Beylerbeyi

Beylerbeyi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Beylerbeyi Sarayındaki kalorifer peteğini, damadın kaloriferi altın varaklı diyerek yalan algı peşinde olanlara zavallılara Anadolu insanımız “O Petek Gözüne Girsin”der. #GeceÇöküşü

Beylerbeyi Fotoğraf

Beylerbeyi on Twitter

Corumba ()

@MeLy_TCm Eyy beyinsiz güöz konusu petekler beylerbeyi sarayı onlar ısınıyor diye size 8+1 ev tahsis edecek şartı yok.Çalışmaya herkes gibi gibi yayılıp bakmasını beklediğin devlet zihniyetin yüzünden bu memleket bu halde. Herkes tüketin, sonra neden ithal?

Deniz bahar ()

@yazparov Bir de utanmadan Yayın yönetmeni olarak algı yapacaksı beylerbeyi sarayından alıntıyı Berrak Albayrak in altın varaklı kalorifer peteği diye takipçilerinle paylasacaksin

Evinde Kal Ankara ()

@nesli29d @yazparov bu zekayla Nesli niz yakın zamanda tükenir sanırım beylerbeyi sarayı olduğunu dahi araştırmadan her şeye inanmak adetiniz olmuş yazık :)

𝔉𝔈𝔑𝔈ℜ-İ 𝔄Ş𝔎 ()

@seyhan_tok @evine_97 Ee yani beylerbeyi sarayı olunca 50 bin liralık petek takılınca sıkıntı olmuyormu kafanızın içindeki mi ot yoksa kullandığınız maddelermi ot

SnrGkck ()

@medyaadami @yazparov Bu akp sevicisi kalemşör arkadaşa not bırakayım sonra yalan yanlış yazmaya devam etmesin. Beylerbeyi Sarayı yazlık olarak inşaa edilmiştir. Bu nedenle Abdülaziz döneminde yapılan sarayda ISITMA SISTEMI yoktur.

Göktuğ Açıkgöz ()

bugün islerin hepsi biterse eğer ertesi gün kendime bi ufak beylerbeyi ismarlayacam. bunun motivesiyle duruyorum.

Sisliorman ()

@hetenketenabi Abi senin mekanlar Kuzguncuk Beylerbeyi en güzel mekanlar en güzel abilerin

Muhalif ()

@GkhnKhrman Ya Gökhan anlamadım şimdi. Madem orası Beylerbeyi sarayı bakan orda neden çalışıyor ben bunu anlayamadım.

ASAF OSMANLI 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ()

@yazparov Osmanlıdan kalma tarihi Beylerbeyi Sarayından bir kareyi alıyor, Damadın evindeki altın varaklı kalorifer peteği diye servis ediyor. Bu yalanı 30 bin angut begenip paylaşıyor. Altın varaklı kalorifer dediğide restorasyonda takılan replikalar.

Beylerbeyi Fotoğraf

Ash. ()

şimdi bir şey burası adamın evi değil ki. Beylerbeyi Sarayı...

Suzan Hacihamzaoglu ()

@Diye_Birisiyim Yavrum burası berat beyin evi deil Tarihi beylerbeyi sarayı araştırmadan yorum yapma rezil olmayasın kapiş

Tamirci çırağı ()

@tele1comtr Beylerbeyi sarayının restorasyonunu bu şekilde aktarmak düpedüz orospu cocuklugu

Wastroya ()

@serdaarqencfb @tele1comtr Lan Angut o resim Tarihi Beylerbeyi sarayında çekilmiş..Hee savundum noldu.

Asistan Borsacı 🇹🇷 ()

@bckman34 @yazparov Oo Samancı zeka küpü konuşuyor, Konuş zeka küpü.. Nasıl cakti adam size beylerbeyi sarayını Bakanın evi diye ama dimi?üstelik replica peteklerde üstüne kökledi size altin varaklı diye😉size herşey müstahak sığır sürüsü!

Asistan Borsacı 🇹🇷 ()

@faikulas @yazparov Allah ta bize birgün koca bir kitaplık önünde profil resmi olupta okumadan araştırmadan herşeye atlayan su cahil gruhun bittiği günleri gormeyi nasip eder inş Beylerbeyi sarayı müştemilatı ve tüm devlet erkaninin kullanımına açık,petekler replika!

Erkan Yılmaz ()

@yazparov Kavga etmeyin! Beylerbeyi sarayında varmış adam benimkinde neden olmasın deyip ora da koydurtmuştur çakmasından belki fiyatı 45 bin değildir ama ihaleci çakallar çakmasına da bi 5 bin fatura çıkarmıştr

Cüneyt Aksakal ()

Kendisini zerre sevmem. Ama “Beylerbeyi Sarayındaki” toplantısından alınan bir görüntüyü kendi eviymiş gibi göstermek iftiradır, yalancılıktır.

Mmü ()

@KadimTeskilat Orası beylerbeyi sarayı yalancı milleti doldurma yalan yanlıış şeylerle

Akyelfirat ()

@yazparov O altın varaklı olan radyatör elektrikli mi yoksa Beylerbeyi sarayına sonradan sıcak su hattı mı çekmiş umarım elektriklidir

MERVE MENEVŞE🇹🇷 ()

@thelektr @UmitKaraca_ Beylerbeyi sarayı değil🙄onun netten açın bakın peteklerine normal düz beyaz petek

⚡adige_orhan⚡ ()

@06melihgokcek @BeratAlbayrak Her zamanki gibi birisi en uc olmadık iftirayı atar. Sonra konu bu adamın attığı iftiradan bu solcu kafalar sayesinde bambaska bir hal alarak petek fiyatına gelir. Beylerbeyi sarayını bakanın üzerine yapalimda bari konuşma boşa gitmesin.

Hasan Ali Keskin ()

@yazparov Burası Beylerbeyi Sarayı Berat beyin evi veya ofisi değil şizofren bey

Hmtyslbs ()

@beterbocekkkk Beylerbeyi sarayında altın varaklı peteğe sırtını yaslamış ekmek yoksa pasta yesinler diyen damat berat paşayı görüyorum.

EMRE ()

@GiderServet burada farklı fiyat neden acaba? Ayrıca o resim beylerbeyi sarayından

Brscls ()

@TREmreErcis Ulan salaklar Beylerbeyi sarayında o dönem doğalgaz mı vardı bu Petek o dönem mi koyuldu . Babalarının sarayı gibi günümüzde kim kullanıyorsa o koydurttu hala savunuyorlar hala bu kadar aptal bir millet olamaz ya .

Zafer Yücel ÇETİN ()

Beylerbeyi Sarayındaki kalorifer peteğini, damadın kaloriferi altın varaklı diyerek yalan algı peşinde olanlara zavallılara Anadolu insanımız “O Petek Gözüne Girsin”der. #GeceÇöküşü

Beylerbeyi Fotoğraf

Gülsena 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ()

@yazparov Beylerbeyi Sarayında bir etkinlik de sen planla kıskanma. Hiç olmadı git gez çok güzel, her odası muhteşem tasarlanmış. Sultan Abdülaziz zevkli adammış doğrusu.

DaDaŞ ()

@yazparov Olan enayi orası devletimizin Sarayı Beylerbeyi sen ne adi insansın algı yap çamur at kalsın He allah belanızı versin yeter yahu

Nevzat Yıldırım ()

@builturbrain @tasdemir_cemile Neresi doğru. Orasının beylerbeyi sarayı olduğunu biliyor musunuz peki? İPini koparan atlıyor arkadaş.

Uğur 🐼 #EvdeKal-FatihTerim ()

@TATA66931304 @yazparov Bu hukumetten onceki her hukumet kullandı bu sarayı. Dolmabahce 1 beylerbeyi 2

☚ #BenceEvdeKal #AraçMuayene14GünKapatılsın ☛
Turkey En Popüler Eğilimler