#beyazfutbol Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#beyazfutbol Twitter

Ahmet Oğuz bile Kırmızı olması gerektiğini söylüyor ama bazı yorumcular ve FBJK lilere göre pozisyon temiz…#Laleortaistifaet.

@beyazfutbol Her mağlubiyeti bir bahaneye bağlayıp algı yapan İstanbul medyasına güzel malzeme vermişsin #AhmetOğuz kardeşim. Sen hakem yorumcusu değilsin bırak galibiyetin tadını çıkar @konyaspor futbolcusu olarak. Onlar sabaha kadar tartışsın niye bu toplara.

Şu açıklamadan sonra yönetici olsam beş dakika düşünmem kadro dışı bırakırım. Ancak siz onu bile beceremezsiniz @fatihozgokcen.

@beyazfutbol Fenerbahceliler Beyaz Futbolu izlemeyin.İzletirmeyin. galatasaray lehine yapan program. Hep galatasaray yöneticileriyle mesajlaşan moderatör var kendide dedi zaten. Ne zaman görülmüş her macta olabilecek bir pozisyon icin bir futbolcunun özür dilediiiği.

#beyazfutbol Fotoğraf,#beyazfutbol Fotoğraf by Speedy_Carlosss,Speedy_Carlosss on twitter tweets #beyazfutbol Fotoğraf

Beyaz Futbol gs tv olmuş. Kac kere böyle pozisyon yaşandı her takımda böyle özür mü diletirdiniz. galatasarayın algısına ortak oluyorsunız yazıklar olsun size @ertemsener.

Hakemlerin düzelmesini istiyorsanız,Fanatik FenerBahçeli ama futbolsever biri olarak; ne zaman gs başkanı ve FenerBahçe başkanı birlikte çıkıp basın toplantısı düzenler,bir daha alenen bir hata olursa takımları ligten çekeriz derler,işte o zaman düzelir. #beyazfutbol #ofsayt.

@bulut420700 @beyazfutbol Örnek 2 : febeyi kadı köyde kanırta kanırta śike śike 5 atıp 3:0 yendiğimiz maç.

@beyazfutbol Lan 5 aydır puan kaybetmiyordu operasyon yoktu da bir maç kaybedince operasyonmu başladı , hadi be ordan. Ofsaytmsı ve bu ligi bitirtmeyiz dediklerinde neden operasyon yoktu o zaman..

@beyazfutbol Evet evet çok haklı ve haklısınız. Ofsaytımsı gollerde olduğu gibi.

Devrim abi gazeteciliğini konuşturmuş. Tebrikler abi @devrimzengi79.

@beyazfutbol eee burada da Fenerbahçe diyor? Hangi takım doğranıyor acaba bak şimdi kafalar bir milyon oldu:) Peki bay bilmiş sen hangi kritere dayanarak bu 2 farklı cümleyi kurabildin ve hangi krıterlerle Beyaz Tv de yorumculuk yapıyorsun?.

#beyazfutbol Fotoğraf,#beyazfutbol Fotoğraf by FENERBAHÇELİ64,FENERBAHÇELİ64 on twitter tweets #beyazfutbol Fotoğraf

@beyazfutbol Sinan Enginsahi hangi takımıtutuyorsun bazan Trabzon bazan sorarsan ònce kararver sonra koru..

@beyazfutbol Yol bulma meselesi son 14 haftadır sizde var, ligi bitirtmeyiz diyip tehditler savuran takımın bu tehditlerden sonra ne hikmetse(!) Bir anda böyle bir seri ile susturulmasi da garip, nasıl bir yüz valla anlayamıyorum.

Ahmet Oğuz ne yapmaya çalışıyorsun bu açıklamaları sana kim yaptırıyor?.

@beyazfutbol Kafaya bak. Aynı kişi: Fenerbahçenin başına daha beterleri gelince tamam hakem hata yaptı ama puan kaybını hakeme bağlayamazsın. Gs rakibe kırmızı verilmedi algısı ile berbat oyununu perdelemeye çalışınca üç puanı ne olacak?.

@ate1_brahimh @beyazfutbol Kuralları öğren dostum. Hangi kurallarda futbolcuyu ittirmek kırmızı kart?.

@beyazfutbol Peki Adana macında bizim 2 puan Sivas gs macında Sivas’ın 3 puan ne olacak dahada var bınlar herkezin ortak görüşü gs liler Bile hak vermişti.

Lale orta bu olayı kabul ederek ilerisi için resmen hakemlere GS ı doğrayın mesajını açıkca vermiştir istifa etmesi lazım #beyazfutbol #laleortaistifa.

@beyazfutbol Ver gazı sinan ver,ver ki daha fazla kudurup hata yapsı yoldasın.

@beyazfutbol @AbdulkerimDrmz_ görüyor mushn dostlarını , Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması içşn nasıl bağırıyorlar:) iyi dost biriktirmişsin.

@beyazfutbol Gitti gider birader. Bu puan Okan Buruk hocamıza yazar. Hocamızda ilk maçtan itibaren yeni seri için düğmeye basar. Bu iş bu kadar basit..

@beyazfutbol Hani sen beşiktaşlısınya Sinan beşiktaşı hiç böyle savunduğunu görmedim kime hizmet ediyorsun demekki avukat sana güzel yediriyor.

#beyazfutbol @ertemsener Böyle başlık atıp 1 dk. BEŞİKTAŞ konuşulmadı. SİYAH.

#beyazfutbol Fotoğraf,#beyazfutbol Fotoğraf by Tarkan KARTAL,Tarkan KARTAL on twitter tweets #beyazfutbol Fotoğraf

@Derin15350815 @beyazfutbol Sivas maçında haksız 3 puanmi aldık asıl şakayı sizin gibi akılsızlar yapıyor bak Sivas maçında nelsonun penaltısını vermediler şikeci tayfa sizi 😂💛♥️.

@akay_akbay @beyazfutbol Sivas maçına sayacaksan önce nelsonun penaltısını vermeleri lazım 💛♥️.

#beyazfutbol ve aspor operasyonu Fenerbahçeye mi yoksa akp ye mi çekiyor? beyin yok şeyi abinizin dediği gibi yapmayın. uçkurlara hakim olalım..

@beyazfutbol @ertemsener Sen önce bir tarafsız olda galatasarayın ağızıyla konuşma. Algıcı erden timur abin mi yazdırdı bunu sana algıcı ertem.

@beyazfutbol Kücük kücük operasyonlar mı ofsaytimsi gibi mi ulan sinan Okan Buruku eleştirmemek icin yalan atyorsun.

@beyazfutbol Onu sivas da aldılar ztn ona saysınlar bzmde adanadakş 3 puan nolcak onuda söyleyin.

@beyazfutbol Aziz Yıldırım için çırpınıyorsun biliyorum sen rahat ol ama Rabbimin adaleti şaşmaz.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #2000LerKararlı
  • #3nisanyuzyuze
  • ADAY OLMA
  • Afra
  • AFyoksa OyYok
  • #AKPartiyeOyÇok
  • Alanya
  • Aleyküm