Berisha Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Berisha Twitter

🟡🔵 Fenerbahçe’nin güncel forvet rotasyonu; 🇪🇨 Enner Valencia 🇦🇱 Mergim Berisha 🇹🇷 Serdar Dursun 🇹🇿 Mbwana Samatta 🇺🇾 Diego Rossi 🇹🇷 Barış Sungur.

Jorge Jesus gibi büyük bir hoca forvetleri makine yapmış hoca Berisha’yla devam etmez o bölgeye muhtemelen transfer isteyecektir.

Hay senin gözünü seveyim ya. Berisha, serdar dursun falan diyo bizimkiler valla kafayı kırcam şimdi.

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by Lucky Luciano,Lucky Luciano on twitter tweets Berisha Fotoğraf

Ahmet Ercanlar: Jesus, Berisha’nın potansiyelini biliyor ve ona inanıyor..

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by SavaşımsınSen FENER🌿,SavaşımsınSen FENER🌿 on twitter tweets Berisha Fotoğraf

Ben Berisha övmeyin diyorum. Siz napalım İrfan Can mı övelim cevabınız yok. Hazırlık maçında oyuncu övülmez. Hele ki geçen sene ayağında top tutamayan bir oyuncuysa bu. Neden daha iyisini istemeyip düzelmesini bekliyorsunuz anlamıyorum..

Fenerbahçe s’impose face au club albanais FK Tirana sur un score de 4 buts à 0. Berisha, Novak, Pelkas et Samatta sont les buteurs. ⚽️.

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by Fenerbahçe SK France 🇫🇷,Fenerbahçe SK France 🇫🇷 on twitter tweets Berisha Fotoğraf
vdo
Vdo

Bir berisha durden atasözü ne der bilir misiniz evlatlar FİKRİN KÖTÜYSE BELİRTME.

Ozan gitmiş. Darısı; Nazım Lemos Caulker Tisserand Novak Gustavo Özil Samatta’nın başına Zacj Pelkas Rossi Berisha da makul tekliflerle ayrılsalar zararı olmaz. Rossi ve Berisha özelinde biraz aradayım kalsalar da olur, kestiremiyorum patlama yaparlar mı dye düşünüyo ınsan.

💥 JESUS DAMGASI VURMAYA BAŞLADI! 🎙 @ahmetercanIar: “ Jesus, Berisha’nın potansiyelini biliyor ve ona inanıyor.” Tıkla İzle ▶️.

Arkadaşlar sakin olun. 2 transfer lazım. Lincoln solda da oynayabilen kreatif bir oyuncu ve Jesus onu kitlemez serbest bırakır onun açığını da alınacak 6 numara kapatır. Kanat rotasyonu için Bruma ve Emre Mor idealdir. Berisha ikinci forvet oynar ama oraya net bir santrafor lazım.

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by Emre,Emre on twitter tweets Berisha Fotoğraf

💥 JESUS DAMGASI VURMAYA BAŞLADI! 🎙 @ahmetercanIar: “ Berisha tarzı futbolcular çift forvetli sistemlerde daha etkili olurlar çünkü tek forvetli sistemde stoperlerin arasında sıkışırlar.” Tıkla İzle ▶️.

“Berisha karı gibi“ yorumuyla yine Türk futboluna yön verdi. Çok başka seviye. Türk Futbolunu en az 50 yıl önünde bu adam @mozes1907.

Ahmet Ercanlar: Berisha tarzı futbolcular çift forvetli sistemlerde daha etkili olurlar çünkü tek forvetli sistemde stoperlerin arasında sıkışırlar..

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by SavaşımsınSen FENER🌿,SavaşımsınSen FENER🌿 on twitter tweets Berisha Fotoğraf

soyle en en en saglamindan siteye giris yaptik. vasatin alti bir hazirlik macinda topcu ovmek sirazeyi kaydirmak demektir ama O VE CE GIM. berisha tamam abi oldu bu is 20 atar 11 attirir bir de bu lincoln acayip bir sey gittigim her macta yerimde duramam kudururum bruma 🫡🤯.

Bu şekilde düşünüyorum, santrafor transferi gelirse Berisha ile yanyana oynayabilir ama bence hocanın oyunu için öncelik DOS transferi. Tabii santrafor gelirse Rossi’yi de sağa koyabilirsin, çünkü önde tutacağı 3 isim sürekli hareket etmeli, bunu gördük hazırlık maçlarında da..

Berisha Fotoğraf,Berisha Fotoğraf by Jürgen,Jürgen on twitter tweets Berisha Fotoğraf

Berisha’yı seven çok. Yanılmayı umarak söylüyorum; ben eksiklerinin çok olduğunu düşünüyorum. Atletik zaafları seviye atlamasına müsaade etmeyecek bence. Bu kadar ayakları ağır forvetin hava topları zaafı da onu pozisyonsuz yapıyor. Sürekli doğru kullanılmıyor demeniz bundan..

Wenn Berisha mehr als 20 Tore in dieser Saison (Liga) macht verschenke ich hier 2 Berisha trikots.

Berishanın çevre kontrolü olsa suarez olur, top kontrolü olsa lewa olur, pivot özelliği olsa zlatan olur. bi sik yok ki mergim berisha olmuş.

Hoşgeldin Aslan Biz milyon € ya sadece stoper almadik forvete de takviye yaptık . 5 gol 3 asist . Berisha 4 gol 2 asist ..

Berisha yine tek forvet olarak oynuyor, JJ Bruma ile ikili hat kurmaya çalışıyor ancak Bruma yetersiz kalıyor. Berisha‘nin „yardımcı“ rolünde parlayabilmesi için yanına net bir forvet lazım. Devşirme değil. Bence..

Bir maçta direkte hatrick yapabilen tek oyuncu Cenabet Berisha.

Arkadaşlar berisha pivot santrafor veya net golcü değil yardımcı forvet. YANİ NET OĞLU NET BİR GOLCÜ GEREK BU TAKIMA!.

Fbye son yıllarda berisha kadar iyi bi frikikçi gelmemiştir. Adam zaten 4-5 tane frikik attı 3ü direkten döndü aq.

Șukubik maçında ilk yarıda gördüğüm: -Eskiler eskisi gibi, iyisiyle kötüsü Tek net istisna Berisha. Çok daha iyi, kendine güveni gelmeye başlamış. Biraz da top şansı yanında -Lincoln istediklerini yapamadığı anda bile kalitesini gösteriyor. Daha da iyi olacaktır.

@yavuzisbackk @ajansfenercom Berisha yazmadıysan ya futboldan anlamıyosun yada gerizekalısındır.

Altay Osayi Kim Szalai Ferdi Crespo irfan Can Kahveci Lincoln etti 8 9 Orta Saha (Zajc ???) 10 Kanat ( Rossi, Bruma Belki sol bek Gelirse Ferdi orada oynar ) 11 Forvet ( Serdar Berisha) 3 transfer daha şart.

Bana laf sokunca bir şey değişmeyecek arkadaş ha ha Berisha 15 atınca tweet silecek falan yazıyorsunuz. Ya benim umrumda değ iyisini isteyin,ya düzelirse,ya olursa falanlarla filanlarla kendinizi kandırmayın. Oraya mutlaka biri lazım !.

Berisha, Serdar, Enner ve Samatta. Bunların hepsinin ortak bir özelliği var o da first touchlarının, top kontrollerinin rezalet olması. Serdar dışındaki isimler bu sebeple zaten kariyerleri boyunca daha çok kenarlarda şans bulabildi..

“Berisha’nın kaslarına kanmayın. @GLaraYanal ile çarpışsalar Lara ayakta kalır.” 🗣️ @elcazadorFB.

@siyahcoraplilar Serdar banko kalmalı, Berisha kalmalı; iki farklı tipte forvet almalıyız. Artem Dobvyk ve Erison gibi..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AdemYaz 1890aGönder
  • #adidas
  • Adıyaman
  • Ahmet Çakar
  • ahmet çakar
  • #akfc