Bir Galatasaraylı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Bir Galatasaraylı Twitter

Uruguay tribünlerinde Galatasaraylı bir taraftar da yer alıyor. #FIFAWorldCup.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by FutbolArena,FutbolArena on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Nerede Nekadar Fenerbahçeli varsa Hepsine Kocaman Günaydın 💛💙 #Fenerbahçe #GulumsetenKasim Fenerbahçe Atatürk Stadyumu Ali Koç iddia Jorge Jesus Bir Galatasaraylı Bir Beşiktaşlı.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Gülşah⭐⭐⭐⭐⭐,Gülşah⭐⭐⭐⭐⭐ on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Sedat Fox TV Büyü Uğur Dündar Devrim Özkan Bir Galatasaraylı Ronaldo Aferin Küçük Kız Şükrü Saraçoğlu Neymar #SoracağızHesabını #TaslakNedenAçıklanmıyor.

“Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak” derlerdi de inanmazdım. O gün bu günmüş resmen. Bir Galatasaraylı olarak bugün ben de Fenerbahçeliyim. #atatürk.

Bir Galatasaraylı olarak yürekten alkışlıyorum. Fenerbahçe stadyumunun adını, Fenerbahçe Atatürk stadyumu olarak değiştirmişler.🇹🇷❤️💛💙🇹🇷 #Atatürk.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Osman GökTÜRK,Osman GökTÜRK on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

@ugurdundarsozcu Bir Galatasarayli olarak fenerbahçe camiasının karşısında saygı ile eğiliyorum.

Bir Galatasaraylı olarak Stadının ismini Fenerbahçe Atatürk Stadyumu olarak değiştirme kararı veren Fenerbahçe Kulübünü.

@sgokbakar Ben bir fanatik Galatasaraylı olarak ezeli rakibimiz Fenerbahçeyi tebrik ediyorum 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Bir Galatasaraylı olarak gerçekten gurur duydum❤️🙏♾.

Bir Galatasaraylı olarak, stadın ismini Fenerbahçe Atatürk Stadyumu olarak değiştirme kararı alan Fenerbahçe Spor Kulübünü yürekten alkışlıyorum. 👏👏 Aynı kararın alınmasını kendi yönetim kurulumuzdan talep ediyorum. 🙏🙏 @GalatasaraySK ❤️💛 @Fenerbahce 💙💛.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by REŞAT TAŞDEMİR,REŞAT TAŞDEMİR on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Bir Galatasaraylı olarak, stadın adını Fenerbahçe Atatürk Stadyumu olarak değiştiren kararı alanları kutluyorum. Rekabet de, saygı da daim olsun dileklerimle 👏.

@GalatasaraySK Mekanı cennet olsun Nurlar içinde uyusun inşallah 🙏 Annesiz bir Galatasaraylı olarak başın sağolsun hocam Allah sabırlar versin 😢🙏 @fatihterim.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Merve Özenir,Merve Özenir on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

@CubukluPesinde Bir Galatasaraylı olarak Fb yönetimini bu güzel karadan dolayı tebrık ederim inşallah bizim Nef stadyumunun ana isminide Atatürk ı siyasiler bilerek her yerden ismini siliyorlar ama bu ülkenin öz evlatlarının kalbinden asla ğur Dündar abiye teşekkürler.

@yilmazsozcu Bir Galatasaraylı olarak ben de Ali Sami Yen stadının adını Gazi Mustafa Kemal olmasını isterim @GalatasaraySK.

EY BÜYÜK ATATÜRK Açtığın yolda, Gösterdiğin hedefe, Durmadan yürüyeceğimize ant iç Fenerbahçe Atatürk Stadyumu İster bir Galatasaraylı ol İster bir Beşiktaşlı ol Konu ATATÜRK olunca hepimiz BİRİZ Tebrikler Ali Koç Tebrikler 1907 Fenerbahçe Derneği #CumhuriyetinFeneri.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Bülent Gürakar,Bülent Gürakar on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Bir Galatasaraylı olarak Stadının ismini Fenerbahçe Atatürk Stadyumu yapacak olan Fenerbahçe Kulübünü.

Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum. Türkiye’nin en başarılı spor kulübü Fenerbahçe’dir diye düşünüyorum. Saygılar.😇👍.

Bir Galatasaraylı atasözü; -Selçuk geliyor golde geliyor. #BlackFriday.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by ibrhm,ibrhm on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Bir Galatasaraylı ve Bir Beşiktaşlı olarak tebrik tweetleri atmayın arkadaşlar. Dostluk rüzgarları eserse, nefretle karınlarını doyuran, halka kin aşılayan bu iki Goebbels aç kalır. 😂😂 @gkhndinc @Haluk_Yurekli Coming soon- Ali Koç yüzünden kel kaldım :)).

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Doğan,Doğan on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Bir Galatasarayli olarak Fenerbahçe stadının ismini Atatürk olarak değiştirmesi tamamen şovmenlik.

Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe Spor Kulübünü bu hareketinden dolayı tebrik ediyorum. Renk ayrımı olmaksızın yapılan güzel birşey varsa tebrik etmek boynumuzun borcudur ❤️💛💙.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Aşkoviski,Aşkoviski on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

Bir Galatasaraylı, Bir Fenerbahçeli, Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum ki; Ali Koç, muhtemel gelecek iktidar nezdinde koca FB kulübü ve onun tarihi stadyumunu kullanarak kendine yeni mevzi yaratıyor! Her dönemin kazananı KOÇ HOLDİNG!.

@af_38 Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe yi son dönemdeki bütün kapakları için gönülden kutluyorum 👏👏.

@Darkwebhaber Bir Galatasaraylı olarak ayakta alkışlanacak bir hareket. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

şaka maka bugün 27 yıllık fanatik galatasaraylı bir arkadaşım kendi stadlarında miting olacağını öğrenip bir de bu haberi görünce Fenerbahçeli helal olsun diyorum başka bir şey diyemiyorum..

Bir Galatasaraylı olarak bravo Fenerbahçe!👏🏻 Galatasaray’dan da bekliyoruz bir isim değişikliği😍.

@GalatasaraySK @Galatasaray_Uni Günaydın # Bir Galatasaraylı olarak gurur 💛❤️.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by DePLASE,DePLASE on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

ulan kahpe çocuğu ulan orospu evladı ulan Allahsız şerefsiz gücün zavallı bir köpeğe mi yetti senin yedi sülaleni sikeyim zürriyetini sikeyim ulan inşallah biri seni ifşa ederde seni de kürekle öldürürler. enam suresi 36 Galatasaraylı brezilya ali koç.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by Derin Galatasaraylı 🇵🇹 🇺🇾,Derin Galatasaraylı 🇵🇹 🇺🇾 on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf

bir Galatasaraylı olarak fenerbahçe Atatürk Stadyumu ismi harika oldu helal 👏🏽.

@ugurdundarsozcu Bir Galatasaraylı olarak sizi canı gönülden tebrik ediyorum.

Bir Galatasaraylı Fotoğraf,Bir Galatasaraylı Fotoğraf by ömer turğut,ömer turğut on twitter tweets Bir Galatasaraylı Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Covid
  • Daron Acemoğlu
  • Devlet Bahçeli
  • DEVLET DİZ ÇÖKMEZ
  • Edis
  • England
  • #ErdoğanÇözer
  • Ersoy