Belhanda Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Belhanda Twitter

YA TABUTTA YA ÖLÜM DÖŞEĞİNDE TAHLİYE! @adalet_bakanlik Hasta tutukluluk cinayettir. Her gün hasta mahpuslar ölüyor, her gün hasta mahpuslar artıyor. Hasta mahpusların sağlık, yaşam ve tedavi hakkı çiğneniyor. Bu duruma bir çözüm bulunmalı artık! #TSvADS Belhanda Konya.

Belhanda Fotoğraf,Belhanda Fotoğraf by Tutuklu Hastalar,Tutuklu Hastalar on twitter tweets Belhanda Fotoğraf
Ali
Ali

Bu arada hesabın askıya alınma sebebi belhanda ya orospu çocuğu dememmiş Elon musk denen oç bile beloçcu çıktı amk.

Belhanda Fotoğraf,Belhanda Fotoğraf by Ali,Ali on twitter tweets Belhanda Fotoğraf

@Fenerbahcetvcom Belhanda toplasan 35 maçta 10 maç iyiydi millet sövmekten usandı şimdi mi Galatasaray lı oldu adam klübe laf bile etti zamanında 😂.

@yirmiucderece Hadi siyaset ve tff fb yi doğruyorda gs ye noluyo adamlar ülke hakemlerini alarma gecirdi sizi şampiyon etmek için aman lig bitsin diye yoksa iki takim çekilmiş tiyatro yu kimse izlemek zorunda degil penaltı verilmiyor belhanda gs ye karşı oynamam fiye kırmızi gördü filme bak.

@AbdulkerimDrmz_ Trabzon karşısında direk kırmızı yiyen belhanda GS maçında yok şike yok lig temiz.

@HonoreDeBerke Lan sığır belhanda oynasa ne olur amk bardakçı eline verir bunun bunuda Messi yaptiniz ya sizin beyniniz yokmuş onu anlamış olduk😁😁.

@JB_MRC2 @MaghribiSufyan Historiquement c’est les mec de France: Hadji, chamakh, benatia, saiss, boufal, louza, dirar, belhanda, harit, fajr, kharja, Regragui et plein d’autres.

@1907_uche Yıllardır yaptıklarını yapıyorlar hiç kimseden ses çıkmıyor. Önceden ayarlanan hakemler rakip takımı eksiltmeler daha neler neler. Bu hafta ADS maçı var Belhanda gereksiz bir kırmızı görüyor. Biz bunlara alıştık artık..

@ertemsener Şu gereksiz algıyı bırakın, mevcut Galatasaray kadrosunu belhanda mı durduracak. Böyle aciklamalar yaparak kendinizce bir gündem yapmaya çalıştığınızı da düşünmüyor değilim.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Askere
  • Aslanım
  • Azerbaycan
  • Çağlar
  • Ömer Çelik
  • Başarılar Türkiyem
  • BebeklerinYeri CezaeviMi
  • #BizimÇocuklar