#benzin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#benzin Twitter

ÖSYM sınav sorusu… Aralık ayında dolar 18 lirayken benzin 12 lira, ekmek lira olduğuna göre, Ağustos ayında dolar 18 lirayken benzin ve ekmek kaç liradır?.

Tam bir yıl önce bugün. Saat Erdoğan sarayında çanak soruları cevaplıyor. O gün enflasyon %19 idi; bugün %80. O gün $, 8,46 idi; bugün 17,96. O gün €, 10,02 idi; bugün 18,30. O gün benzin 7,82 TL idi; bugün 22,38 TL. O günden sonra, koskoca bir ülkenin iflahını kesti..

Aykırı
Aykırı

Petrolde çakmak felaketi: Benzin doldururken çakmak çaktı, iki kişi alevler içinde kaldı!.

eksikulak menekse mumcu havalandirma bilgelesebilmek #karsiyaka cezalandirma benzin ciziktirivermek zamanlama geniz asimetrik kismis karabas hektolitrelik ispatlayabilmek hiclestirmek maden #bornova kuyusu yerel saat tiglik.

#benzin Fotoğraf,#benzin Fotoğraf by Naeem Ahmad,Naeem Ahmad on twitter tweets #benzin Fotoğraf

Benzin alacak olanlar 6 saat daha almasın :) Bu gece yarısından geçerli olmak ü - Benzinde 2 lira 23 kuruş... - Motorinde 1 lira 15 kuruş indirim olacakmış..

Aksaray’da bir vatandaş benzin aldığı ATV si üzerin de çalmak çakınca bakın neler #SONDAKİKA.

Valla ben olsam bu paylaşımı silerdim Zeki bey fiyatı 8 TL olan benzin 22 bile olsa %180 zam gelmiş Ortada bir indirim yok.

Benzin ve motorine indirim geliyor 6 Ağustos cumartesi gününden itibaren benzine 2,23 TL, motorine ise 1,15 TL indirim gelecek..

ab 1. september kosten diesel und benzin wieder 2€+, nur dass ihr bescheid wisst. macht eure reisen mit dem auto diesen monat yani.

#Kayıp1000Gün #benzin 1Nisanda açılışını yaptığı kütüphaneyi bu gün yeniden açtı 😯 Başkan İmamoğlu çalışmak sana yaramamış Gene bir tatile ihtiyacın var sanırım? Zaten tatil sana yakışıyor..

@temmuz1919 Benzin motorin arasındaki fark tlye ulaşacak. Bu durum normal mi? Motorinin bu kadar pahalı olmasının izahı var mı? Bilen arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim..

Ben 60 yaşındayım., Şeker gaz tuz sigara kuyrukları tüp gaz benzin mazot kuyrukları gördüm yaşadım bu ülkede 20 yaşındaki sıpa yok öyle bir şey diyor .. Şimdi oluyor diyor😂.

@CT24zive Jsem na pár měsíců ve Španělsku a tady je benzín za 35,- v přepočtu :) Asi tady nežijou tak chamtiví majitelé benzínek..

benzin fiyatlarının düşüşe geçmesinin ardından samsun seferlerimiz tekrar başlamıştır fkfkfd.

Keşke akaryakıt çıktığı gibi inse Çıkarken tutulamıyor İneceği zaman naz yapıyor Benzin Motorin.

@uyanhadi_ Ne 14 TL olması gereken 3-4 lira daha neyden bahsediyorsununuz her yiyecek nakliye ile insanlara ulaşıyor mazot benzin düşmez ise hiç bir şey düşmez!.

Zacinam podezirat Babise a ANO, ze si snad ty odpurce, co chodi na jeho setkani s volici, co na ne jezdi v obytnaku, najali. Ti jim normalne nahani doslova volice a za reklamu pred volbama utrati jen za plakaty o tom, kdy kde bude, auto a benzin,vse ostatni udelaji piskavci :-D.

2 dk lık yolu uzatmışlar 20 dk da anca gidiyoz. Benzin mi dayanır otobosa. Kestirmeden gidiver işte. Sonra ulaşıma zam. Te allaaamm..

Nureddin Nebati bey; Her benzin istasyonuna, litre satış fiyatının yanına, o benzinin litresinin vergisiz fiyatını da yazmayı mecbur tutsanıza. Millet fahiş kâr, fahiş fiyat, haksız kazanç görsün!!! Var mısınız? @NureddinNebati.

@stephaniehount1 49 € wären für meine Frau und mich 98 €. Mit dem Benzin dafür kann ich mit unserem Hybrid ( L/100 KM) > 1300 KM fahren. Auch bei Anrechnung variabler Kosten wie Reifenverschleiss etc. noch etwa 1000 KM. Also weiter keine Öffis für uns..

@o2_great Çok yürüdüm, arabayı yatırdım ama pahalı benzin almadım şükür 😀.

@veryansintvcom İndirim gelse ne olacak benzin geçen yıl idi yani artış yaklaşık yüzde ikiyüz..

@_Roman_Maca Jednou pohár přeteče, stavidla zla se otevřou na obou stranách a v nastalé válce se budou dít hrůzy. Na Ukrajině to taky nejdřív začalo nadávkami, potom fackami v parlamentě a podívejte se teď. A vy si sáhněte do svědomí, jestli do toho ohně sám nepřiléváte benzín..

20₺ nin altina dusen benzin fiyatina sevinir oldum. Gideyim de n11 ve trendyol’da ki urunlerime biraz daha zam yapayim..

Aktuelle Spritpreise in LA. Nicht vergessen, 1 Gallone sind ~4,5 Liter. Auch ist Kalifornien generell sehr teuer, was das Benzin angeht..

#benzin Fotoğraf,#benzin Fotoğraf by Chris,Chris on twitter tweets #benzin Fotoğraf

@vonDaeniken Die Gewinne in der Ölindustrie werden in den Raffinerien gemacht. Aber .. Mineralölsteuer pro Liter unverbleites Benzin oder Diesel zusammen mit dem variable Kostenpunkt von 7,7 Prozent Mehrwertsteuer (MWST).Ergeben eine staatlichen Abgaben von 60+ Prozent auf den Literpreis.

@__Nisa__571 Köprüden kaç liraya geçiliyor ? Benzin ne kadar peki ? Otobüs uçak bileti kaç ? Eğer halka hizmet vermek istiyorsan bu kadar sömürmiceksin. Yaptığın otobanların köprülerin parasını bize ö İnsanlar ilçeden il e bile geçmekte zorlanıyor artık. Artık bu millet uyandı !.

@ozan_blk07 Ben 20 önceleri ıyi biliyorum istanbulda su yok hava yok gazeteler maske dağıtıyordu çöp dağları vardı şişlide tüp şeker benzin yağ kuyruklarinda çok bekledim elektirik günde 4 saat yokidi.

Benzin grubunda 2,23 TL motorin grubunda 1,15 TL fiyat indirimi bekleniyor #BagimsizHaber.

Benzin her 1 kuruş arttıgında ortalığı haklı olarak velveleye veren dostlar, bu gece 2 lira daha düşerek 30 liraya çıkmış yakıt 20 liraya düşecek. Bu sizi sevindirmiyor mu?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alparslan Kuytul Hocaefendi
  • AlparslanHocaya TecritZulmü
  • #ALTIN
  • araba sepeti
  • Arao
  • Arda
  • Arda Güler
  • Aykut Kocaman