Turkey flag

🕓

#BirAileHikayesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Ben sana hala aşığım 😍 #birailehikayesi @birailehikayesi.

#BirAileHikayesi Twitter

#BirAileHikayesi Fotoğraf

#BirAileHikayesi - Twitter'da en iyi Tweetler

İlk kez bir dizi seyrederken yutkunmak için reklam olmasını istedim. Derin etkiledi. Bu kadar mı aile olamamışız ki dizilerde kendimi aramışım? #BirAileHikayesi #Geceye1Not.

اول مره اتابع مسلسل يخليني احس بكل هالمشاعر ،علاقة العائله ببعضها وحب الاباء لأبنائهم ،قدروا يوصلوا لنا هالمشاعر وبقوه ❤️👏🏻 #BirAileHikayesi.

#BirAileHikayesi dizisinde tiyatroya bu kadar yer verilmesi güzel fakat zaten tiyatroyu pek sevmeyen halkımıza çok fazla şey yanlış anlatılıyor. Birincisi hiç bir salon başrol oyuncusu yakışıklı diye hınca hınç dolmaz şükür ki bu düzeyde ki insanların tiyatroyla pek işi olmuyor..

Uzun zamandır böylesine gözyaşları eşliğinde izlediğim bir dizi olmamıştı. #BirAileHikayesi.

O kadar kaliteli bir dizi ki o deli gibi ağlıyorum şu an, lütfen hiç bitmesin şu dizi🙏🏻🙏🏻 #birailehikâyesi.

Uyumadan önce gidip abimin iki kuzusunun odasına üstü acılmış mı diye bakmadan yataga girmiyorsam gerçekten hala olmusumdur #BirAileHikayesi.

#BirAileHikayesi günümüz televizyonunda bulunmaz nimet keşke daha fazla böyle dizi olsa ve böyle saf, sıcak, güzel senaryoları başkalarından uyarlamanın haricinde kendimiz de.

Mafya,entrika, cinayet ,zengin ağalar, silah vs olmadığı İçin izlediğim tek dizi. He bide sapıtıp sıkmıyor #BirAileHikayesi.

Bu sezon yeni başlayan dizilerin arasında kesinlikle en iyisidir #BirAileHikayesi. O kadar naif, o kadar içten ki. Amerikalılar nasıl böyle sıcacık aile hikayesi yazdılar şaşırıyorum. Ve laf aramızda bizim oyuncular daha samimi. Demem o ki izlemeyen kesinlikle izlesin.

#BirAileHikayesi #vuslat gibi müthiş diziler varken neden her dakikası entrika,ihanet,yasak ilişki,şiddet içeren diziler izliyorsunuz anlayamıyorum.

#BirAileHikayesi,oyunculuk yine her zamanki gibi çok iyi.İşlenen konular o kadar iyi ki insanın içini ısıtı olmak isteyen herkese nasıl bir aile olunabileceğini,sevginin ve birlik beraberliğin en büyük zenginlik olduğunu anlatan gerçek bir hikâye..

Tam bir aile dizisi bizi geçmişin temizliğine güzelliğine götüren nasıl bir sezon finalidir eylüle kadar nasıl beklerim #BirAileHikayesi.

güzel bir sezon finaliydi. sezon boyunca cumartesilerimiz güzelleşti. yeri geldi güldük yeri geldi ağladık. herkesin emeğine sağlık❤ bir dahaki sezonu sabırsızlıka bekliyorum #BirAileHikayesi.

Cem mükemmel bir baba ve mükemmel bir kocaydı onun gibisi gelmeyecek #birailehikayesi.

Uzun zamandır izlediğim en güzel yerli dizi💙 İçine girip çıkmıyorum;özlediğim,görmek ve göstermek istediğim bütün duygular ve düşünceler ım saptırılmaz bu canım dizi de ilerleyen bölümlerinde 👍🏻#BirAileHikayesi #cumartesi.

cidden bu zaman da yapılan en iyi ve örnek dizi diyebilirim. #BirAileHikayesi.

İçinde hiç bir şiddet unsuru dizide olmadığı halde olumsuz öğeler içerir denmesi ayrı bir ironi gerçekten 🙄 #BirAileHikayesi.

Mahur niye içine atiyorsun ya Canım Mahur um hasta ettin kendini 😢 #BirAileHikayesi.

Bu Allahın lütfu 👉🏻 Nil Bu Allahın belası 👉🏻 Derya sjskjskshsjs #BirAileHikayesi.

berk oyuna deryayla başladı son provayı hülyaya yaptı sahneye çıkarken de yanında nili istiyor oyun bittikten sonra bakalım bı sefer kim olacak yanında #BirAileHikayesi.

Mahur, Şakir ve Behiye evliliğine onay veriyor! 😌 #birailehikayesi @birailehikayesi.

Sezon finaline yakışır bir bölüm muhteşemsiniz #BirAileHikayesi hayranlıkla izliyoruz.

Ben sana hala aşığım 😍 #birailehikayesi @birailehikayesi.

Sevemez mi be kadın uyuz oldum sana iyice Beste sakın inanayım deme bu kadına #BirAileHikayesi.

Birkan Sokullu’nun Burcu Biricik ‘ten bu yana yanına yakışan bir partner gördük sonunda ya şükür dua 🙏🏻 #birailehikayesi Ezgi müko olmuş 🤗.

Turkey En Popüler Eğilimler