ŞirketKadro.

Aynı iş ama maaş ve sosyal haklar eşit değil. Kadro hakkımız o sene bu sene Belediye ŞirketKadro.

Belediye ŞirketKadro açlık sınırında yaşamak istemiyoruz.

Belediye ŞirketKadro Sefalete mahkûm edilen belediye sirket işçileri hak arıyor varmı ötesi.

Çocuklarımızın rızkını yiyenlerin boğazında kalsın zehir zıkkım olsun Belediye ŞirketKadro.

Çocuklarımız bizlerden bir istekte bulunurlar korkusu ile çocukları anneannesine gönderiyoruz. Maksat bu süreçte çocuklarda bizlerle rezil olmasınlar! Belediye ŞirketKadro.

Hakkımız olan veya söz vermiş olduğunuz yada sözde verdiğiniz ama hala vermediğiniz Belediye ŞirketKadro istiyoruz.

@gazetenisan @Kadimkitaplar 4D kadro istiyoruz İş güvencesi istiyoruz Eşit işe eşit ücret istiyoruz 52 gün tediye istiyoruz Çokmu şey istiyoruz. Emekçinin hakkını verin! Belediye ŞirketKadro.

Keşke taşeron kalsaydım valla billa kafam rahattı en azından her sene zam alırdım bide %lik fark vardı ohh ,şimdi asgari ücret 6000 olacak diyorlar,ne güzel yol yemekle beraber 11-12 bin seviyesinde maaş alacakken kadrolu oldum diye 5000 liraya mahkum oldum Belediye ŞirketKadro.

Belediye ŞirketKadro Bir çılgınlık yapıp 900 000 kişiye kadro verdinizya 450 000 belediye şirket işçisi verdiğiniz kadroyu arıyor halen bulamadı! Seçime kadarda aramaya devam edecek bulmazsa ne olur düşündünüzmü ?.

Belediye ŞirketKadro Belediye şirket işçileri esas işi yapmıyormuş hemde kadroluymuş yerseniz !.

Belediye ŞirketKadro belediye şirket işçilerine kadro verilirse şirketler batarmış siz bize kadro vermeyin şirketiniz batmasın yakında biz batacaz 530 000 kişi batacak mutlu mu olacaksınız!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #2Temmuz1993
  • Açlık
  • #AçlıktanOyÇıkmaz
  • #AhNerede
  • Aleyküm
  • #Asgari